Team Gullit tekent Heilooër FIFA supertalent Rennen en lopen tijdens PCC Maalwater Run Walk Volop spektakel tijdens Goede Vrijdag en Pasen in zwembad Hoornse Vaart OBS De Zuidwester 'hofleverancier' SPORT XTT 1 23 UITKIJKPOST 17 APRIL 2019 HEILOO - Team Gullit en Jens van der Flier, een 17-jarig FIFA talent uit Heiloo, hebben over eenstemming bereikt over een overstap. De speler tekent een tweejarig contract bij de eerste FIFA-academy ter wereld, opge richt door Ruud Gullit. Jens van der Flier, binnen de FIFA-wereld bekend als 'JensvdFlier', is een van de meest talentvolle, jonge FIFA-spelers ter wereld. In het afgelopen jaar kwam de geboren Heilooënaar meerdere keren voor in de wereldwijde top- 100 van FIFA-spelers, en heeft hij meegedaan aan kwalificaties voor belangrijke internationale toernooi en. Om zijn verdere ontwikkeling te stimuleren kiest hij er nu voor om zich bij Team Gullit te voegen. ''Zoals wij een tijdje geleden heb ben aangegeven, is doorstroom van uit de community belangrijk voor ons. Jens heeft zich bij de lance ring van Team Gullit ingeschreven, en heeft in het afgelopen jaar laten zien dat hij zich kan meten met de wereldtop. In het gesprek dat wij FIFA-talent Jens van der Flier. HEILOO - De Zuidwester heeft deze editie van het schoolvoet- baltoernooi de 'triple' binnen weten te halen. Op woensdag 10 april werd het jongensteam van de groepen 5 en 6 al kampioen van Heiloo. Vrijdag 12 april werd de twee de ronde voor de groepen 7 en 8 gespeeld op de velden van HSV. Het werd in de finale van de meis jes een spannende wedstrijd tus sen de Meander en De Zuidwester. Er moesten zelfs penalty's aan te pas komen. De Zuidwester ging er uiteindelijk met de winst van- kort geleden hebben gehad gaf Jens aan op zoek te zijn naar begeleiding om ervoor te zorgen dat hij dat ook in de komende jaren kan blijven doen,'' licht Ruud Gullit de keuze voor de Nederlander toe. Begin vorig jaar lanceerde Ruud Gullit de eerste professionele en onafhankelijke FIFA-academy ter wereld. Het team biedt veelbelo vende talenten professionele bege leiding en training om hen te helpen het spel naar een hoger niveau te til len. Daarnaast ontwikkelt de acade my eigen software tools en onder steunt het de talenten op het gebied van management, social media en het combineren van school en gaming. De selectie van Team Gullit bestaat verder uit de Nederlanders Floris Jorna (20), Julian van der Berg (19), Dani Visser (17), de Braziliaanse Henrique Lempke (18) en de Zweedse Olle Arbin (17). Al deze spelers worden beschouwd als veelbelovende talenten in de com petitieve FIFA-wereld. Aangeleverde foto door. Bij de jongens uit de groepen 7 en 8 ging de finale eveneens tus sen het team van de Meander en De Zuidwester. Ook hier bleken de leerlingen van De Zuidwester aan het langste eind te trekken. Zodoende konden zowel de meisjes als de jongens van De Zuidwester de kampioensbeker in ontvangst nemen. Op woensdag 17 april wordt de volgende ronde gespeeld op de vel den van v.v. Limmen. Voor groep 5 en 6 is de volgende ronde op woens dag 22 mei in Heerhugowaard. HEILOO - Zondag 14 april was de 11e editie van de PCC Maalwater Run en Walk. In vele opzichten een fantastische en bijzondere dag. Het was fris, maar de zon scheen volop, en mede hierdoor waren er veel meer mensen op de been dan gehoopt. Voor de eerste keer in de geschie denis van deze loop, waren er meer dan 1000 