Dorssports helpt je in twaalf weken! Clubkampioenschappen 2019 badminton 't Vennewater Niet schaatsen in het bos dit jaar... Henk Verdonk pakt winst SPORT 17 Felicitaties voor medaillewinnares Lisanne de Witte 'Strak' naar het strand? Gezellig drukke open dag bij TV Het Vennewater UITKIJKPOST 13 MAART 2 0 19 HEILOO - Maandagavond 11 maart heeft het bestuur van AV Trias, samen met burgemeester Hans Romeyn, bronzen medail lewinnares Lisanne de Witte in het zonnetje gezet. Ze werd na haar training toegesproken met mooie speeches en kreeg natuur lijk een bos bloemen vanwege haar prachtige prestatie bij het EK indoor. De kantine van AV Trias was goed gevuld met pupillen, ouders, de trainingsgroep van Lisanne, coach Sven Ootjers en andere geïnteresseerden. Ook de sponsoren van CiroPack waren aanwezig. Foto: Madelon Sijsenaar. Tekst: Eline Koenz De schaatsbaan ligt er verloren bij dit jaar. Foto: Gertjan Zeeman HEILOO - Heb jij al een paar jaar op rij het goede voorne men om deze zomer écht strak naar het strand te gaan, maar heb je ook dit jaar weer moeite om de motivatie te vinden? Laat Dorssports je in twaalf weken helpen aan een figuur waar je blij mee bent. Met een trainings programma én voedingsadvies op maat. Trainen in kleine groepen In de personal trainingsstudio van Dorssports verzorgen gecerti ficeerde trainers Jeroen Brouwer en Nick Wolven al enkele maanden trainingen voor kleine groepen van maximaal vier deelnemers. In deze 'Small Group Personal Trainingen' werk je in twaalf weken naar een realistisch doel. Daarbij krijg je veel persoonlijke aandacht van de trai ner. Jeroen: "Elke week gaan we met de groep aan de slag. Daarbij zetten we in een speciale app voor elke deelnemer een persoonlijk trai ningsschema klaar. Zo kunnen we alle bewegingen heel gedetailleerd bijhouden. Dat doen we ook door middel van verschillende metingen in het programma; zowel aan het begin als tussentijds en aan het eind van de twaalf weken. Meten is ten slotte weten!" Voedingsadvies Naast wekelijks trainen in groeps verband, krijg je van voeding- en lifestylecoach Femke Broekman ook voedingsadvies op maat tij dens het traject. Femke: "Vaak zijn er meerdere redenen waarom het moeilijk is om een goede balans te vinden in een voedingspatroon en op een gezonde en verantwoorde manier af te vallen. Ik bied een luis terend oor en kijk goed naar het hui dige eetpatroon van de deelnemers. Zo kan ik goed inspelen op de juiste behoeftes en werken we samen aan een gezonde leefstijl. En dat 'strak naar het strand' is natuurlijk bedoeld met een knipoog. Want dat is voor iedereen anders. Samen met trainers Nick en Jeroen help ik deel nemers in elk geval aan een figuur waar ze trots op zijn. Dan is het pro gramma voor ons geslaagd." Benieuwd naar alle mogelijkhe den? Neem dan contact met ons op via info@dorssports.nl. Tijdens een geheel vrijblijvende intake vertellen we je graag alles over het twaalfwe- kentraject en natuurlijk alle andere mogelijkheden die Dorssports biedt. Kijk ook op www.dorssports.nl. Trainers Jeroen Brouwer (l) en Nick Wolven (r) en voedingsdes kundige Femke Broekman. Aangeleverde foto HEILOO - Deze winter wordt er niet geschaatst op IJsbaan Heiloo. Een teleurstellend bericht voor schaatsliefhebbers en de seizoen kaarthouders van IJsbaan Heiloo, maar zelfs als Koning Winter nog van zich laat horen, zal het niet mogelijk zijn een rondje te schaat- AKERSLOOT - Henk Verdonk junior uit Egmond aan den Hoef stond, na weken van afwezig heid door een rugblessure, weer aan de start. Hij wist meteen de winst in de wekelijkse donder dagavondwedstrijd om de Kids and Parents Bikeschool (KPB) mountainbikecup naar zich toe te trekken. De verwachting was dat gezien het slechte weer de deelnemerslijst op Sportcomplex de Cloppenburgh niet goed gevuld zou worden. Maar het tegenovergestelde was waar. Hidde Buur uit Akersloot mocht de ouverture van de eerste omloop op zijn naam schrijven, maar daarna HEILOO - Bij badmintonver eniging 't Vennewater is afgelo pen weekend gestreden voor de clubkampioenschappen 2019. Twee weken geleden zijn de voorrondes gestart en zaterdag was de grote finale. Alle deelnemers begonnen in de ochtend met het gemengd dubbel. Om 12 uur was de finale, die werd gewonnen door Arko de Betue en Agnes Ranzijn. Zilver ging naar Edwin Verweij en Miriam Roomers. Daarna gingen de dubbels van start, hier ging de finale tussen Marcel van Beek met Edward Tan en Arko de Betue met Roel Oomes. Marcel en Edward wonnen in een spannen de 3-setter. Bij de dames ging het goud naar Agnes Ranzijn en Miriam Roomers en zilver naar Danielle en Mirjam Goode. Aan het eind van de dag was de finale in het onderdeel enkel. Sander Jensch won van Dion Keulen in 2 sets. Ook bij de dames won Agnes Ranzijn in 2 sets van Ellen Ranzijn. Alle winnaars nog van harte gefe liciteerd! Het was een geslaagd en sportief toernooi zonder blessures. Ik hoop dat iedereen weer inschrijft voor 2020 en dan gaan we er weer een mooi toernooi van maken. Organisatie: Madeleine de Boer. sen op de gezellige ijsbaan in het bos. "Er staat al geen water meer op de baan. Het gaat echt niet meer gebeuren, helaas," aldus André Harkmans namens IJsbaan Heiloo. Op vertoon van hun kaart kunnen seizoenkaarthouders gratis schaatsen op IJsbaan De Meent in Alkmaar. Deze baan is nog geopend tot en met 17 maart. was het de beurt aan de mata- doren en had Buur af te rekenen met veelvoudig winnaar Henk Verdonk junior en broer Wim, bei den uit Egmond aan den Hoef, en Limmenaar Kay Pronk, de winnaar van vorige week die vond dat het naar meer smaakte. Toch moest Kay Pronk, na een snel opgelost pechgevalletje in de tweede ronde, zijn meerdere erken nen in de Egmonders, waarvan Henk Verdonk junior een klasse apart is. Hidde Buur wist, nadat hij het drietal Henk Verdonk junior, broer Wim en Kay Pronk had moe ten laten gaan, zijn vierde positie stevig in handen te houden tot aan de streep. HEILOO - Zondag 10 maart trotseerden veel mensen de motregen om toch naar de open tennisdag van TV het Vennewater te komen. Zowel kinderen als volwassenen werden warm onthaald en geno ten van een gezellige dag. Is het niet gelukt om langs te komen maar wil je toch kennismaken met de tennissport, dan kun je je nog inschrijven voor de gratis 10-weekse cursus (volwassenen) of 5 lessen voor 10 (jeugd). Kijk op de site www.tvhetvennewater.nl. Foto: Gert Jan van Steenis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 17