Top 2000-concert brengt nieuw talent samen Zwemseizoen Het Baafje 28 april van start O V Vluchtelingenwerk zoekt nieuwe vrijwilligers in Heiloo Vervolg van voorpagina: Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 10 APRIL 2019 HEILOO - Het Top 2000-concert dat afgelopen zaterdag door Eensgezindheid in De Strandwal werd gegeven, is bij veel toe hoorders in goede aarde geval len. De combinatie van orkest, coverband en zangeres bracht verschillende talenten bijeen in een afwisselend en aantrekke lijk concert. Onder toeziend oog van burge meester Hans Romeyn zong Sanne Mallant de sterren van de hemel met nummers als Skyfall, Shallow, Hallelujah en Time To Say Goodbye. De speciaal voor dit concert samen gestelde coverband, die zichzelf de Libelle's noemde, speelde onder leiding van Edwin Ligteringen enkele grote hits als Saturday Night, Sultans Of Swing en Sunshine Of Your Love. Hun enthousiasme in het spelen van de muziek werd door het publiek zeer gewaardeerd. De band begeleidde ook Sanne Mallant, die met haar geweldig mooie stem het publiek behoorlijk wist te raken. Maar ook het orkest trok de nodige aandacht met zijn warme klanken met bijzondere arrangementen van The Sound Of Silence, Stairway To Heaven en met Chasing Pavements, waarbij Sanne Mallant op subtiele wijze werd begeleid. Het bijzondere is dat de cover band heeft besloten om na dit con cert door de gaan met de band en muziek te blijven maken in de muziekschool en mogelijk ook bij andere gelegenheden. Bijzonder waren ook de mooie woorden van burgemeester Hans Romeyn, die dit concert aangreep om de jubi lerende penningmeester Klazien Beets in het zonnetje te zetten met een mooie speech en bloemen van wege haar 40-jarig penningmeester schap. De Libelle's begeleidden Sanne Mallant, die de sterren van de hemel zong. Foto: Peter Bijkerk Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Als vluchtelingen in Nederland mogen blijven, mogen ze zich in een stad of een dorp gaan vestigen. Vind je het leuk om een vluchteling in Heiloo op te vangen, wegwijs te maken in de gemeente/regio en te hel pen bij de afhandeling van post? In de vrijwilligersfunctie van maatschap pelijk begeleider help je de vluchteling het eerste jaar na aankomst in de gemeente. Wil je meer informatie over de functie van maatschappelijk begeleider of heb je interesse om maatschappelijk begeleider te worden, neem dan contact op met Jan Boeijink, teamleider Heiloo, via jboeijink@vluchtelingenwerk.nl of telefoonnummer(s) 06-82598432/ 072-5315008. Uiteraard is Het Baafje komend seizoen niet alleen op de jeugd gericht. Zo zal het zeer succesvolle Heel Heiloo Bakt weer op het pro gramma staan. Ook is het zwembad gedurende de winterstop op enkele punten verbeterd: er zijn meer scha duwplekken aangebracht en er zijn twintig zitzakstoelen aangeschaft, zodat er rondom het zwembad volop ruimte is om te ontspannen. Het Baafje wordt, net als het overdekte zwembad Duikerdel in Noord-Scharwoude en open luchtzwembad De Bever in Sint Pancras, geëxploiteerd door Sport Servicepunt Langedijk. Deze organi satie maakt een stevige groei door, want sinds januari is ze ook de drij vende kracht achter Schagen Actief, de beheerder van sportfaciliteiten in de gemeente Schagen. Bezoekers van Het Baafje profi teren mee van die groei. Wie voor 1 mei een seizoensabonnement aanschaft, krijgt namelijk gra tis toegang tot zes zwembaden: Het Baafje, De Bever, Duikerdel, overdekt zwembad De Wiel in Schagen en de buitenzwembaden De Veersloot en het Maarten van der Weijdenbad, respectievelijk in Dirkshorn en Warmenhuizen. Sport Servicepunt Langedijk wil daarmee abonnementhouders de mogelijkheid bieden om altijd te kunnen zwemmen, omdat er ook gebruikgemaakt kan worden van twee binnenbaden, of omdat een middagje zwemmen gecombineerd kan worden met een fietstochtje in de omgeving. In alle zwembaden worden gedurende het hele seizoen activiteiten georganiseerd. Ook na 1 mei blijft een abonne ment met toegang tot de zes zwem baden mogelijk, al komt daar wel een toeslag van 20 euro bovenop voor een gezinsabonnement en 5 euro voor een persoonlijk abon nement. Een abonnement voor Het Baafje is nu te bestellen via zwem- badhetbaafje.nl. