Zomer Challenge zoekt mensen met overgewicht Mireille Kaptein Zakenvrouw van het Jaar 2019 I Media Ukkie Dagen: van speen tot game g 13 3? Alternatieve lesdag Willibrordschool UITKIJKPOST 2 0 MAART 2 0 19 Links Zakenvrouw 2019 Mireille Kaptein, rechts Marry de Gaay Fortman, voorzitter van het bestuur van Topvrouwen.nl. Foto: Johannes Dalhuijsen HEILOO - Mireille Kaptein is uitgeroepen tot Zakenvrouw van het Jaar 2019. Mireille is algemeen directeur van het in Heiloo gevestigde Kaptein, de flexibele verpakker van kaas en boter en producent van smelt kaas en poederkaas. Mireille (46) geeft al ruim tien jaar leiding aan het familiebedrijf met vestigingen in Heiloo, Oosthuizen en het Belgische Bilzen. Tijdens een versoberde bijeenkomst wegens de terreurcrisis in Utrecht kreeg Mireille Kaptein de prestigieuze Prix Veuve Clicquot, Business Woman of the Year Award uitgereikt door Marry de Gaay Fortman, voorzitter van het bestuur van Topvrouwen.nl. Mireille Kaptein, de 38e Zakenvrouw op rij in Nederland, toonde zich zeer vereerd met de prijs, die voor haar als een verras sing kwam. "Ik zie de prijs als aan moediging voor alle ondernemende vrouwen van Nederland. Mijn advies aan hen allen: laat je niet weerhou den door een plafond, of die nou van glas is of van beton, maar sta pal voor je ambities, je bedrijf en grijp je kans," aldus Kaptein. Mireille is de derde generatie van de familie Kaptein die leiding geeft aan het snelgroeiende zuivelbe drijf (opgericht in 1936). De onder neming, met een omzet van ruim €90 miljoen en 180 medewerkers, produceert smelt- en poederkaas en verpakt op grootschalige wijze kaas en boter. Kaptein heeft een ijzersterke positie in Nederland met onder andere het eigen merk 'Echte Boter' (bekend van de botercups), Old Alkmaar en Alkmaars Roem. De zuivelproducten van Kaptein wor den naar meer dan 55 landen over de hele wereld geëxporteerd. Mireille Kaptein: "We hebben ambities om door te groeien, verder te innoveren en ook duurzamer te produceren en te verpakken. Niet alleen omdat de markt erom vraagt, maar ook omdat we er zelf volop in geloven dat het ook anders kan; beter, duurzamer maar wel binnen de regels die gelden op het gebied van voedselveiligheid en hygiëne." Sinds 1981 wordt in Nederland de Prix Veuve Clicquot uitgereikt aan bijzondere succesvolle zaken vrouwen, onder wie Anne-Marie Rakhorst, Elske Doets, Meiny Prins, Sylvia Tóth, Yolanda Eijgenstein, Francine Houben en vorig jaar aan Aukje Kuypers. Zij staan allen in de traditie van weduwe Nicole-Barbe Clicquot-Ponsardin, die in de 19e eeuw na de dood van haar man aan de basis stond van de bloei van het bekende champagnehuis uit Reims. HEILOO - Van 1 april tot en met 26 mei organiseert My-LifeSlim landelijk een Zomer Challenge. Doel? Mensen met overgewicht uitdagen 1 tot 2 kilo per week af te vallen. Voor wie in procenten het meeste gewicht kwijtraakt, staat een kledingcheque van 250 euro klaar. "Deze challenge motiveert je extra en geeft je het gevoel dat je er niet alleen voor staat met gezonder leven en slanker worden." Dat zegt Ingrid van Mil over de aanpak van de Zomer Challenge. Als afslank- coach helpt ze daarom graag. "Ik gun het deelnemers dat ze net dat extra zetje ervaren om af te vallen in de lente en gezond en slank de zomer in te gaan." Ingrid van Mil, net nieuw als My-LifeSlim gewichts consulent in de regio Heiloo, is blij dat ze gelijk met zo'n uitdagende actie van start kan gaan. Ze hoopt op een goed resultaat voor de deel nemers uit haar praktijk. Ingrid HEILOO - De Media Ukkie Dagen komen er weer aan! Van 29 maart tot en met 5 april staat alles in het teken van media voor de allerkleinsten, met als thema dit jaar: van speen tot game. Speciaal vanwege de Media Ukkie Dagen organiseert Bibliotheek Heiloo leuke activiteiten: Robotspeeldag 30 maart, 10.00 tot 14.00 uur. Tijdens de jubileumdag van de speelotheek, speelt ons nieuw ste speelgoed een belangrijke rol. Ouders en kinderen kunnen samen aan de slag met Ozobotjes, Dash en Dot en andere robotjes. Of leer de basisbeginselen van het program meren met onze programmeermat- ten - wie is de robot en wie de pro grammeur? Elkaar erdoorheen helpen Wie meedoet krijgt een heel pakket in de strijd tegen de kilo's. Zoals haar persoonlijke coa ching en toegang tot een besloten Facebookgroep. "Hier vergelijk je jouw ervaringen met die van ande ren in heel Nederland en help je elkaar door moeilijke momenten heen. Ook verschijnen er leuke tips en recepten van afslankcoaches uit het hele land." Nieuwe kleding voor winnaars Wie denkt dat alleen mensen met veel overgewicht kunnen win nen, vergist zich. "We bekijken de gewichtsafname in procenten, dus iedereen kan prijzen winnen." Zoals een fashioncheque ter waarde van 250 euro. "Doe dus mee, ervaar de energie van de groep en laat je dra gen naar een prachtig resultaat." Aanmelden kan via: ingridvan- mil@mylifeslim.com of telefoon 06-54935757. foto Voorlezen met Augmented Reality Tijdens het voorleesfeestje van 3 april om 14.30 uur lezen we het boek 'De avonturen van Max'. Max is net verhuisd en is tijdens de verhuizing zijn doos met knuffels kwijtgeraakt. Hij gaat op zoek en komt tijdens zijn avontuur van alles tegen. Met de bijbehorende app ARmazing laten we de illustraties in het boek tot leven komen. Na het voorlezen maken we een kleurplaat en wekken we die tot leven met een app. Vanaf 4 jaar. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen vrijdag 15 maart nam ook het team van de Willibrordschool deel aan de lan delijke stakingsdag van het onderwijs. Het team koos ervoor om deze dag zinvol te besteden door een steentje bij te dragen in de zorg. In plaats van een normale lesdag brachten de leerkrachten een bezoekje aan Magentazorg. Na een kopje koffie en een gezellige kennismaking, hebben de leer krachten met de bewoners een mooie wandeling gemaakt. Op deze manier willen zij aandacht vragen voor de tekorten in het onderwijs en de zorg. Op de foto van links naar rechts: juf Sophie, juf Iris, juf Marinka, meester Ger, juf Terry en juf Richelle. Aangeleverde foto van Mil. Aangeleverde

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 13