Hilarische polderwestern over de onder gang van Dirk Scheringa en zijn DSB bank WgL L OBS Barnewiel wint Rabo AZ Foodtour REGIO 16 INGEZONDEN MEDEDELING Een goed hoofdkussen is hoofdzaak! Jubilarissen bij brandweerpost Limmen UITKIJKPOST 17 APRIL 2019 LIMMEN - Het belang van een goed bed is bij de meeste mensen wel bekend. Goed slapen laat u immers overdag beter presteren. Waar men vaak niet (genoeg) over nadenkt is het belang van een goed hoofdkussen. Traditionele hoofdkussens ondersteunen vaak op de verkeerde plaats. Daardoor ontstaat tijdens de slaap een te sterke belasting van uw hals- en borstwervels. Ook de hoogte van het kussen kan pijnlijke schouders, nek- klachten of andere ongemakken veroorzaken. Sluit uw hoofdkussen wel aan op uw persoonlijke behoeften? Zelfs 'spe ciale' hoofdkussens dwingen uw hoofd en hals nog in een bepaalde stand. Het beste hoofdkussen is afgestemd op uw individuele maten en wensen Hierbij is de combinatie van 1. uzelf, 2. uw matras en 3. uw bodem van groot belang. Om in de juiste houding te liggen dient men met deze 3 facto ren rekening te houden. Klanten die een nieuw slaapsysteem of een nieuw matras kopen, kunnen wij uiteraard goed adviseren over het juiste kussen. Wij weten immers op wat voor bed u slaapt. Maar ook als uw bed niet nieuw is kunnen wij u helpen met het vinden van het juiste kussen. U zult versteld staan over het verschil wat een goed kussen kan maken. Wij willen graag van u weten op wat voor bed u slaapt en wat uw slaap houding is. Dan gaan we samen in de winkel de kussens proberen op een bed dat het dichtst bij het comfort van uw bed thuis komt. Grote kans overigens dat wij uw matras in ons assortiment hebben, als uw slaapspeci- alist in de regio hebben wij een zeer uitgebreid assortiment matrassen van allerlei merken. Na het proberen in onze winkel gaat het echte testen bij u thuis begin nen. Het kussen dat wij u adviseren krijgt u mee naar huis om dit een aantal nachten thuis te testen. Niet even voelen en proberen in de winkel dus, maar echt thuis testen. Best kans dat u even moet wennen, u ervaart ondersteuning en comfort op een compleet andere manier. Vaak wordt dit direct als prettig ervaren maar het komt ook voor dat u uw spieren iets meer tijd moet gunnen om deze ondersteuning als prettig te ervaren. En mocht u na een aantal nachten nog niet lekker slapen dan gaan we samen in de winkel aan de hand van uw feedback het juiste kussen uitzoeken. Uiteraard gaat u dit kussen ook weer eerst thuis testen voordat u daadwer kelijk tot de aanschaf van het kussen overgaat. Geen stapel kussens meer op zolder, geen investeringen in dure kussens die toch niet geschikt blijken, geen risico, alleen maar lekker slapen! Tijdens de kussenmaand april krijgt u bij het vrijblijvend testen van een hoofdkussen een molton kussensloop cadeau! Kom naar onze winkel, wij hebben uw kussen! Slaapkenner Lute, Rijksweg 108 Limmen www.slaapkennerlute.nl 072-505 14 54. LIMMEN - Tijdens de jaarvergadering op 12 april bij de brand weerpost Limmen zijn drie brandweermannen in het zonnetje gezet. Uit handen van burgemeester Mans kreeg Patrick Faber een oorkonde omdat hij 12,5 jaar aan de post Limmen verbon den is. Marco Kerssens en Ron Kleverlaan kregen de oorkonde voor hun 20-jarig jubileum bij de brandweer. V.l.n.r.: burgemees ter Mans, Ron Kleverlaan, postcommandant Antoon Pepping, Patrick Faber, teamleider Hakan Meijer en Marco Kerssens. Aangeleverde foto OBS Barnewiel uit Oudkarspel maakte de beste vlog. Foto: Ed van de Pol Fotografie REGIO - 100 klassen in Noord Holland deden mee aan de Rabo AZ Foodtour, een online les programma