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in het ziekenhuis in Alkmaar en opgegroeid in Heiloo. Tot mijn 4e heb ik in Ypestein gewoond met mijn ouders en mijn zusje. Daarna zijn we verhuisd naar de Oosterzijweg. Een trotse Heilooër. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? In mijn geval heeft AZ mij de kans gegeven om van mijn hobby voetbal mijn beroep te kunnen maken. En stel dat ik geen voetbal ler zou zijn geworden? Dan denk ik dat ik nu aan het studeren zou zijn voor een beroep in de financiële wereld. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Max Verstappen zou ik wel graag willen ontmoeten. Ik ben erg be nieuwd hoe zijn wedstrijd- en trainingsdagen eruitzien. Vooral de wedstrijdvoorbereiding, de samenwerking met de crew en de pers die continu op zijn huid zit. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Naast de Paulusschool, waar ik op zat, ligt een kunstgrasveldje waar ik heel veel uren op heb gevoetbald met jongens uit de buurt. Tot 's avonds laat totdat we opgehaald werden door onze ouders voor het avondeten. Tegenwoordig is de jeugd vooral actief op de spelcomputers, dat is wel zonde. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Mijn achtertuin, waar ik na een zware dag trainen lekker tot rust kan komen. Verder ga ik graag naar een van de plaatselijke horeca gelegenheden om een kopje koffie te doen met vrienden. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Ik ben niet zo'n hele diepe slaper, dus je krijgt me makkelijk wakker. Maar ik kom er alleen uit als er iets aan de hand is met de mensen die dichtbij me staan of een mooie contractaanbieding die ik niet kan weigeren. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? 'Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.' Deze quote heb ik ooit gekregen van mijn mentale coach bij AZ. Dit is mijn favoriete quote. Want wat heb je aan talent als je er geen energie in stopt? 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Dat ik een zwak heb voor de 80's en 90's nummers. Ik heb ook kort geleden een gitaar gekocht en wil beginnen met lessen te nemen. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Hele lastige vraag.Ik denk dat alles vrij goed geregeld is door de gemeente. Ik hoop dat het groen in en om Heiloo, wat Heiloo zo'n mooi dorp maakt, behouden blijft. Daarnaast zou ik als burge meester de jeugd blijven stimuleren om meer buiten te spelen en te blijven sporten. 10. De persoonlijke vraag van Annick Melgers: "Wat wil jij nog bereiken op voetbalgebied?" Mijn kortetermijndoel is om zo snel mogelijk de aansluiting te vin den naar het eerste elftal van AZ en daar een vaste waarde te wor den. Mijn ambitie is om later in een mooie buitenlandse competitie actief te zijn, zoals de Spaanse of Italiaanse competitie. Ik geef de tien vragen door aan Hadis Sisanovic, ook wel bekend als Haki. Mijn vraag is: "Je hebt sinds een jaar je eigen kapperszaak gevestigd bij Bolten, gespecialiseerd in herenkapsels en baardverzorging. Helaas is dat laatste bij mij nog niet aan de orde. Maar ik denk dat ik wel mag zeggen dat ik een van je leukste klanten ben, haha. Maar wat zijn jouw verdere carrièreplannen?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3