actieve deelnemers, hardlopers en wandelaars. Het evenement georganiseerd door Rotary Club Heiloo, Trias en de Buurtsportcoach, had een groot doel: héél Heiloo in beweging van jong tot oud. Wij zijn daarin zeker geslaagd, de grote hoeveelheden deelnemers trokken zeer veel bezoekers en de gezellige drukte op ALKMAAR - Zwembad Hoornse Vaart bruist tijdens Goede Vrijdag en Pasen van de activi teiten. Bezoekers kunnen zich uitleven op de stormbaan in het 50-meterbad en voor de kinde ren die nog niet zo goed kunnen zwemmen ligt er een Experience Center in het instructiebad. Het animatieteam heeft in de mid dagen de leukste activiteiten op het programma staan en bij mooi weer is zelfs het buitenbad voor het eerst dit jaar geopend! Daarnaast komt de paashaas op Eerste en Tweede Paasdag langs met chocolade-eie ren. Het beloven drie spectaculaire dagen te worden! Gratis animatie Het animatieteam pakt uit tijdens Goede Vrijdag en Pasen. Het team heeft deze middagen gratis animatie in petto, van aquabasketbal en bun- geejumpen tot paaseieren zoeken met de onderwaterscooters. Naast deze leuke activiteiten, komt er op Eerste en Tweede Paasdag een spe ciale gast bij de Hoornse Vaart. De paashaas komt namelijk op bezoek met de lekkerste chocolade-eieren! Het animatieteam staat garant voor heel veel plezier! Aangepaste openingstijden Op Goede Vrijdag gaan de zwem- het Triasterrein was groots. Ook al zijn sportiviteit en deelnemen het belangrijkste, de hardlopers kwa men verrassend snel over de eind streep. Wil je weten hoe snel je hebt gelopen? Check dan de uitslagen op https://www.startnummerexpress. nl/../uitslagen-en-evenementen Mede door de mooie sponsorgel den kon deze PCC Maalwater Run en Walk georganiseerd worden. Net als de aantallen deelnemers, waren de opbrengsten dit jaar hoger dan in de eerdere edities. Mooie doe len kunnen hiermee gerealiseerd worden. Binnenkort zullen wij aan de basisscholen cheques uitreiken waarmee sportlessen ingekocht kunnen worden die op de school zelf niet gefaciliteerd kunnen wor den. Zo kunnen deze leerlingen ken- lessen, aquarobics en aquajog- ging gewoon door. Voor het golf- slagbad, de waterspeeltuin, het instructiebad, het 25-meterbad en het 50-meterbad gelden er tijdens Goede Vrijdag en Pasen aangepaste openingstijden. Daarnaast wordt bij nismaken met de veelheid aan spor ten die in Heiloo te bieden heeft. Daarnaast wordt deze zomer opnieuw het Zomerkamp Heiloo georganiseerd, dit i.s.m. buurtsport- coach en jongerenwerker in Heiloo. Een Zomerkamp in de zomerva kantie, dat kinderen met beperkte financiële middelen de mogelijkheid biedt om een leuke, sportieve week te beleven. Daarnaast staat inschrij ving voor iedereen open tegen beta ling, om sportiviteit en kameraad schap te bevorderen. Tot slot onze grote dank aan alle vrijwilligers die de veelheid van taken met plezier vervuld hebben, hierdoor verliep alles prima, op het Triasterrein zelf, maar ook onder weg voor alle deelnemers. mooi weer het buitenbad geopend en kunnen bezoekers van 10.00 tot 16.00 uur heerlijk in de buiten lucht zwemmen! Kijk voor de aan gepaste openingstijden op www. hoornsevaart.nl/openingstijden. Het animatieteam heeft allerlei leuke activiteiten op het programma staan op Goede Vrijdag en de beide paasdagen. Foto: Renata Jansen Juniorenloop (4,3 km voor 12-18 jaar) en recreatieloop. Foto: STiP Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 23