Datum Bloemendagen Limmen vervroegd Opkikkers eerste kwartaal Hans Laduc in museumhoeve Overslot Oproep Supporters HZV het Vennewater SPORT/REGIO GYMLOKA 13 INGEZONDEN MEDEDELING Kom bij 'T Gymlokaal Heiloo werken aan je gezondheid Beleef Blosse op 10 april UITKIJKPOST 3 APRIL 2019 HEILOO - Bij 'T Gymlokaal gaan personal trainers echt aan de slag met jouw doelen. Wil je werken aan een fysiek met spierdefinitie? Wil je afslan ken? Of wil je fitter worden in het algemeen? Jouw doel is het doel van 'T Gymlokaal! Met een uniek programma krijg je professionele en persoonlijke begelei ding om jouw resultaat te behalen door middel van training, voeding en motivatie. Periodiek wordt er een evaluatie gehouden en indien nodig wordt de training en een voedingsadvies bijgesteld. Resultaten en voort gang zijn direct inzichtelijk via de mobiele app, hoe handig is dat?! Wil je je ook sterk, fit, ontspannen en energiek voelen en jouw persoon lijke doel behalen met maar 2 x 30 minuten sporten per week? Meld je dan snel aan via: www.gymlokaalheiloo.nl. Je krijgt dan vrijblijvend een uitno diging voor een kennismaking en meer informatie over het programma. Actie: Kom ons tegen in de horeca van Heiloo e.o. en ontvang een maand gratis sporten bij inschrijving. Tot snel! LIMMEN - Kringloopwinkel Keer op Keer heeft in het eer ste kwartaal van 2019 weer veel goede doelen en organisa ties blij kunnen maken met een mooie bijdrage. De volgende bedragen werden weggegeven: 3000: Stichting BAB (Bouwen aan Bangladesh); 1.550: Stichting Veldwerk; 1.100: 11 x 100 Kerstdonaties. 750: Rotary Club Heiloo 500 ging naar: Heilooër Operettevereniging; Stichting Oranjefeest Limmen; De heer M. Manghus (Tanzania); Stichting Maak Ethiopië Gezonder; Stichting Ukraine-Holland; Jeugdtheater Heiloo; Highlow Rangers; Stichting Thai Child Development; Stichting Kalapuwa Sri-Lanka; Stichting MisslQ. De volgende organisaties ont vingen een bijdrage van 250: Stichting Niko; Musicalvereniging De Hanswijckers; Honk- en Softbalclub Double Stars Heiloo; Stichting Jabulani Kids Zimbabwe; Only Friends; Zorgboerderij De Tulp in Andijk; Waterscouting Victorie Heiloo; HZV Het Vennewater. Op de website www.uitkijkpost.nl kunt u lezen waar de organisaties de bijdrage voor gebruiken. Ook schenkt XopX elke week een opkikker van 250,00. De opkik- kers van de maand maart zijn gege ven aan: De Peutertuin, Montessori Peutergroep in Schagen, 't Huis Lioba in Egmond-Binnen; Limmer IJsclub in Limmen. Ook Scouting Victorie Heiloo ontving een van de opkikkers. "Wij zijn een waterscouting en het zeil- seizoen start binnenkort weer. We hebben vijf lelievletten (stalen zeil boten), bij twee daarvan dienen er de nodige onderdelen dringend ver vangen te worden zodat er door de leden veilig gezeild kan worden. De opkikker van XopX komt dan ook heel goed van pas. Bedankt!" Het is druk in onze kringloop winkel en zonder inzet van vrijwil ligers zijn deze donaties niet moge lijk. Heeft u zin om ons te komen helpen? U bent van harte welkom! Kringloopwinkel Keer op Keer, Rijksweg 127, 1906 BG Limmen, tel. 072-5325962. Openingstijden: dinsdag, donderdag en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur. Marijn de Jong, welp bij Victorie, verrast XopX met een mooie glazen pot narcis sen als dank voor de opkik ker. Aangeleverde foto LIMMEN - Vrijdag 29 maart heeft het bestuur van Stichting Bloemendagen Limmen moeten besluiten om de Bloemendagen een week naar voren te schui ven. De Bloemendagen zijn nu van zaterdag 27 april t/m woens dag 1 mei. De bloemen hebben gewonnen. Iedereen weet en ziet dat de natuur enkele weken voorloopt, zo ook de hyacinten. Deze zijn al zo ver boven de grond dat ze binnenkort van het land moeten worden gehaald. Ze worden daarna in de koelcel len bewaard, maar daar blijven ze ook niet weken goed. Vandaar dat er besloten is om de datum van de Bloemendagen te verschuiven. De opening valt nu samen met Koningsdag waardoor het gehele weekend een groot feest wordt in Limmen. De prijsuitreiking van de Bloemendagen vindt plaats op zater dagavond in Heeren van Limmen vanaf 20.00 uur. Op zondag