Ik zie Met poetsen Kom naar onze banenmarkt! jurvöb 6 alleen kom ik Zie je er niet MONDHYGIËNISTENPRAKTIJK HEILOO GEEF KLEUR AAN DE ZORG! www.magentazorg.nl/banenmarkt magentazorg WERKEN IN DE ZORG IETS VOOR JOU? Herstelwerkzaamheden Provincie Noord-Holland UITKIJKPOST 13 MAART 2 0 19 Bezoek minimaal 1x per jaar de mondhygiënist. Want met poetsen alleen verwijder je slechts 42% van de aanwezige tandplak. De mondhygiënist kan je laten zien hoe je tussen je tanden en kiezen het beste reinigen kunt en welk behandelplan het beste bij jou past. Je kunt bij de mondhygiënist terecht zonder verwijzing van de tandarts. De mondhygiënist wordt tot 18 jaar vergoed vanuit de basisverzekering. weekvandemondhygienist.nl mondhygiënisten Adresgegevens Praktijk Simone Hackenitz-Hoogendoorn Telefoon: 072-7890077 info@mondhygienistheiloo.nl www.mondhygienistheiloo.nl Op 16 maart organiseren wij een banenmarkt met leuke activiteiten op woonzorglocatie Zuyder Waert in Heerhugowaard. Loop van 9.30 tot 12.30 uur eens binnen en ontdek wat jij kunt betekenen voor ouderen. N203 N246 Westzaan N246 Velserbroek N202 Omleidingsroutes De provincie adviseert automobilisten de Krommeniebrug en de N203 (en de N8) zoveel mogelijk te mijden. Gemotoriseerd verkeer wordt geadviseerd te reizen via de N246 en A9. Vanaf de A8 en A9 wordt met borden de adviesroute via de N246 aangegeven. Ernstige verkeershinder bij Krommeniebrug Automobilisten kunnen bij de Krommeniebrug ernstige verkeershinder ervaren. Wegverkeer kan gebruik maken van één rijstrook per rijrichting op de zuidelijke Krommeniebrug. Hier geldt een snelheidsbeperking. De provincie zet tijdens de werkzaamheden verkeersregelaars in om het wegverkeer te begeleiden. Bij inspectie in 2018 bleek dat het draaipunt van de huidige noordelijke Krommeniebrug hersteld moet worden. De provincie heeft vervolgens een plan met herstelwerkzaamheden gemaakt om de brug weer volledig en veilig te kunnen laten draaien. De voornaamste werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de versleten lagerschalen in het draaipunt, hiervoor moet de aannemer de brugklep los koppelen. Reserveweekend Als de werkzaamheden bijvoorbeeld door ongunstige weersomstandig heden niet door kunnen gaan, dan staat er een reserveweekend gepland van vrijdag 29 maart 22.00 uur tot maandag 1 april 02.00 uur. Meer informatie Met vragen kunnen (vaar)weggebruikers en omwonenden contact opnemen met het Servicepunt van de provincie via 0800-0200 600 (gratis) of per mail via servicepunt@noord-holland.nl. Meer informatie over de Krommeniebrug is te vinden op www.noord-holland.nl/brugkrommenie. Noordelijke Krommeniebrug in Zaanstad (N203) afgesloten van 22 tot 25 maart 2019 Automobilisten kunnen ernstige verkeershinder ervaren Uitgeest N203 Heemskerk N246 Krommenie Wormerveer Beverwijk Zaandijk Werkzaamheden Krommeniebrug (N203) in Zaanstad Afsluiting noordelijke Krommeniebrug Adviesroute vanaf A9 richting Zaandam en Amsterdam (via A9 - N246) Adviesroute vanaf A8 via Beverwijk richting Alkmaar (via N246 - A9) In het weekend van vrijdag 22 maart 22.00 uur tot maandag 25 maart 02.00 uur sluit de provincie Noord-Holland de noordelijke Krommeniebrug in de gemeente Zaanstad (N203) volledig af om herstelwerkzaamheden aan de brug uit te voeren. Automobilisten moeten in beide richtingen rekening houden met ernstige verkeers hinder in de vorm van filevorming en vertraging. De provincie adviseert automobilisten de Krommeniebrug te mijden. De vaarweg onder de brug (Nauernasche Vaart) is gestremd voor al het scheepvaartverkeer.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 6