Gezocht: leden Kidsredactie Uitkijkpost Harmonieorkest Caecilia in de klas Geslaagde reünie Lidwinaschool Nieuwe danszaal Muziek- Dansschool Heiloo 16 Vliegshow 100 jaar Nederlandse Luchtvaart UITKIJKPOST 2 0 MAART 2 0 19 De huidige Kidsredactie met v.l.n.r. Roos, Linde en Bobbie in afwachting van een interview. Aangeleverde foto HEILOO - Sinds kort heeft Uitkijkpost een Kidsredactie voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar. Als lid van de Kidsredactie weet je natuurlijk wat kinderen van jouw leeftijd bezighoudt. Samen met de andere redactieleden denk je mee over onderwerpen in de krant die leuk zijn voor kinderen. Of op de redactie van Uitkijkpost komt iets voorbij dat ook bij de Kidsredactie past en dan pakken jullie het op. Dat was bijvoorbeeld het geval met het interview met Lotta, dat je op pagi- na 15 kunt lezen. De Kidsredactie denkt dus mee, houdt soms een interview en ook het maken van een mooie foto of misschien wel een filmpje hoort erbij. En natuurlijk schrijft de Kidsredactie grotendeels zelf de artikelen. Gemiddeld komen de kids 1 x per maand bij elkaar om te vergaderen. Denk je nu: "Dit is echt iets voor mij"? Bespreek het dan met je vader of moeder, meld je aan en ontdek of het ook echt iets voor jou is. Aanmelden kan door een mailtje te sturen naar redactie@uitkijkpost.nl. HEILOO - Zes enthousiaste leden van harmonieorkest Caecilia zijn op verschillende lagere scholen in Heiloo op ontdekkingsreis gegaan in de muziek. Het prachtige sprookje Peer Gynt is de aanleiding voor deze drie leuke lessen. Op 7 april om 14.30 zal Caecilia samen met Frank Groothof in de Cultuurkoepel van Heiloo een span nend optreden verzorgen rond de avonturen van Peer Gynt. Caecilia zal de prachtige muziek spelen en Frank Groothof zal in de huid krui pen van Peer. Peer Gynt is een bijzonder mens. Hij wil niet naar school, geen vak leren en ook niet werken. Peer wil avonturen beleven, heel veel dansen en altijd vrolijk zijn! Op de bruiloft van zijn vriend Matz, ontmoet Peer een prachtig meisje, Solvejg. Wat wil hij graag met haar feesten! Heel jammer voor Peer, maar Solvejg mag van haar strenge vader niet met Peer dansen. Boos en verdrie- HEILOO - Wat was het mooi om iedereen weer te zien en te spreken tijdens onze reünie van de Lidwinaschool 1e klas 1970 in het Trefpunt. Mooie verhalen van vroeger, door ons en over ons. Spannende avontu ren in Japan, Costa Rica, Australië, Duitsland, Zuid-Afrika en Israël. We zijn overal en nergens geweest en wat mogen we onszelf gelukkig prijzen. Wat een ervaring om jullie stemmen weer te horen. De herken ning is een ongelofelijke ervaring. Onbetaalbare momenten. Wat ben ik bij dat ik, samen met jullie, zes jaar van mijn leven lief en leed heb gedeeld. Eerste klas Lidwinaschool 1970 groet de Uitkijkpostredactie plus alle lezers en bedankt jullie allen voor alles. Op de foto van links naar rechts: Frank Meijer, Dick Groot, Bianca Zonneveld, Nico Buis, Marcel de tig vertrekt Peer de wijde wereld in. Onderweg maakt hij wonder lijke dingen mee. Zo woont hij een tijdje bij de trollen, vaart over woeste zeeën en vindt schatten in de woestijn. Peer is gelukkig met al die avonturen, maar toch kan hij Solvejg niet vergeten. Zal het Peer lukken om haar terug te vinden? Tijdens de lessen waren de leer lingen heel enthousiast. Of zoals Marieke zei: "Een sprookje op muziek vond ik eerst wel een beetje gek klinken. Maar de muziek was echt zo mooi. Het maakt een ver haal een beetje echter en spannen der. Ik ben heel benieuwd hoe de echte voorstelling zal zijn." Enthousiaste leerlingen tijdens de les. Aangeleverde foto Winter, Simon Boersen, Marjan Dekker, Gerard Schouten, Annette van Hoogenvest, Bob Maart, Johanna Ligthart, Guido de Witte, Marjolein Manshanden, Anja Beke, Angelique Kraakman, Peter Ruiter, Astrid Swart, Joke de Rooij, Gerald Tromp en Marion Ooijevaar. Frank Meijer De oud-klasgenoten vonden het erg leuk elkaar weer te zien, horen en spreken. Aangeleverde foto De nieuwe dansruimte wordt op 27 maart feestelijk geopend. Aangeleverde foto HEILOO - In de voorjaarsvakan tie is er hard gewerkt om een multifunctioneel groepslokaal te maken. De groepslessen zang, musical en dans vinden plaats in dit lokaal. Zo is er in Muziek- en Dansschool Heiloo (MHD) ruimte voor individu eel les en groepsles voor kleuters, jongeren, volwassenen en ouderen. De dansafdeling heeft altijd op een andere locatie gezeten, maar nu heeft de Muziek- en Dansschool alles onder 1 dak. Dat heeft voorde len, want de samenwerking tussen muziek, dans en musical maakt de school bijzonder. De kinderen kij ken nu al uit naar de voorstelling aan het einde van het seizoen. De dansruimte is in gebruik en wordt op 27 maart feestelijk geopend! Op 27 maart zijn er open lessen in het nieuwe groepslokaal. Iedereen mag een vriendje/vrien dinnetje meenemen naar de dans les. De dansruimte wordt helemaal mooi aangekleed en er is limonade en lekkers voor iedereen! Vindt jouw dochter en/of zoon het ook zo leuk om te dansen? Bij de Muziek- en Dansschool Heiloo doen wij er alles aan om leuke en goede danslessen aan te bieden. Kom gerust een proefles doen! Meer informatie: muziekendansschoolheiloo.nl, 072-5332460. HEILOO - Een Boeing 777-300 van KLM, met begeleiding van vier F-16's, vloog donderdagmiddag over het AZ-stadion. De vliegshow was georganiseerd ter ere van de viering van 100 jaar Nederlandse luchtvaart. De vliegtuigen waren ook in Heiloo goed te horen. De vliegshow is tot het laatste moment geheimgehouden, meldt NH Nieuws. De Boeing 777 en F-16's zouden oorspronkelijk voorgegaan zijn door de historische Fokker Four en een aantal andere historische vliegtuigen, maar dit kon door de weersomstandigheden niet doorgaan. Foto: Ries iJsseldijk

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 16