Vakantie BSO Kits Oonlie Eerste werkdag voor Kennemer Wonen en Landschap Noord-Holland Voorjaarswandeling Noorderneg 9 Verduurzaamd kantoor in gebruik VVD blijft de grootste in Heiloo Uitslag verkiezingen Provinciale Staten en waterschappen Watertappunt station Heiloo water UITKIJKPOST 2 7 MAART 2 0 19 Tijdens de vakantie zijn er diverse vakantiepakketten voor de kinderen. Foto: aangeleverd HEILOO - Vakantie is feest! Niets hoeven en lekker kunnen doen waar je zin in hebt. Maar ook in de vakantie is het leuk om met leeftijdsgenoten op te kunnen trekken. Tijdens de meivakantie staan alle activitei ten op de BSO van Kits Oonlie in het teken van "Ik en mijn gezondheid". Het volledige acti viteitenprogramma vindt u op de website van Kits Oonlie. Voor alle kinderen zijn er ver schillende vakantiepakketten moge lijk, waarbij er gekozen kan worden voor opvang voor iedere vakantie, 6 weken vakantie of flexibele afname. Heeft u eigenlijk geen opvang nodig, maar vindt u het leuk om uw kind mee te laten genieten van de acti viteiten, dan kunt u uw kind(eren) ook per dag, week of vakantie aan melden. Kortom, alles kan! Meer informatie of uw kind(eren) deze vakantie nog inschrijven voor één of meerdere dagen? Neem gerust contact op met de centrale administratie van Kits Oonlie 072 5323576, info@kits-oonlie.nl. Het duurzame kantoor aan de Schuine Hondsbosschelaan 45 in Heiloo. Foto: aangeleverd HEILOO - Vanaf maandag 25 maart is het kantoor aan de Schuine Hondsbosschelaan 'be woond'. Kennemer Wonen en Landschap Noord-Holland ver huisden afgelopen weekend naar het duurzame kantoor. Vandaag beginnen de medewer kers aan hun eerste werkdag in Heiloo. In één jaar werd het pand, eigendom van Kennemer Wonen, volledig gerenoveerd tot een ener- gieneutraal kantoor. Dick Tromp, directeur-bestuurder van Kennemer Wonen: "Een grote wens voor beide organisaties gaat hiermee in vervul ling: een volledig energieneutraal en duurzaam pand met een passende uitstraling. Een bestaand pand dat wordt hergebruikt voor gezamenlij ke huisvesting, midden in het werk gebied." neutraal door plaatsing van zon nepanelen, een lucht-water warm tepomp, extra zware isolatie en triple glas. Het pand is afgesloten van aardgas. Er is gekozen voor natuurlijke energiebronnen, mini maliseren van het waterverbruik door waterbesparend sanitair en kranen en het gebruik van ledver lichting met sensoren. Het pand past uitstekend bij de ambities van beide organisaties. "Door één pand met elkaar te delen, is er geen tweede kantoor nodig. Dankzij de gedeelde kantine, receptie en ver gaderruimten besparen we ruimte en geld. Het is een fijne plek in het groene Heiloo die medewerkers uitnodigt om te kiezen waar zij prettig werken. Een kantoor waar we samenwerking en verbinding stimuleren, wat de dienstverlening naar onze klanten, samenwerkings- partijen en omgeving ten goede komt," aldus Ernest Briët, direc teur van Landschap Noord-Holland. Officiële opening Medio juni wordt op feestelij ke wijze de officiële opening van het kantoor gevierd met samen werkingspartners. Ook de direct omwonenden worden hiervoor uit genodigd, omdat zij de afgelopen periode veel om en met het pand hebben zien gebeuren. Het thema Duurzaamheid zal die dag centraal staan. Wilt u meer weten over het kantoor? Kijk op www.kennemer- wonen.nl/duurzaamkantoor. Duurzaamheidsmaatregelen Het kantoor is volledig energie- HEILOO - Op 20 maart ging Nederland, en dus ook Heiloo, naar de stembus voor de verkiezingen van de Provinciale Staten en waterschappen. Provinciale Staten Met een opkomstpercentage van 66,96% is er sprake van een hoge opkomst. In 2015 was de opkomst slechts 53%. Voor de verkiezing van de Provinciale Staten zijn er 12.393 stemmen uit gebracht. De top 5 ziet er als volgt uit: 19% VVD 14,1% GroenLinks 13,7% Forum voor Democratie 10,6% D66 10,4% PvdA Waterschappen Bij de verkiezingen voor de waterschappen lag het percen tage iets lager, maar het opkomst percentage van 63,95% is nog steeds hoog. Er zijn 11.951 stem men uitgebracht in Heiloo. De top 5: 26% Groen, Water Land 17% VVD 14% PvdA 12% Water Natuurlijk 12% CDA Het was een komen en gaan bij het mobiele pop-upstembureau in De Loet. Foto: STiP Fotografie HEILOO - Zomertijd! De klok gaat de laatste zondag van de maand een uur vooruit, we kijken uit naar de lente. is die lente al zichtbaar? Wie benieuwd is, kan daar met IVN- natuurgidsen van de gidsen- groep Heiloo naar op zoek in de Noorderneg in Heiloo. En mis schien, er gaan geruchten dat hij er zit, zien we ook de ijsvogel in een blauwe flits voorbijschieten. Zin in een wandeling door een verstild Heiloo? Zin om de vogels in de vroege ochtend te horen zingen en fluiten? Kom dan zondagoch tend 31 maart om 10.00 uur naar de parkeerplaats van zwembad Het Baafje, De Omloop 11 in Heiloo. Als u een verrekijker heeft is het goed om die mee te nemen. Stevig schoeisel is aanbevolen. Een dona tie (richtlijn 2,50 euro) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlich tingen kunt u mailen naar IVN- Heiloo@hccnet.nl, of bellen naar 072-5325110; kijk ook eens op www. ivn.nl/nkl/. Foto en tekst: Paul Dirks HEILOO - Bij station Heiloo is een NS watertappunt geïnstal leerd. Reizigers hebben nu gratis toegang tot drinkwater. Het watertappunt staat aan de westzijde van het station, tegenover Kuyper Blom. NS is gestart met de aanleg van drinkwatertappunten op 200 stations in Nederland. Met dit initiatief wil NS het drinken van kraanwater verder stimuleren en daarmee ook direct bijdragen aan het verminderen van zwerfafval. Het faciliteren van een gezonde en duurzame levensstijl vindt NS belangrijk.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 9