eilandd ewildkeu kens VAKGARAGE ZANDER Trainers TCHU hebben Padelervaring in huis INSTALLATIEBEDRIJF ROBIN KOSTERS Horeca speelt in op padel Wat heb ik nodig als beginnend padelspeler? Padelbanen volgens nieuwste normen NOC*NSF TC H E I LOO De trainingen bij TC Heiloo United worden al vele jaren verzorgd door het Tennis Trainers Collectief Noord-Holland. De trainingen van Rob Buntsma en zijn trainers staan hoog aangeschreven. Niet voor niets is de lesparticipatie bij TCHU bijzonder hoog. Met Robin Houtenbos heeft het collectief ook een ervaren padeltrainer in huis. "Padel is de snelst groeiende sport van Nederland. Het heeft elementen van tennis, squash en beachtennis, maar padel is een unieke en een écht nieuwe sport. Voor ons als trainers verandert er met padel ook veel. Als trainers staan we meer tussen de spelers en er moet meer aandacht worden be steed aan tactiek. Het is een mooie uitdaging om iedereen kennis te laten maken met padel en om ervoor te zorgen dat men de sport snel onder de knie krijgt. We zijn blij dat we met Robin Houtenbos al een ervaren pa- deltrainer in huis hebben. Robin heeft al heel wat mensen enthousiast gekregen voor de sport. Wie weet speelt u bin nenkort ook al padel op competitief niveau!" Rob Buntsma, hoofdtrainer Trainers Collectief Noord-Holland Rob Buntsma Sinds 1,5 jaar beheren Laura en Chantal de kantine van TC Heiloo United. Bij TCHU draaien de leden geen kantinediensten. Laura en Chantal zorgen er samen met hun medewerkers voor dat je de hele week terecht kunt voor een professioneel geserveerd hapje en drankje. "Padel is heel sociaal en brengt veel gezelligheid met zich mee. Het past perfect bij ons en bij de club. Padel is ook een hele toe gankelijke sport die je redelijk snel onder de knie krijgt. Hiermee is padel niet alleen leuk voor de leden, maar leent het zich ook ideaal voor leuke uitjes. Je kunt daarbij denken aan bedrijfs-, team-, familie- en vrien denuitjes. Maar ook een kinderpartijtje is leuk te combineren met padel. Om het voor iedereen aantrekkelijk te maken hebben we vast een aantal arrange menten samengesteld voor kinderen en volwassenen. Met alle voorzieningen in de keuken, de kantine en op het park hebben we voor iedereen een passend aanbod. Schroom niet om contact met ons op te nemen. Tot ziens bij TC Heiloo United! TC Heiloo United heeft voor de aanschaf van tennis- en padelmaterialen een samenwerkingsverband met tennisspeciaalzaak Tennisvoordeel uit Castricum. Yvo van der Horst van Tennisvoordeel legt uit welke materialen de beginnende padelspeler nodig heeft en waar op gelet moet worden. De beginnende padelspeler heeft een padelracket en speciale padelballen nodig. Ook zijn er speciale tassen voor padelrackets. Padelrackets Bij het kiezen van een padelracket moet worden gelet op de vorm van het blad. Er zijn 3 basisvormen: rond (groot raakvlak, gelijk verdeelde ba lans en gunstig voor beginners), druppelvormig (voor de meer gevorderde spelers) en een diamantvorm voor de meest veeleisende spelers. Ballen Er kan geen padel worden gespeeld met tennis ballen. Padelballen zijn kleiner en langzamer. Voordeel Bij Tennisvoordeel zijn naast tennisartike- len ook padelrackets en padelballen te koop. Ook voor advies kunt u bij ons terecht. In de winkel van Tennisvoordeel in Castricum krijgen leden van TC Heiloo United op vertoon van hun ledenpas 7,5% korting op alle tennis- en padelartikelen. Zie voor de openingstijden en meer informatie: https://www. tennis-voordeel.nl/. Yvo van der Horst, Tennisvoordeel Yvo van der Horst De nieuwe padelbanen van TC Heiloo United voldoen aan de meest strenge wedstrijdnormen. Het bouwen van padelbanen is een specialisme. TC Heiloo United heeft de opdracht gegund aan Padel Totaal uit Geesbrug (Drenthe). Padel Totaal is gekozen vanwege hun ervaring en omdat zij padelkooien leveren van Neder lands fabricaat. Alleen deze kooien zijn bestand tegen de Hollandse weersom standigheden. Na het storten van de fundering is met hypermoderne apparatuur een zeer waterdoorlatende Prokor-vloer gelegd. Rond de jaarwisseling kon de onder grond goed drogen. In januari is gestart met de opbouw van de wanden en in februari konden de blauwe kunstgrasvelden gelegd worden. Het eindresultaat mag er zijn: centraal tussen de tennisbanen liggen nu 3 padelbanen die vol doen aan alle eisen die het NOC*NSF stelt. s Ce<Kr:Pflr ItalftbetwgipiÉtafrfccfb^ Schuine Hondsbosschelaan 60 1852 HR Heiloo 06-22732106 www.robinkosters.nl Nijverheidsweg 8 1851 NW Heiloo T 072-5330116 www.vakgaragezander.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 27