WONEN Een wereld van rust ontspanning WONEN, Een badkamer inrichten: 6 tSsê SAUNA STOOM Zowel nieuwals gebruikt! 14 €8499, - (gebruikt) €5999,- (gebruikt) De meeste mensen hebben een woning met een vrij kleine badkamer üw ideate wellness partner Wij willen u graag ontzorgen, zodat u kunt beginnen met ontspannen! J.J.P Oudweg 1 1703 DE Heerhugowaard Noord Holland tel: 072-5711904 info@saunaenstoom.nl www.saunaenstoom.nl UITKIJKPOST 17 APRIL 2019 Hydrotherapie Meer dan een gevoel: de kwaliteit van de hot tub-therapie geneest. Een warm watermassage kan een herstellende, therapeutische ervaring zijn. Sinds de oud heid hebben mensen over de hele wereld de genezende eigenschappen van heet water herkend. Tegenwoordig herkennen mensen de voordelen van een bubbelbad. De beste bubbelbaden, zoals die van Sundance, kunnen gezond heid en welzijn bevorderen met hydrotherapie. Sleutelelementen van Hydrotherapie In een spa worden warmte, drijfvermogen en massage gecombineerd om hydrotherapie te creëren. De warmte verwijdt de bloedvaten om de bloed- toevoer naar pijnlijk of beschadigd weefsel te vergroten. Het drijfvermogen vermindert het lichaamsgewicht met 90%, waardoor de druk op gewrichten en spieren wordt verlicht. En massage voert de ultieme spa-missie uit, ontspant spieren en verlicht de druk op de zenuwen. Het stimuleert ook de bloedsom loop en versnelt het natuurlijke genezingsproces van het lichaam. Sundance Optima silver Nieuwprijs €21950,- Inclusief: Nieuwe cover Sunstrong 1 jaar garantie Installatie HotSpring Sovereign silver Nieuwprijs €18950,- Inclusief: Nieuwe cover Sunstrong 1 jaar garantie Installatie Met een combinatie van krachtige jets en geavanceerde stoel ontwerpen, verplaatsen Sundance®-spa's water op nieuwe ma nieren, met de volgende positieve voordelen voor de hot tub: Minder stress Beter slapen Verlichting van spierpijn Minder symptomen van artritis en rugpijn Hot tub-therapie werkt. Zit in een Sundance®-spa, pas de jettlow aan en voel verbluffende resultaten; een gevoel van rust en troost; pijnstilling; verjonging en verhoogde energie. Voor een inloopdouche, een ligbad, grote wastafel én een toilet is de ruimte meestal echt te krap. Je bent dus genoodzaakt om keuzes te maken en slimme oplossingen te zoeken. In eerste instantie kan dit best een uitdaging zijn, maar met een beetje hulp ben je al snel goed op weg. Wij zetten 6-handige tips voor je op een rij! 1. Laat een glazen douchewand plaatsen Een glazen douchewand laat de badkamer optisch groter lijken. Ze ker als je kiest voor een ruime inloopdouche waarbij de vloer hele maal doorloopt. Is een ligbad voor jou echt onmisbaar? Ga dan voor een bad met douchegedeelte. Hier kun je ook een glazen douche- scherm op laten plaatsen. Vergeet daarnaast niet om een moderne thermostaatkraan te kopen waar je een lange doucheslang op kunt aansluiten. Zo kun je toch aangenaam douchen in de badkuip. 2. Kies voor compacte badkamermeubels Bij een kleine badkamer is het belangrijk om te kiezen voor com pacte meubels. De kasten moeten zo min mogelijk ruimte innemen, maar toch genoeg opbergruimte hebben. Vaak zijn hangende bad kamermeubels een goede keuze. Een wastafelmeubel zonder po ten ziet er veel ruimtelijker uit. Een open kast met brede planken is daarnaast een handige toevoeging. Kijk eens naar alle mooie opties van het merk Villeroy Boch. Deze badkamermeubels zijn stijlvol en praktisch tegelijk. 3. Maak gebruik van lichte kleuren Lichte kleuren laten een kleine badkamer een stuk groter lijken. Dit is dus een hele eenvoudige truc voor een ruimtelijk resultaat. Geef niet alleen de muren een lichte kleur, maar kies ook voor badkamermeu bels en sanitair in een lichte tint. Voeg eventueel kleine donkere ac cessoires toe voor een sfeervol effect. 4. Kies de juiste badkamervloer Kies bij voorkeur voor een lichtgrijze badkamervloer met een strak uiterlijk. Kleine mozaïektegels ogen erg druk en laten de ruimte juist kleiner lijken. Hoe groter de badkamertegels zijn, hoe ruimtelijker het eruit ziet. Een naadloze gietvloer of betonvloer is natuurlijk ook een geweldige optie. 5. Zorg voor goede verlichting Een hele lichte kamer oogt automatisch een stuk groter. Zorg er daarom voor dat er ge noeg daglicht binnen kan komen via de ra men. Laat eventueel extra grote ramen of een lichtkoepel plaatsen voor een optimaal resultaat. Investeer daarnaast in goede bad kamerverlichting voor in het plafond en bo ven de wastafel. 6. Hang een grote spiegel op Een spiegel is onmisbaar in de badka mer. Hoewel je geneigd bent om te kie zen voor een kleine variant, kun je het be ter groots aanpakken. Hoe groter de spie gel, hoe ruimtelijker je badkamer lijkt. Zoek een badkamerspiegel zonder frame voor het beste effect. BRON: Tekst en foto's WONEN.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 14