Onbegrensd culinair genieten bij Gastrobar Septem Alkmaarse Kamermuziek brengt Kurios Klarinetkwartet Egmond's Got Talent op zondag 24 maart NIEUWS UIT DE REGIO Schaakgrootmeester Sopiko komt naar Vredeburg regio 18 Workshop 'Goed Voorbereid' i.s.m. Rode Kruis 20 MAART 2019 Beleef een culinaire ervaring en geniet van een echte avond uit bij Gastrobar Septem. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Gastrobar Septem heeft een uniek concept neergezet. Dit concept is 'from scratch' opgebouwd, dat wil zeg gen dat de menukaart tot stand is gekomen door veelvuldig te experimenteren. De menukaart bevat een groot aantal kleine gerechten, ideaal om met elkaar te delen. Bij Gastrobar Septem kan iedereen terecht voor een uitgebreid diner, maar ook voor een gezellige avond 'shared dining'. De kleine gerechten sluiten perfect aan bij wat het team de gasten wil bieden: 'A journey around the world for a taste without borders'. Ook helpen de medewerkers de gasten graag bij het kiezen van een bijpas sende wijn of cocktail. Want een goede combinatie van wijn en spijs zorgt voor een nog betere smaak. Kortom, beleef een culinaire erva ring en geniet van een echt 'avondje uit' bij Gastrobar Septem! Neem alvast een kijkje op www.gastrobarseptem.nl waar de complete menukaart is te vin den. Gastrobar Septem is geves tigd op hetzelfde terrein als Van der Valk Hotel Akersloot, naast Jack's Casino. ALKMAAR - Het laatste concert in de jubileumse rie van Stichting Alkmaarse Kamermuziek vindt plaats op dinsdagavond 26 maart in de grote zaal van TAQA Theater De Vest. Aanvang 20.15 uur. Het Kurios Klarinetkwartet brengt een gevarieerd modern programma met als titel 'Kurios Experience', waarbij naast gear rangeerd werk van Gershwin en Webern, stukken van Purcell, Franjaix en Piazzolla te horen zijn. Het Kurios Klarinetkwartet, opge richt in 2002, bestaat uit Boukje Musch (1e en es-klarinet), Peter Koetsveld (2e klarinet), Corien Hoepman (3e en bassetklarinet) en Mark Snitselaar (basklarinet). De afgelopen jaren heeft het kwar tet concerten gegeven door het hele land op zeer veel verschillende en bijzondere locaties, zoals onder andere de Hermitage in Amsterdam. Ook volgden internationale tour nees. Naast televisieoptredens was het Kurios Klarinetkwartet diverse keren live te horen op NPO Radio 4 in de programma's 'Opium op 4', 'NTR Podium' en het 'Zondagochtendconcert' vanuit de Spiegelzaal van het Koninklijk Concertgebouw in Amsterdam. De Stichting Alkmaarse Kamer muziek, opgericht in 1918, ver zorgt jaarlijks zes kamermuziek concerten op de dinsdagavond (aanvang 20.15 uur) in de grote zaal van TAQA Theater De Vest in Alkmaar. Het bieden van afwis selende programma's met een hoge kwaliteit tegen een betaal bare abonnementsprijs is daarbij het streven. Abonnementhouders betalen 90 euro per seizoen en zijn daarbij eveneens donateur; losse kaarten aan de zaal kosten 20 euro. Leerlingen van muziekscholen tot 18 jaar kunnen de concerten gra tis bijwonen. Vooral jongeren zijn van harte welkom bij de dinsdag avondconcerten. Inlichtingen en aanmelding nieuwe donateurs/abon nementhouders: Mw. A. de Langen- Gramberg, tel.: 0251-655211 (tussen 19.00-21.o0 uur). Zie ook: alkmaar- sekamermuziek.nl. Tekst: Felix Hogeboom EGMOND AAN ZEE - Stichting Welzijn Bergen organiseert in samenwerking met het Rode Kruis de workshop 'Goed Voorbereid'. Hoe bereid jij je goed voor? Leer tijdens de workshop 'Goed Voorbereid' hoe je veelvoorkomende risico's in jouw directe leefomgeving voorkomt. Je krijgt handige tips en uitleg hoe je deze kunt toepassen. Zo zorgen we met en voor elkaar voor onze veiligheid. Graag nodigen wij u uit voor een leerzame en gezellige middag met aan dacht voor en tips over brand-, val- en inbraakpreventie. Er zijn leuke prijsjes te winnen! En neemt u gerust uw buur, vriend, vriendin, klein kind, mantelzorger of een andere gast mee. De workshop vindt op donderdag 21 maart van 14.00 tot 16.00 plaats bij Post aan Zee, Voorstraat 82A in Egmond aan Zee. De bijeenkomsten zijn gratis, maar vooraf inschrijven is noodzakelijk. Aanmelden via Stichting Welzijn Bergen, telefoon: 072-5821450. Voor meer activiteiten zie website www.welzijnbergen.nl. Het Kurios Klarinetkwartet verzorgt het laatste concert in de jubileumserie van Stichting Alkmaarse Kamermuziek. Foto: Egon Smit EGMOND AAN DEN HOEF - Jeugdbelangen organiseert op zondagmiddag 24 maart van 13.30 tot circa 16.00 uur in het Dorpshuis Hanswijk Egmond's Got Talent voor kinderen van de basisschoolleeftijd. Op deze middag zullen een groot aantal kinderen uit Egmond als groep of als solist hun bijzondere talenten presenteren met een play- backshow of bijzondere act. Het belooft weer een fantastisch eve nement te worden met veel jeugdig aanstormend talent! Het zal ook dit jaar voor de jury en het publiek moeilijk worden te kiezen uit het rijke aanbod van creatieve zangers, dansers en acteurs die allemaal streven naar de begeerde titel: Jeugdtalent 2019 van Egmond aan den Hoef! Aan de jongens en de meiden op het toneel zal het niet lig gen. Wilt U dit bijzondere spektakel ook meemaken kom dan zondag middag 24 maart naar Dorpshuis Hanswijk voor een spetterende show. De zaal is open vanaf 13.15 uur en de toegang voor toehoorders is 3,-. Het dorpshuis is gevestigd aan Hanswijk 1 in Egmond aan den Hoef. Voor verdere info zie: Facebook Talentenshow Egmond aan den Hoef. Talenten presenteren zich tijdens Egmond's Got Talent. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 17