Gerard Alderliefste Friends zingen in Vredeburg Cees Ciliacus wint Maestro Lamoraal van Egmont 2019 De Edwin Evers Band komt naar A9Studios in Uitgeest Jubileumconcert Barrelhouse in De Vriendschap Akersloot Fysiotherapeut Mirella Wamsteeker-Bakker stopt REGIO jKk 16 Met pijn in het hart -V r 5l_ UITKIJKPOST 2 7 MAART 2 0 19 v Barrelhouse geeft zaterdag 20 april een jubileumconcert in De Vriendschap. Foto: aangeleverd AKERSLOOT - Op zaterdag 20 april staat Barrelhouse in Café De Vriendschap in Akersloot met een jubileumconcert. In het verleden werd deze formatie zes keer terug gevraagd voor een toegift. Akersloot is de thuisbasis van zangeres Tineke Schoemaker. Het optreden heeft de titel '45 Years on the Road' gekre gen. Dat is tevens de naam van LIMMEN - Op vrijdagavond 12 april om 20.00 uur heeft Limmen Cultuur Gerard Alderliefste Friends uitgenodigd om alle favorieten en eigen werk te laten horen in Cultureel Centrum Vredeburg. Zijn vader zei altijd: "Je leidt twee levens, maar het is een feest!" Gerard heeft twee levens. In het ene is hij verslavingsarts, In het andere is hij muzikant. Al meer dan twin tig jaar leeft hij zijn twee levens en soms brengt hij deze samen, zoals vorig jaar in zijn soloprogramma Dubbel Leven. Hij speelt 23 jaar in een band die zijn naam draagt; Alderliefste. De band heeft naam verworven door jarenlange optredens in vaderland se kroegen en cafés. Hij is bekend van hits als 'Une belle histoire', samen met Paul de Leeuw, en 'Laat me/Vivre' met Ramses Shaffy en Liesbeth List. Gerard pakt lekker uit als hij op pad gaat als 'Gerard Alderliefste Friends', een wisselend gezelschap van muziekvrienden, dat Franse hits in vol ornaat nieuw leven inblaast. Op 12 april komt hij naar Limmen met violiste Maria Eldering en bassist Kees Post om zijn favorie ten en eigen werk te laten horen. Heeft u zin gekregen om een avond Franse chansons te horen, kom naar Cultureel Centrum Vredeburg, Dusseldorperweg 65 te Limmen. Voor meer informatie over dit optreden, kaartreserveringen en prijzen, kijk op onze website www. limmencultuur.nl of bel naar tele foonnummer 072-5053274. EGMOND AAN DEN HOEF - Maar liefst vier maestro's stre den zaterdag 16 maart om de titel Maestro Lamoraal van Egmont 2019 in een overvolle zaal van Dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. Cees Ciliacus was de grote winnaar van de avond. Hij liet daarmee concurrenten Karin Baas, Ingrid Kluft en Edwin Buis achter zich. Cees Ciliacus liet het orkest tot grote hoogte klimmen tijdens zijn vertolking van het eigen geko zen werk Moment for Morricone. Juryvoorzitter Tina tijdens de prijsuitreiking: "In het laatste stuk gebeurde er iets en toen kwam alles bij elkaar. Dat was heel mooi om te zien." De jury was vol lof over de prestatie van Cees en natuurlijk ook van de andere maestro's. "Ga er maar eens staan, terwijl je nog nooit een orkest hebt gedirigeerd!" Cees reageerde zeer ingetogen op zijn winst: "Ik had nooit kun nen geloven dat ik vanavond zou winnen. Het is zo'n ervaring om dit prachtige orkest te laten spe len." Ook bedankt hij het orkest: "Bedankt dat jullie mij door de avond heen gesleept hebben." De maestro's, die allen geen enkele ervaring hadden met het dirigeren van een orkest of ander muzikaal ensemble, mochten elk twee stukken uitvoeren. Eén ver plicht werk en één werk naar keuze. De verplichte werken waren Bolero van Ravel en het alom bekende Second Waltz van Sjostakovitsj. Het publiek trakteerde de maestro's op overweldigende reacties en en groot applaus. De avond was een groot succes en is dus zeker voor herhaling vatbaar! het nieuwste album. In 2017 kreeg Barrelhouse de Edison Jazzism Publieksprijs voor hun album Almost There. Voorprogramma: Mannish Boy. Kaarten zijn verkrijg baar via De Vriendschap, Novy Velzeboer of online via www.ikben- aanwezig.nl. Kaarten in de voorver koop kosten 10,-, op de avond zelf betaal je 12,50. Mirella Warmsteeker-Bakker Foto: aangeleverd LIMMEN - Fysiotherapeut Mirella Wamsteeker-Bakker neemt op donderdag 18 april a.s. noodgedwongen afscheid van haar patiënten en cliënten. Ruim twee jaar geleden kreeg zij een fietsongeval waarbij beide han den zodanig beschadigd werden dat zij nu, ondanks operaties, intensieve revalidatie en haar enorme optimis me, gedwongen wordt haar werk als fysiotherapeut neer te leggen. Er is een afscheidsreceptie in de fysiotherapiepraktijk Donker Waal en Hilbers aan de Zonnedauw 2 in Limmen, op donderdag 18 april. Dit onder het genot van een hapje en drankje. U bent van harte welkom om tussen 16.30 en 18.30 uur Mirella nog even te spreken en afscheid van haar te nemen als fysio- en oedeem therapeut. UITGEEST - Vrijdag 24 mei a.s. zal de Edwin Evers Band, na enkele jaren van afwezig heid, weer op het podium van de A9Studios staan. Deze avond belooft weer een supergezellig feestje te worden! Ruim 15 jaar geleden is de band als muzikale vriendengroep gestart. Sindsdien treedt de band op tijdens feesten, events en festivals. De band is ook bekend als begeleidingsband van vele artiesten en natuurlijk als huisband van The Voice of Holland en The Voice Kids. Het optreden start om 21.30 uur en zal 90 minuten duren. De after party wordt verzorgd door DJ Jacco Silver. Tickets kosten €27.50. Er zijn ook VIP-tickets beschikbaar. Meer info en kaartverkoop: www.bobs.nl. Cees Ciliacus liet het orkest tot grote hoogte klimmen Foto: aangeleverd Gerard Alderliefste Friends verzorgen een avond vol Franse chansons. Foto: aangeleverd De Edwin Evers Band staat garant voor een feestje! Foto: aangeleverd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 16