Boscrossers strijden tijdens NK Clubs 2019 Jaarlijkse schoolvoetbal bijna van start 17 V Ook St. Adelbert kiest voor zaterdagvoetbal Racketavond en competitie bij De Dors Limmen JO19-1, Hoofdklasse C periodekampioen SPORT Geslaagde open dag TCHU HZV JO17-1 kampioen Topklasse A UITKIJKPOST 2 7 MAART 2 0 19 HEILOO - Afgelopen zon dag organiseerde TC Heiloo United een open dag. Veel geïnteresseerden kwamen kennismaken met tennis en padel. De vereniging zorgde voor een gezellige ontvangst en kon aan het einde van de dag tientallen leden inschrij ven. Foto: aangeleverd EGMOND-BINNEN - Na DTS en Foresters stapt ook St. Adelbert volgend jaar over naar het zaterdagvoetbal. Het is een besluit waarbij men niet over een nacht ijs ging. "Wij zijn al een poosje met elkaar in gesprek over de toekomst van onze club. De fusie met Zeevogels en Egmondia staat voor de deur en zal naar ver wachting over twee of drie seizoe nen een feit zijn. Zolang deze er nog niet is willen wij een gezonde club blijven en iets te bieden hebben voor onze leden," reageert aantre dend voorzitter Ben van Woezik. Volgens Rob Aelbers, die samen met Ben van Woezik het voorzit terschap voor zijn rekening gaat nemen, is er onder de spelende jeugd een steeds grotere behoefte om op zaterdag te blijven voetbal len. "Die gasten spelen gewoon graag op zaterdag. Onze JO18 zou eigenlijk door moeten stromen naar de senioren, maar ze willen niet naar de zondag toe en het zelfde geluid horen wij nu al vanuit de JO16. Met het op zondag blijven voetballen, zullen we dus alleen maar (jeugd)leden blijven verlie zen," aldus Aelbers. "Het grote voordeel van zaterdag voetbal is dat wij straks alles op één dag hebben. Jeugdleden kunnen volgend jaar lekker blijven hangen om bij het eerste te gaan kijken en de vaders die bij de senioren spelen zijn straks alleen op zaterdag op de club. Vrijwilligers hoeven maar op één dag ingezet te worden en we hopen op meer sfeer op de Kwekerij en na afloop in de kantine," vult Van Woezik aan. Inmiddels is St. Adelbert met de invulling van de selectie voor volgend seizoen bezig. "Egmond Binnen heeft altijd veel talentvolle voetballers voortgebracht. Een paar jaar geleden speelden wij nog nacompetitie voor promotie naar de 3e klasse zondag, waarna een groot deel van deze lichting op een hoger niveau is gaan voetballen. Een aan tal spelers heeft reeds toegezegd volgend seizoen in het rood-geel te komen spelen. Hoe gaaf zou het zijn als wij richting de fusie nog een paar succesvolle seizoenen op de Kwekerij kunnen beleven en oude tijden kunnen laten herleven," sluit Van Woezik af. HEILOO - Zondag 24 maart deed een groep van 12 rijders namens BMX-vereniging De Boscrossers mee aan het Nederlands Kampioenschap Clubs 2019. Deze wedstrijd werd verreden op de baan van KWC Kampen in Kampen. Hier waren bijna 900 rijders aanwezig, afkomstig van 54 verenigingen uit het hele land, om te strijden voor de titel van beste BMX-vereniging van Nederland. De groep uit Heiloo bestond uit ervaren en minder ervaren rijders die allen in hun eigen leeftijdsca- tegorie fietsten en op deze manier punten voor de club verzamel den. Uiteindelijk haalden twee Boscrossers de finales van hun klasse. De overigen strandden in de halve en kwartfinales of kwa men niet door de manches heen. Hierdoor eindigde De Boscrossers op een 35e plek. Maar belangrijker was dat alle Boscrossers een mooie dag hadden en zich konden meten met rijders van clubs die je normaal niet zo snel tegenkomt in de meer lokale wedstrijden. De organise rende club KWC Kampen mag zich dit jaar kampioen van Nederland noemen. HEILOO - De Dors organiseert weer drie racketavonden op de zaterdagavond, namelijk 6 april, 11 mei, 1 juni. Dit is voor senioren (18+) in ons tenniscentrum de Dors. De kosten zijn 10,- p.p. hiervoor krijg je 2 speelrondes van 45 min. Incl. koffie of thee en wat lekkers. Aanvang: inloop v.a. 19.30 uur start tennis 20.00 uur, einde 23.00 uur. Graag vooraf aanmelden via: info@tenniscentrumdedors.nl