Eieren in de serre...? Pasen in 't Loo op 20 april Pasen bij Kits Oonlie l:Hrc U J.i; Benedictusschool brengt Palmpasen naar De Loet Een strippenkaart van Di Fiorentina 2 x toegang tot de Hoornse Vaart (aangeboden door Alkmaar Sport) Een uur bowlen op 1 baan (aangeboden door Bowling- en Partycenter Heiloo) Fleurige paaskippen Als je alle eitjes hebt gevonden, mail dan uiterlijk 23 april het goede antwoord naar verkoop@uitkijkpost.nl. Prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. HEILOO - Het was vorige week wel even schrikken voor juf Jolande. In haar serre leek het wel of er aliens hun eieren hadden opgehangen. Of had de paashaas zich misschien vergist? Gelukkig werkt ze bij Kits Oonlie op de naschoolse opvang in Ypestein. "Ik heb ze meteen maar meegeno men naar de BSO, daar kun nen de kinderen ze mooi versieren!" aldus Jolande. Het was nog een hele onderneming om alle 50 'eieren' in de auto te krijgen, maar de kinde ren zijn al druk aan het schilderen geslagen! HEILOO - De kinderen uit groep 4 van de Benedictusschool maken voor Palmpasen (de zondag vóór Pasen) een palmpaas- stok. Deze stok zit vol symboliek want de vorm, het haantje en de versiering verwijzen allemaal naar momenten in de Goede Week en het paasfeest. De kinderen brengen de palmpaasstok naar de bewoners van de Loet en daar zingen zij voor de bewo ners ook enkele liedjes. De Benedictus trakteert opnieuw op blijdschap. Aangeleverde foto Deze week zijn er een heleboel paaseitjes verstopt in de krant. Vind jij ze allemaal? Dan maak je kans op een van deze leuke prijzen: De serre van juf Jolande. Aangeleverde foto HEILOO - Op zaterdag 20 april is het gezellig paaswinkelen in 't Loo. Tulpenpluktuin In het winkelcentrum vind je een gezellige tulpenpluktuin, netjes afgezet met hekjes en voorzien van vrolijke achtergrondmuziek. Zo'n 4500 tulpen zorgen ervoor dat het voorjaar je tegemoetkomt. De tul pen staan er prachtig bij in verschil lende kleuren. Op vertoon van uw kassabon (met een minimale beste ding van 10) mag u tussen 12.00 en 17.00 uur zelf een bosje prachtige tulpen plukken (let op, zolang de voorraad strekt). Zelf uw eigen tul pen plukken en ze later thuis in een mooi vaasje zetten, hoe leuk is dat?! Uiteraard wordt dit netjes begeleid door de bloemendames, zodat alles soepel verloopt. Let op: 1 bosje van 5 tulpen per persoon. Lente Ladies: Tussen 12.00 en 16.00 uur zorgen de Lente Ladies voor een vrolijke muzikale noot tijdens het winkelen. HEILOO - Prachtige paaskippen gemaakt door kinderen van de Forte BSO 7+. Klei vormt de basis van deze kipjes, vervolgens even flink mixen met je eigen fantasie en andere materialen, en kijk: deze vrolijk uitgedoste kippen zijn klaar om op de paasta- fels te pronken! Aangeleverde foto Wilt u meer informatie over opvang bij Kinderopvang Kits Oonlie of een keer komen kijken op een van de vestigingen, neem dan gerust contact op met de centrale administratie. De centrale administratie is dagelijks bereikbaar van 8.30 tot 17.30 uur op 072 5323576. U kunt ook een e-mail sturen naar info@ kits-oonlie.nl. Aangeleverde foto HEILOO - Nog even en dan is het weer Pasen! Op alle kinderdagverblij ven van Kinderopvang Kits Oonlie kunnen de kinderen en de mede- werkers weer genie ten van een heerlijk(e) paasontbijt, -brunch of -lunch. Maar zal de paas haas dit jaar ook nog langskomen? De kinderen en medewer kers van kinderdagverblijf Boekenstein verwachten de paashaas op donderdag 18 april. Alle kinderen hebben de afgelopen dagen samen met de medewerkers hard gewerkt aan het maken van een eigen mandje om de eitjes in te verzamelen. Dus nu maar hopen dat hij, net als vorig jaar, weer over heerlijke eitjes zal meene men voor iedereen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 17