3 Tennis. voordeel Wkivit J0 Heiloo Vitaal Padel aantrekkelijk voor iedereen Tennis en padel, een goede combinatie Parkcommissie Padelarrangementen «Ü»VOS MAKELAARS VfundaA TC H E I LOO TC Heiloo United heeft goede contacten met de buurtsportcoach van Hei- loo. Pascale de Hoogh heeft bijvoorbeeld de wekelijkse tennismiddag voor cliënten van GGZ geïntroduceerd. Bart Ploeger, de huidige buurtsportcoach, ziet in de padelbanen een mooie verbreding van het sportaanbod in Heiloo. "Als buurtsportcoach keek ik met grote interesse naar de ontwikkeling van de padelbanen. Met de aanleg durft de vereniging te investeren in de toekomst en écht iets nieuws op te zetten. Hiermee kunnen nieu we doelgroepen aangesproken worden. Op het ene moment wordt op hoog niveau competitie gespeeld, waarna het volgende moment een groepje oud-ten nissers hun rackets weer oppakt. Je kunt het zo in tensief maken als je zelf wilt, dus ook minder of niet getrainde tennissers kunnen makkelijk een balletje slaan. Als buurtsportcoach hoop ik dat zoveel moge lijk sporters en niet-sporters de weg naar TC Heiloo United zullen vinden." Bart Ploeger Bart Ploeger, Buurtsportcoach Heiloo Tennissers die de padelbanen betreden, zullen ook in hun eigen sport beter worden. Die zekerheid wordt onderschreven door ASM. ASM, oftewel Athletic Skills Model, is een nieuwe filosofie, die ontwikkeld is door René Wormhoudt (ex-Ajax, nu staf Nederlands voetbalelftal) en wetenschappelijk onderbouwd wordt door professor Geert Savelsbergh van de VU. Diverse clubs in Heiloo passen het ook al toe, waaronder het vooruitstreven de TCHU. Trainer Rob Buntsma is één van de ruim 600 trainers die de intensieve cursus met succes volgden. Kernpunt van ASM is, dat een sporter eerst een breed ontwikkelde atleet dient te worden, voor dat hij de stap naar de top in een bepaalde sport zet. Er wordt bij sportclubs dus breder getraind dan slechts sport-specifiek. Padel werkt bijvoorbeeld sterk onderbouwend voor tennissers. Heilooër Jan Kasper, nauw betrokken bij de ASM-organisatie, juicht de ontwikkelingen toe. "Je zult zien dat dit een interes sante impuls gaat geven aan de tennisleden van de club." SportRaad Heiloo Jan Kasper Bij TCHU is een parkcommissie actief die zorgt dat het park en clubhuis in optimale conditie blijft. Dirk zorgt er met behulp van een tractor en borstel voor dat de matten goed waterdoorlatend en egaal blijven. Jan doet de algemene (elektrotechnische) techniek, Gerrit het groen onderhoud, Joop de bestrating en het hekwerk, Ab de coördinatie en afstemming met het bestuur. Daarnaast zijn er diverse leden (tot dusver alleen mannen) die hand- en spandiensten verrichten. Wil je ook een paar uurtjes de handen uit de mouwen steken en na afloop onder het genot van een drankje even gezellig napraten, kom dan eens langs op een dinsdagmiddag tussen 13.00 en 16.00 uur. Gezellig en sportief! Leuk voor o.a. team- of bedrijfsuitje, feestje met vrienden, familieuitje of kinderfeestje! Padelarrangementen Ontvangst met koffie/thee en iets lekkers Baanhuur (2 banen) Gebruik van rackets en ballen Introductie 'Wat is padel' Clinic van 60 min. door een instructeur Pauze incl. 1 consumptie 30 min. vrij spelen Afsluiting arrangement incl. 2 consumpties V.a. 17,50 p.p. (vanaf 8 personen). Ook te combineren met bijvoorbeeld plate saté, lunch- of pastabuffet. Kinderfeestje met 8 kinderen Ontvangst met limonade en cake Introductie 'Wat is padel' Baanhuur (2 banen) Gebruik van rackets en ballen Clinic van 60 min. door een instructeur Na de clinic heerlijke poffertjes of patat Onbeperkt limonade IJsje toe Leeftijd vanaf 7 jaar Andere opties (bijvoorbeeld combinatie met tennis) zijn ook bespreekbaar. Voor meer informatie: neem contact op met Chantal of Laura (072-5332377), of stuur een mail naar horecatchu@gmail.com Zeeweg 20 1852 CR Heiloo T 072 533 1895 www.vosmakelaardij.nl www.heiloovitaal.nl T 06 51277944 Dorpsstraat 31 I 1901 EH Castricum T 0251-785801 www.tennis-voordeel.nl INBRAAKBEVEILIGING Ronde Laan 28 - 1851 ZL Heiloo T 06-50510115 www.kivitbeveiliging.nl V Dé voordeligste tennisshop

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 26