VoorjaarsbijLage moenopticiens.nl L_ PASEN 2019 Hij is opgestaan Moen Opticiens voor de nieuwste trendy brillen ifflfièki-,- I Protestantse Gemeente Heiloo Wij waar iedereen zich thuis mag voelen. Win een cadeaubon van Moen Opticiens t.w.v. 50, MOEN Merkbril compleet met glazen op sterkte Heiloo staat in bloei uur It 's Moving: Zang, dans en mime Beleef het Paasverhaal eens op een andere manier! Kinderen gratis, volwassenen 3,50 uur Palmpasen met André Martens Komen jullie een Palmpasenstok maken? Kindernevendienst en crèche. uui The Crucifixion van John Stainer: De Engelstalige Passion Uitgevoerd door de Cantorij onder leiding van Gerard Leegwater uur Witte Donderdag met ds. Hanneke Ruitenbeek We vieren samen het Avondmaal uur Goede Vrijdag met ds. Edward Kooiman "Het Licht dooft uit" uur Stille Zaterdag met ds. Edward Kooiman Dienst in de vorm van een paaswake: "Het licht wordt ontstoken". uur Pasen: met ds. Hanneke Ruitenbeek Thema: "De woestijn zal bloeien Zang: One More Voice Kindernevendienst en crèche. Ter Coulsterkerk Ter Coulsterkerk Ter Coulsterkerk Ter Coulsterkerk, Holleweg 111 Heiloo Witte Kerk, Heerenweg 32 Heiloo Aangeleverde foto HEILOO - Bij een goede opticien gaan ze niet over een nacht ijs. Zeker niet in het voorjaar. Bij Moen Opticiens doen we een zeer secure oogmeting waarbij alle facetten aan bod komen. Meten van refrac- tiefouten, bolling van het oog en de oogdruk etc. Al met al een flinke puzzel voordat iemand met een per fecte bril de winkel uitgaat. Vandaar dat Moen Opticiens een cadeaubon t.w.v. 50,- beschikbaar stelt voor de puzzelwedstrijd van Uitkijkpost in deze editie. Kunt u de puzzel niet goed lezen? Kom dan in ieder geval langs bij Moen Opticiens, dan gaan we u helpen. In Heiloo en Castricum staan onze opticiens klaar om ervoor te zorgen dat u met een nieuwe bril weer perfect kunt lezen en schrij ven. Afgelopen maand hebben we de nieuwe collectie binnengekregen, dus u heeft een ruime keuze. OPTICIENS Wilt u meer weten over onze merken? Kijk dan op moenopticiens.nl. Merkbril duur? Welnee! Bij Moen Opticiens hebben we een wisselende collectie merkmonturen met glazen op sterkte incl. kraswerende laag en ontspiegeling. Nu vanaf 179,- Geesterduin 37 Castricum 0251 65 66 95 't Loo 49 Heiloo 072 533 25 95 HEILOO - Wat een pracht! Heiloo staat in bloei. Zoals hier De Waard, mooi op de foto gezet door Frans Schipper. i m i www.pknheiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 10