ontwikkeld door Rabobank, AZ en Greenport NHN. Tijdens deze lessen over gezonde voeding maakten de leerlingen vlogs. Als afsluiting van de Foodtour konden de klassen met de beste en leukste vlogs een exclusieve Foodclinic bij AZ winnen op donderdag 11 april. Te gast bij AZ Uiteindelijk zijn de leerlingen van de tien beste eindvlogs uit genodigd voor de Foodclinic. Zo ook de leerlingen van CBS het Baken (Sint Pancras), OBS Barnewiel (Oudkarspel), de W.J. Driessenschool (Grootschermer) en OBS de Klimop (Castricum). Zij werden 's ochtends met bussen opgehaald en naar het AZ-stadion gereden. Daar deden ze mee aan de Foodclinic, die uit vier verschillende activiteiten bestond. Sport, voeding en vloggen Natuurlijk kan voetballen bij AZ niet ontbreken, daarom konden de kinderen op het trainingsveld ver schillende sportactiviteiten doen. Een rondleiding door het AZ-stadion was ook onderdeel en AZ-vlogger Timo gaf een vlogclinic. Hij behan delde de vlogs van de verschillende klassen en gaf ze tips voor volgende vlogs. In het kader van gezond eten gingen de klassen zelf fruitspiezen maken onder begeleiding van JOGG en GGD, die dit jaar ook aangehaakt zijn bij de RABO AZ Foodtour. Winnende vlog Aan het eind van de clinic werd bekendgemaakt dat OBS Barnewiel uit Oudkarspel de beste vlog heeft gemaakt. Zij waren met de hele klas uitgenodigd voor de wedstrijd AZ - ADO Den Haag van zater dag 13 april, waar hun vlog voor afgaand aan de wedstrijd op de grote schermen in het stadion werd getoond. EGMOND AAN ZEE - Dikkie de Kid is de nieuwe voorstelling waarmee Theatergroep Horizon in mei in De Vest op de planken staat. De acteurs komen hoofd zakelijk uit Heiloo, Egmond en Alkmaar. Hoofdrolspelers David Sealtiel en Jozefien Stam komen respectievelijk uit Kolhorn en Schagen. Dikkie de Kid is een komische musical over de ondergang van Dirk Scheringa en zijn DSB bank. In deze hilarische polderwestern maken bezoekers onder andere kennis met de gebroeders Benk, minister The Boss en premiejager Lakeman. Een western met hele diverse muziek van onder andere Dolly Parton, Bruce Springsteen en Neil Young, maar ook gospel- en musicalnum mers. Een komische klucht waarbij iedereen op de hak wordt genomen. Hoofdrolspeler David Sealtiel (32) speelt de rol van Dikkie de Kid. Het is David's vierde produc tie bij de theatergroep. Hij gaat als Dirk Scheringa zijn droom volgen en begint een bank. "Ik herken mij zelf niet echt in die rol. Dirk ging echt zijn eigen weg, wat een ander ook zei. Ik trek het mezelf wel aan wat een ander zegt. Laat ik zeg gen, ik heb meer empathie." David repeteert een keer per week met de gehele groep, en als solist nog twee tot drie keer per week. Best zwaar naast zijn beroep als zandstraler. Ook repeteert de gehele groep eens per maand op zondag. Hoofdrolspeelster Jozefien Stam (30) speelt in de musical de vrouw van Dirk Scheringa, Boutje. "Ik speel een vrouw die vierkant achter haar man staat. Een lieve, begrip volle vrouw die alleen maar gaat voor het welzijn van haar man. Ik herken mijzelf wel in die rol. In het echte leven sta ik ook altijd voor iedereen klaar." Voor Jozefien is het haar zevende productie. En voor haar geldt ook dat zij al het repete ren naast haar baan in het onderwijs moet doen. Ook zij gaat er volledig voor om deze productie samen met de hele groep goed op de planken te zetten in mei van dit jaar. Dikkie de Kid is te zien op 22 t/m 25 mei in Theater De Vest in Alkmaar. Tekst: Yvonne van Stiphout Hoofdrolspelers Jozefien Stam en David Sealtiel tijdens de repe titie in Hotel Zuiderduin. Foto: STiP Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 16