Lotgenoten Contactgroep Partnerverlies Tien vragen aan Blije huurders, vrolijke gezichten en wapperende vlaggen in Heiloo! Verkeersregelaars houden zwaar verkeer Stationsweg tegen 3 Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 2 7 MAART 2 0 19 Vervolg van pagina 1 Die optie wordt bestudeerd met de wegbeheerder in het kader van het Programma Hoog Frequent Spoorvervoer Alkmaar - Amsterdam (elke tien minuten een trein vanaf 2028). Na een eerdere melding van een gevaarlijke situatie hebben we overigens aan de binnenkant van de overweginstallatie extra lampen laten aanbrengen, zodat voor wach tenden nog duidelijker is welk over pad wordt geactiveerd. Reizigers, fietsers en wandelaars moeten zelf goed opletten bij deze overpaden. Na activatie van de overweg gaan eerst de rode lampen en bellen aan, waarna na circa 5 seconden de bomen gaan dalen. Zodra de rode lampen en bellen aangaan, dient men te stoppen voor de spoorweg overgang en als men zich op de spoorovergang bevindt, deze zo snel mogelijk te verlaten. Als men ziet dat het druk is op het 'pleintje' tussen de sporen in, dan dient men voor het spoor te wachten om te voorkomen dat men opgesloten raakt." De optie om beide sporen gelijk te sluiten bij het naderen van een trein, in welke richting dan ook, zou vol gens ProRail de veiligheid niet ver beteren. "Als de overpaden steeds gelijktijdig zouden sluiten, ligt de boel nog vaker helemaal dicht. Reizigers die hun trein willen halen kunnen dan gevaarlijk gedrag gaan vertonen." Mensen moeten dus zelf goed uitkijken en ouders doen er goed aan met hun kinderen te bespre ken welke risico's het doorlopen of doorfietsen bij de spoorovergang met zich meebrengt. Tekst: Yvonne van Stiphout Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Op dinsdag 2 april van 13.30 tot 15.30 uur is er weer een bijeenkomst van de Lotgenoten Contactgroep Partnerverlies in het Trefpunt in Heiloo. Het thema voor deze bijeenkomst is: 'Het gemis van je maatje'. Hoe ga je om met het gemis van je maatje? Kunnen fami lie en/of vrienden het gemis opvan gen? Daarover willen we graag met u van gedachten wisselen. Entree is 5,- incl. consumptie. Voor meer informatie: 072-5331297 of info@ trefpuntheiloo.nl. HEILOO - Op maandag 18 maart nam een aantal van de eerste huur ders van het Melco nieuwbouwplan de sleutel van hun nagelnieuwe huurwoning in ontvangst. Lachende gezichten dus, ook bij Ronald Mul, die namens Van der Borden Vastgoedprofessionals de honneurs waarnam. Het is altijd een feestelijk moment omdat aan de sleutelover dracht een heel proces vooraf is gegaan. Een spannende tijd voor de aspirant-huurders, vol plannen maken. We wensen alle nieuwe bewoners heel veel woonplezier toe! Een vrachtwagen mag de Stationsweg niet in. Een verkeersrege laar wijst hem de juiste weg. Foto: STiP Fotografie HEILOO - Sinds donderdag 21 maart worden vrachtwagens, bussen en tractors geweerd uit de Stationsweg. Er zijn verbods borden voor deze voertuigen geplaatst. Om het zware verkeer op de nieu we situatie te attenderen staan er verkeersregelaars op de hoek van de Kennemerstraatweg/Stations- weg en de rotonde Heerenweg/ Stationsweg. De verkeersregelaars, die ingehuurd worden door OVD te Zaandam, houden het zware ver keer tegen en wijzen op de juiste omleidingsroute. Op donderdag werden ongeveer 10 voertuigen tegengehouden en vrijdag was het aanmerkelijk stiller. De verkeersre gelaars staan voorlopig nog bij de Stationsweg totdat het verkeer aan de nieuwe situatie gewend is. Tekst: Yvonne van Stiphout Foto: Ronald Mul, Van der Borden Huur Beheer DtrikM I Hifnrn ««li (11 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in Heiloo, op de Hoogeweg. Op mijn tweede ver huisden wij naar de Ringweg en daar ben ik opgegroeid. Samen met Jeannet kochten wij als een van de eersten een huis in Ype- stein. Twintig jaar geleden zijn wij samen met onze meiden, Mandy en Lianne, verhuisd naar de Ypesteinerlaan. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Haha, mijn hobby is dus mijn werk geworden. Als kind was ik gek op tennissen en dacht toen (hoe naïef) dat ik wel eventjes proften nisser zou worden. Ik sta inmiddels wel iedere dag op de tennis baan, niet als prof, maar als tennisleraar bij TV Het Vennewater. Wat scheelt het. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Heel flauw, maar dan denk ik toch echt aan Roger Federer. Dan hoop ik dat hij z'n racket meeneemt, want het lijkt mij heel leuk om een balletje met hem te slaan en ook de mens achter de tennis ser te mogen ontmoeten. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Dat is voor mij toch mijn 'brommertijd'. In die tijd reed ik op een Kreidler. Sleutelen, poetsen en rijden met vrienden was toen een hele leuke periode uit mijn jeugd. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Als ik 's ochtends vroeg mag lesgeven op Het Vennewater. Ik kom dan als eerste op het park aan en dan geniet ik hoe groen en be schut het park er dan bij ligt. Op mijn vrije dagen in de zomer vind ik het terras bij Melange7 (nu De Kamer) een heerlijke plek om te zitten. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Als er sneeuw valt en het blijft liggen. Dat vind ik geweldig en daar mag ik voor wakker gemaakt worden. Het liefst ga ik dan mijn bed uit om een rondje in de sneeuw te lopen. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Ik weet niet of dit een advies is dat ik ooit kreeg, maar 'een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd'. Daar geloof ik wel in. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik naast tennissen ook erg verslaafd ben aan golfen. Het liefst zou ik dat iedere dag willen doen, maar daar heb ik nu (nog) niet altijd tijd voor. 9. Wat zou je veranderen als je de burgemeester was? Ik vind dat wij een hele goede burgemeester hebben. Het is toch fantastisch dat hij als burgemeester in de jury zit bij de voorstelling van Showhero in De Beun? Wat hij mag veranderen? Misschien nog eens kritisch kijken naar de paaltjes op de Stationsweg... 10. De persoonlijke vraag van Edwin Hajema: "We hebben al zo'n tien jaar tennistraining van jou bij TV Het Vennewater en elke training geef je met veel enthousiasme. Hoe blijf je zo gemotiveerd en zorg je dat iedereen met zoveel plezier je training volgt?" Allereerst vind ik mijn vak nog steeds heel erg leuk en komt het enthousiasme vanzelf. Daarnaast is mijn visie ook dat plezier heb ben een voorwaarde is om je te kunnen ontwikkelen tot een betere tennisser. Ik hoop dat mijn leerlingen door het plezier tijdens mijn lessen, ook vanzelf wat vaker gaan vrijspelen. Ik geef de tien vragen door aan Annick Melgers. Mijn vraag is: "Je bent bij mij begonnen bij TV Het Vennewater. Mijn droom om ooit proftennisser te worden, maak jij nu waar. Ik ben benieuwd hoe jouw leven er nu uitziet als beginnende proftennisster.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3