Spelen Tom en Tim Oranje O19 naar het EK? Dorssports lanceert 'Dors Dance Fit': dans- fitlessen voor kids vanaf 4 jaar Showhero verrast G-Bowler Yarno Kruit sport 20 De volleybaltoppers van juf Jooske Teddybeerdiploma's behaald! 20 MAART 2019 Dansdocente Alyza de Graaf gaat de kidslessen verzorgen. Aangeleverde foto Vul daarom de vragenlijst in via de volgende website: www.hollandsportbv.nl/ sportbehoefte-heiloo HEILOO - Afgelopen woensdag deden de jongens uit klas 5b van de Radboudschool mee aan het schoolvolleybaltoernooi voor groepen 5 en 6 in Heiloo. De jongens lieten zien wat ze in de trai ningen van juf Jooske geleerd hebben. Het volleybalteam haalde alles uit de kast. Met resultaat! De jongens uit 5b mochten de 1e prijs in ontvangst nemen. Goed gedaan Levi, Thijs, Sabri, Gilles, Felix, Bram en Valentijn! Aangeleverde foto HEILOO - All-in healthclub Dorssports breidt vanaf half maart het sportaanbod voor kinderen nog verder uit. Naast bokslessen kunnen kinderen t/m 12 jaar die ervan houden om lek ker te bewegen op leuke muziek vanaf donderdag 21 maart ook meedoen aan danslessen spe ciaal voor kids. Twee weken lang kan je zoon of dochter gra tis een proefles komen volgen. Vanaf donderdag 4 april gaan de lessen officieel van start. Miniclub 'Dors Dance Fit' bestaat uit twee onderdelen. De 'Dors Dance Fit Miniclub' is voor kinderen van 4 t/m 6 jaar. Op een speelse manier maken zij kennis met het bewegen en dansen op vrolijke muziek. Een gevarieerde les met ruimte voor een spelletje. Want het belangrijkst is natuurlijk dat de kinderen plezier hebben. Verkleed komen mag en af en toe wordt er zelfs geschminkt! Elk kwartaal kun je als ouder komen kijken naar een klein optre den, om te kijken wat ze de afgelo pen weken allemaal geleerd heb ben. Vanaf 21 maart elke donderdag van 16.15 tot 17.00 uur. Dors Dance Fit jr. Naast de 'Dors Dance Fit mini- club' komt er ook 'Dors Dance Fit jr.' voor kinderen vanaf 7 jaar. Bewegen, plezier maken, zweten, conditie opbouwen en helemaal opgaan in de muziek. Verschillende dansstijlen komen aan bod: hiphop, streetdance en dansjes uit beroem de videoclips. De les begint met een warming-up, dan ruim een half uur lekker dansen en spierverster- kende oefeningen. En de les eindigt natuurlijk met een cooling down, waardoor iedereen heerlijk lekker relaxed de les weer verlaat. Vanaf 21 maart elke donderdag van 17.00 tot 17.45 uur. Gratis uitproberen Beide lessen worden gegeven door Alyza de Graaf. De eerste twee lessen op donderdag 21 en 28 maart zijn helemaal gratis. Dan kan ieder een lekker komen uitproberen of het goed bevalt! Vanaf donderdag 4 april gaan we echt van start en kan je zoon of dochter met een speciaal jeugdabonnement elke week mee doen aan de leukste lessen speciaal voor kids. Fijn: onder het jeugd- abonnement vallen ook de boksles- sen voor kinderen! Kijk voor meer informatie op www.dorssports.nl of mail naar info@dorssports.nl. Alleen ga je sneller, samen kom je verder. Met dat motto kwamen op 28 februari verschillende sportaanbieders uit Bergen, Heiloo en Uitgeest samen in De Meent in Alkmaar. Zij keken wat zij al voor hun gemeente aanbieden, maar vooral ook wat er verder nog kan worden georganiseerd. Uiteindelijk gaat het natuurlijk om de inwoners. Daarom worden alle ideeën verwerkt in een vragenlijst. In die vragenlijst kan iedereen aangeven welke sporten zij willen doen en welke manier de voor keur heeft. Tom Sterkenburg (links) en Tim Taylor. Dat konden nieuwe activiteiten zijn, zoals bijvoorbeeld padel bij TCHU, maar ook een nieuwe manier om bestaande activiteiten aan te bie den. Zo kunnen sportaanbieders bijvoorbeeld ook samen lessen aanbieden, waarbij iemand elke week een andere les volgt. De avond heeft bijzondere sa menwerkingen opgeleverd, zoals breakdance-duo Sam&Falko, die een keer langskomen bij Internati onale Dansvereniging Pridini. Ook dachten zij met zwemvereniging De Spetters terug aan hun jeugd in zwembad Het Baafje, waar zij niet alleen zwommen, maar voor al onderling strijd leverden wie de mooiste salto kon maken. Misschien wilt u alleen sporten als u geen vast jaarabonnement hoeft af te nemen. Misschien vindt u dat juist wel een fijne stok achter de deur. Met de uitkomsten van deze vragenlijst kunnen we precies zien op welke manier de inwoners van Heiloo willen bewegen. Daar kunnen de sportaanbieders op in springen. Zo hopen we sporten en bewegen voor iedereen toeganke lijker te maken. HEILOO - HZV'ers Tom Sterkenburg en Tim Taylor gaan van 24 tot en met 31 maart met Oranje O19 naar Slovenië om een EK kwalificatietoernooi te spelen. In een poule met gast land Slovenië, Azerbeidzjan en Cyprus mag Nederland proberen zich te kwalificeren voor het EK in Letland later dit jaar. Op woensdag 27 maart is de eer ste wedstrijd tegen Slovenië om 17.30 uur. De dag daarna wordt om 16.30 uur de tweede wedstrijd gespeeld tegen Azerbeidzjan. Een tegenstander die de mannen vorig jaar in Slowakije hebben verslagen met 7-0. De laatste wedstrijd is op zaterdag 30 maart tegen Cyprus om 15.30 uur. Aangeleverde foto Mogelijk worden de wedstrijden via een livestream uitgezonden. Zodra daar meer over bekend is, zal HZV dat zeker bekendmaken. HEILOO - Op zondag 10 maart stonden er in de ochtend negen kanjers klaar om af te zwemmen voor hun teddybeer diploma. Nadat de kinderen al hun zwemkunsten hadden laten zien, mochten ze onder groot applaus van papa's, mama's, broer tjes en zusjes hun diploma in ontvangst nemen. De geslaagden zijn: Sofia Eijlander, Sebastiaan Komen, Vajen Dekker, Quin van der Peet, Roelof Post, Rick Favier, Linde Visser, Lotte Vreeker en Thor de Wit. Mocht u vragen hebben over sporten en bewegen in Heiloo, of juist een goed idee willen delen, dan ben ik te bereiken via 06-28493955, of via b.ploeger@alkmaarsport.nl. U kunt ook altijd even langskomen bij mijn Sportspreekuur, op dinsdagochtend van 09.00 tot 12.00 uur in Herberg Jan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 19