onder vermelding van naam en (dubbel) speelsterkte en telefoonnummer. Kosten kunnen worden voldaan op de avond zelf via pin of contant. Competitie: Er kan ook voor de competitie (DD dinsdag t/m vrijdag en HD, DD en GD zaterdag en zondag) worden aangemeld. Ook competitie met les is mogelijk op vrijdagochtend. De nieuwe inschrijfformulieren voor de competitie winterseizoen 2019-2020 zijn beschikbaar. Wilt u komend sei zoen meedoen? Je kunt je individu eel of als team aanmelden. De formulieren voor baanhuur en competitie kunnen ingevuld en ingeleverd worden voor 1 mei bij het kantoor of via de mail. Tevens digitale formulieren beschikbaar via onze website. Achterste rij v.l.n.r.: Jesse, Björn, Matthé, Mika, Jacco, Mike, Xander, Dave en Roland (trainer/coach). Voorste rij v.l.n.r.: Nino, Stan, Jovi, Arthur, Kalu, Stijn en Bram. Op de foto ontbreekt Maarten (assistent-coach). Foto: aangeleverd LIMMEN - Zondag 3 februari 2019 speelde Limmen JO19-1 een belangrijke wedstrijd voor de 1e periode in de Hoofdklasse C. Thuis trad men aan tegen JVC JO19-1 en om de concurrentie voor te blijven moest er gewonnen worden. Met een overtuigende 4-0 overwinning werd deze 1e prijs van het seizoen binnengehaald. Onze jonge talenten zijn gretig; direct na de wedstrijd werd de doelstelling al weer bijgesteld, de spelers gaan voor het kampioenschap! Het knappe van deze prestatie is dat bijna alle spelers van JO19-1 eerstejaarsspelers zijn. Daar gaan we nog een hoop plezier van krij gen! Spelers en Roland en Maarten, het onafscheidelijke duo van de technische staf: van harte gefelici teerd met deze mooie prijs! HEILOO - Vrijdag 29 maart vindt om 14.30 uur de aftrap van het schoolvoetbaltoernooi plaats. Als eerste zijn de groepen 7 en 8 aan de beurt. Het toernooi voor de groepen 7 en 8 wordt gespeeld over twee dagen. Op de tweede dag, 5 april, vindt het vervolg van de wedstrijden plaats vanaf 14.30 uur. In - als vanouds - goed overleg tussen de directies van alle basisscho len in Heiloo is het huidige tijd stip van het schoolvoetbal voor groep 7 en 8 tot stand gekomen. Het toernooi is onderverdeeld in jongens 8-tegen-8 en meisjes 8-tegen-8. De winnaars van dit jon gens- en meisjestoernooi gaan door naar de volgende ronde in Limmen op 17 april. In deze ronde wordt er gespeeld tegen de winnaars van andere basisscholen uit de omge ving. De winnaar van deze ronde gaat vervolgens naar de regiofinale, die plaatsvindt bij SV Kleine Sluis op 15 mei. De groepen 5 en 6 spelen hun toernooi op 3 april. Dit toernooi begint om 13.30 uur en is onderver deeld in jongens 6-tegen-6 en meis jes 6-tegen-6. De finales hiervan worden op dezelfde dag vanaf 16.45 uur gespeeld. De winnaars van het jongens- en meisjestoernooi gaan door naar de regiofinale, die plaats vindt bij SVW '27 op 25 mei. Het schoolvoetbal wordt voor de 13e keer georganiseerd door vrij willigers van HSV en De Foresters. Gedurende het toernooi zijn veel vrijwilligers van beide clubs in touw om alles in goede banen te leiden. Dit jaar wordt het schoolvoetbal gehouden op de velden van HSV. Elk jaar is het schoolvoetbal weer een groot feest voor de kinderen, dus kom allemaal kijken en aan moedigen! U vindt het speelschema bin nenkort op de Facebookpagina Schoolvoetbaltoernooi en op www. vvhsv.nl en www.deforesters.nl. HEILOO - Coach Peter Brouwer is met zijn team HZV JO 17-1 kampioen geworden van de Topklasse A. Nu gaan de mannen op voor de Nederlandse titel. Op de foto, zittend van links naar rechts: Joshua Swan, Jelle van Haastrecht, Stefano Dekker, Aron Schilder, Tom op de Weegh, Ted Kosters (bekerhouder en clubicoon). Staand van links naar rechts: Loek Favre, Gerben Groot, Sem Snijder, Sam Brouwer, Tien Hoogland, Bram de Boer, Patrick Dekker. Foto: aangeleverd V.l.n.r.: Quinten Somsen, Misha Dongelmans, Bart van der Wal en Lucas Haasnoot volgen de wedstrijd op de voet, ook als zij zelf even niet in actie komen. Foto: Rosan Dongelmans

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 17