wordt er een groots evenement georganiseerd in het park aan de Vuurbaak/Enterij. REGIO - Vind jouw ideale baan in de kinderopvang of basisonder wijs bij Blosse! Blosse zet de deuren van al haar kindcentra open en nodigt je van harte uit om te ontdekken of wer ken in de opvang en/of onderwijs weer iets voor jou kan zijn. Werken met kinderen is de meest betekenisvolle en ontroerende baan die je maar kunt hebben. Misschien heb je in het verleden al met kinderen gewerkt maar ben je daarna, door omstandighe den misschien, iets anders gaan doen. Weet dat je bij Blosse heel erg welkom bent om weer voor de groep te komen staan! Kom op 10 april vrijblijvend bij ons langs. Proef de sfeer, praat met de pedagogisch medewer kers of leerkrachten op de groep en ontdek of het werken met kin deren weer iets voor jou kan zijn! Onze HRM-afdeling in het service bureau in Heerhugowaard staat voor je klaar om al je vragen te beantwoorden. Voldoen je diplo ma's nog, wat zijn de bijscholings- of omscholingsmogelijkheden, wat ga je verdienen? Vraag maar raak! Je kunt langskomen, maar natuurlijk ook even bellen of mailen. Laat je carrière bloeien bij Blosse! Kijk voor de locaties van Blosse op www.blosse.nl/beleving. EGMOND AAN DEN HOEF - Of het nu een huiskamer, een the ater, een kerk of een eeuwen oude hoeve is, Hans Laduc voelt zich overal thuis waar men sen willen genieten van mooie muziek en verhalen. Hierdoor zijn de optredens altijd verrassend en blijft deze muziek je raken. Muziek die je uitnodigt even alles los te laten, te genieten van het moment en te ervaren hoe puur Hierbij proberen we onder andere zoveel mogelijk Porsches tentoon te stellen, is er livemuziek, zijn er diverse stands en is er voldoende eten en drinken verkrijgbaar. Dit jaar zijn er enkele nieuwe prikploegen die voor het eerst mee doen, waardoor de route iets gewij zigd is. HEILOO - Op vrijdag 5 april om 21.30 uur treedt het 1e team van HZV het Vennewater in de Sporthal aan Het Zevenhuizen aan tegen Os Lusitanos uit Amsterdam, uitkomend in de 1e divisie A landelijke competitie. Deze wedstrijd is voor beide teams zeer belangrijk omdat het resultaat bepalend zal zijn voor het spelen van nacompetitiewed- strijden. Deze wedstrijden zijn dan weer bepalend voor het wel of niet degraderen. Het team én de vaste kern supporters zitten daar echt niet op te wachten en maken zich op voor deze wedstrijd. Daarbij muziek kan zijn. Op zondagmid dag 7 april vanaf 16.00 uur speelt deze topgitarist in museumhoeve Overslot. Aan de wanden is het werk te zien van de Alkmaarse kunstschilder JP met de expositie 'Greetings from Skage, Pay Bah'. Hij zegt zelf over z'n werk: "Ik heb met mijn olieverf schilderijen 'goud' gevonden in het tegenovergestelde van perfect, mooi en instantresultaat." Naast heden- Het ziet ernaar uit dat Limmen ook dit jaar weer in een groots openluchtmuseum wordt omgetoverd tijdens de Bloemendagen. Kijk voor de laat ste nieuwtjes op de website (www. bloemendagenlimmen.nl) of op de Facebookpagina. wil de 'harde' kern alle liefhebbers van een mooie en vooral spannen de pot zaalvoetbal oproepen om deze vrijdagavond massaal naar de sporthal te komen om dit team als enige echte Heilooër zaalvoetbal vereniging met hun aanwezigheid te komen ondersteunen. Dresscode: groen-wit. Naast het stemgeluid zijn toeters en vlaggen natuurlijk van harte wel kom. DJ Daro zal voor de muzikale omlijsting zorgen. HZV Heren 2, met zekere promotiekansen, zal vooraf gaand aan deze wedstrijd om 20.00 uur tegen Vrone 3 spelen. daagse kunst kan men kennisnemen van de meer dan 1000-jarige kunst geschiedenis van de Egmonden en een bezoek brengen aan een bijzon der museum met antiquiteiten, natu- ralia en etnografica, waaronder een nieuwe collectie attributen van de Noord-Amerikaanse indianen. Museumhoeve Overslot is ieder weekend vrij te bezoeken van 15.00 tot 18.00 uur aan de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef. Een van de topstukken van 2018. Foto: Jeroen Drenth V.l.n.r.: Frans Endel, Marco de Laat en Frank van Haaren zijn er klaar voor! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 13