AV Trias-pupillen in actie bij finale crosscompetitie Zilver voor turnster Yara Reitsma op finale zuid Showhero Di Fiorentina Theater verrast G-Bowler Yarno Kruit De Springschans 'hofleverancier' deelnemers SPORT 20 PCC Maalwater Run en Walk UITKIJKPOST 2 0 MAART 2 0 19 HEILOO - Zaterdag 16 maart heeft een flinke groep Trias pupillen en junioren deelge nomen aan de finale van de crosscompetitie bij AV Nova in Tuitjenhorn. Het was een geweldige cross met de omstandigheden die daar bij horen: harde wind, modderige ondergrond en diverse obstakels op het parcours. Alle deelnemers hebben een geweldige strijd gele- verd en het beste van zichzelf laten zien. Het team van de jongens pupil len A2 van AV Trias werd eerste in het ploegenklassement! Daarnaast waren er meerdere individuele podiumplekken: Mats Poppenk werd derde bij de jongens pupillen B, Florian Rijks werd tweede bij de jongens pupillen A1, Tijs Witte werd tweede bij de jongens pupillen A2 en Zoë Hoebe werd derde bij de meisjes pupillen A2! Tekst: Eline Koenz V.l.n.r. Alissa, Felice, Ellemieke, Lynn en Lieke. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag turnden tien turnsters van Gymnastiek - en Turnvereniging Heiloo (GTH) de finale zuid op twee verschil lende niveaus. Als eerste kwam Lieke in actie, zij heeft een goede wedstrijd geturnd met onder andere een keurige balkoefening en ze behaalde een mooie score. Tegelijkertijd turnde Lynn haar wedstrijd, ook zij heeft goed geturnd. Zij behaalde voor haar sterke brugoefening een hoge score. In de wedstrijd erna kwamen de pupillen1 in actie, op baan één turnde Felice een superwedstrijd en mocht daarmee de vijfde prijs in ontvangst nemen. Op de andere baan turnden Ellemieke en Alissa de wedstrijd. Ellemieke liet twee keurige sprongen zien en behaalde daarmee de hoogste score van de wedstrijd. Alissa turnde op vloer een mooie en nette oefening. In de derde wedstrijd turnde Nolin haar wedstrijd. Ze heeft een sterke wed strijd geturnd en scoorde het op drie na hoogste cijfer voor een keu rige balkoefening. Nolin miste op 0,03 het podium. De wedstrijd werd afgesloten door de jeugdturnsters. Fira turnde een strakke brugoefening en scoor de een mooi cijfer. Op de andere baan turnden Floortje, Yara en Jaline de wedstrijd. Zij begonnen de wedstrijd aan brug. Floortje begon sterk en scoorde met een strakke oefening de hoogste score van de wedstrijd. Daarna kwam balk, waar op Jaline een stabiele en nette oefe ning turnde. Op sprong wist Yara de hoogste score neer te zetten voor twee keurige sprongen. In het eind klassement mocht Yara het zilver in ontvangst nemen. Een goede dag voor GTH! Doorgestroomd naar het regio kampioenschap zijn Lieke, Felice, Nolin, Floortje, Yara en Jaline. Voor meer info: www.gthgymnastics. com. HEILOO - Tijdens het door Sports4all Bowling Heiloo geor ganiseerde Carnaval Bowlen voor mensen met een beperking, werd deelnemer Yarno Kruit volkomen verrast door Lucas Bugter van Stichting Showhero. Lucas was in gezelschap van zan geres Sanne Mallant, presentatrice Britt Scholte en mede-organisator Ed van Baar van Showhero Di Fiorentina Theater. Samen verras ten zij Yarno volkomen met de uit nodiging voor een optreden samen met Ali B in de Cultuurkoepel in Heiloo op 14 september 2019! De middag was sowieso een hele happening want de juryleden van Showhero, Jeroen Schouten, Hans Romeyn en Marius Prein waren ook aanwezig. Zij hadden de handschoen opgenomen van een van de koorleden van de 'Bowling Stones' om hun bowlkwaliteiten te komen tonen, nadat zij deze groep na een optreden in de Beun tij dens hét Showhero-event hadden beoordeeld. Zij introduceerden een nieuw fenomeen binnen de bowl wereld, namelijk de 'Bowling Video Assistant Referee', de zgn. B-VAR! In daarvoor speciaal ontworpen tenues speelden zij op alle banen hun partijtje met alle deelnemers HEILOO - Al drie jaar op een rij levert basisschool De Springschans de meeste deel nemers aan de PCC Maalwater Run. Spannend is of zij dit jaar voor de vierde keer de 'hofleve rancier' van de PCC Maalwater Run en Walk zullen worden. Sportcoördinator Bert Ketelaar vertelt dat de school kinderen aan moedigt om deel te nemen, omdat zij graag sportief bezig zijn. "De PCC Maalwater Run is een groepsactivi teit, waar de kinderen echt samen aan mee kunnen doen. Daarnaast is de organisatie goed verzorgd door de Rotary Club Heiloo." De Springschans doet graag mee wan neer een evenement als dit wordt georganiseerd in Heiloo. Meester Bert heeft vroeger zelf hardgelo- pen, maar door een blessure lukt dat nu niet meer. Door die achter grond is hij erg positief over de PCC Maalwater Run. Zijn enthousi asme straalt over op zijn collega's. Hoewel zij niet allemaal hardlopers zijn (geweest), proberen zij zoveel mogelijk kinderen enthousiast te krijgen. Ze benoemen het in de klas, geven het inschrijfformulier mee aan de kinderen, sturen een digitale nieuwsbrief en hangen posters op in de school. Het hele team is erbij betrokken. Het levert de school ook nog iets extra's op. De leerlingen verdienen sportlessen voor Sport@School met hun deelname. Met de bijdrage van de PCC Maalwater Run en Walk worden sportlessen gegeven op de scholen door aangesloten sportaan- bieders uit Heiloo. "Wij betrekken de kinderen daarbij. Zij verdienen de lessen door mee te doen, dus mogen zij ook aangeven welke les sen zij het liefste willen doen. Zo komen zij met verschillende spor ten in aanraking en proberen zij ook eens iets anders." De PCC Maalwater Run vindt plaats op zondag 14 april. Voor inschrijving en meer informa tie kunt u terecht op www. pccmaalwaterrunenwalk.nl. Klaar voor de start! Aangeleverde foto mee om zo kennis te maken met de deelnemers én het bowlen. Zij beoordeelden Willem Rijlaarsdam als sportiefste deelnemer en hij kreeg tot zijn grote vreugde het gele referee-shirt van Hans Romeyn overhandigd. Leuke bijkomstigheid is dat Willem zelf ook regelmatig voetbalwedstrijden fluit. Stichting KEES, een van de hoofd sponsoren van Sports4all Bowling Heiloo was ook vertegenwoordigd. Zo konden zij zien waar hun financi- ele bijdrage zoal aan wordt besteed. De aanwezige crew van Showhero kon zo op een geheel andere wijze kennismaken met de deelnemers en ze begeleiden. Al met al een hele bijzondere en verrassende bowlmid dag in Bowling Party Centrum Heiloo. Yarno is ontzettend verrast door de boodschap die Britt (links), Sanne (rechts) en Lucas van Stichting Showhero hem komen brengen. Aangeleverde foto De pupillen hebben goed gepresteerd in Tuitjenhorn, Foto: www.avtrias.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 20