Maak kennis met padel bij TC Heiloo United Nieuwe voorzitter AV Trias Bloemendagen in aantocht Sports4all Bowling Heiloo kampioen REGIO/SPORT 15 Inbraak Limmen Woningbrand voorkomen UITKIJKPOST 24 APRIL 2019 LIMMEN - Op woensdag 17 april is ingebroken in een woning op de Dampegheestlaan in Limmen. Op dit moment nog niet bekend wat er is weggenomen. Ook is op dezelfde dag melding gedaan van een inbraak in een woning aan de Brugstraat in Limmen. Op beide adressen kon men de woning bin nenkomen door de cilinder uit het voordeurslot te verwijderen. HEILOO - Op woensdag 17 april heeft Jocelyne Tophoff tijdens de Algemene Ledenvergadering de voorzittershamer overgedra gen aan de nieuwe voorzitter Remko van Hove. Jocelyne was sinds het voorjaar 2015 voorzitter van AV Trias. Een kleurrijke voorzitter die veel voor de club heeft betekend en AV Trias flink op de kaart heeft gezet in Heiloo en omgeving. Ze heeft samen met Leo de zaterdag-recreanten- groep opgezet. En ze heeft ervoor gezorgd dat de bootcamp onder lei ding van Carmen is gestart. Het zijn gewilde en succesvolle trainings groepen geworden! Jocelyne weet als geen ander mensen met elkaar te verbinden. Bij ieder evenement staat ze achter de bar en heeft ze aandacht voor ieder een. Haar culinaire talenten zet zij in om haar waardering uit te spreken naar alle vrijwilligers en trainers. Het vrijwilligersdiner waarin zij voor iedereen heeft gekookt is hier een mooi voorbeeld van. Tot slot heeft Jocelyne er samen met een aantal andere leden van de vereniging voor gezorgd dat in 2017 de huur van de baan verlaagd is. Een heel belangrijk moment voor Trias waardoor er een financiële zorg is weggenomen en Trias de komende jaren weer goed vooruit kan, met zelfs een voorgenomen baanreno- vatie in 2020. De nieuwe voorzitter Remko van Hove, zelf al jarenlang atleet bij Trias, noemt de baanreno- vatie een van de speerpunten voor het komend jaar. Andere zaken die extra veel aandacht krijgen het komende jaar zijn onder andere het versterken van de verbinding tussen de leden van de vereniging en de verschillende trainingsgroepen, en het aantrekken van nieuwe leden, trainers en sponsors. Trias wil Jocelyne hartelijk bedan ken voor haar werk als voorzitter en is blij dat ze betrokken blijft bij de vereniging. Remko wordt uiteraard heel veel succes gewenst. Het team is natuurlijk heel trots op het behalen van de kampioenstitel. Foto: Alfred Roszbach Ook bij de opening van de padelbanen werden gratis padelclinics gegeven bij TCHU. Aangeleverde foto LIMMEN - Op dinsdagochtend 16 april moesten de brandweer korpsen van Heiloo en Limmen in actie komen vanwege een mid delgrote brand bij een woning aan de Ambachtsweg in Heiloo. De brandweer van Heiloo was als eerste ter plaatse en had snel opgeschaald, omdat er een schutting in brand stond en het vuur dreigde over te slaan naar de woning. Door snel optreden van beide brandweerkorpsen kon worden voorkomen dat ook de woning vlam vatte. HEILOO - Op 28 april organi seren 9 padelclubs in Noord Holland samen de Open Padeldag N-H. Ook bij TC Heiloo United aan De Dors in Heiloo kun je van 10.30 tot 13.00 uur terecht voor een kennismaking en gratis clinics. De introductie van padel bij TCHU blijkt nu al een gouden greep. Een flink aantal leden heeft zich aangemeld vanwege de toe voeging van padel aan het tennis- aanbod. Debby Dekker, die binnen het bestuur van de vereniging de belangen van padel behartigt: "Alle verwachtingen zijn overtroffen. De banen worden nu al heel druk gebruikt door de leden. We krijgen ook veel groepen op het park die de banen afhuren. De drukte rond padel zorgt voor nog meer gezellig heid op het park." Naast vrij spelen is er veel animo voor het volgen van lessen. Het aantal aanmeldingen voor de les sen is dit voorjaar zelfs zo groot dat de trainersstaf verder is uitgebreid met twee trainers. In de padel- competities van de KNLTB en de Nederlandse Padelbond is TCHU met drie teams van start gegaan. De eerste winstpartijen zijn al binnen voor de beginnende teams. Wil je meedoen, schrijf je dan in via padel@tcheiloounited.nl onder vermelding van 'Deelname gratis clinic 28 april'. Vermeld er graag wel even bij wat je leeftijd is en of je al eens een balletje geslagen hebt met tennis, squash of een andere racket- sport. De padelcommissie deelt je dan in en geeft aan je door hoe laat je verwacht wordt. Wees er snel bij, want vol=vol. Foto: Hans Peter Olivier LIMMEN - Zaterdag 27 april zullen er in Limmen twee grote feesten zijn, naast Koningsdag beginnen deze dag ook de Bloemendagen. 's Ochtends liggen alle mozaïeken in de tuinen en begint de jury aan zijn moeilijke taak. 's Avonds om 20.00 uur start de prijsuitreiking in Heeren van Limmen. De opening zal verricht worden door dorpsdichter Klaas Winter. Peter Dekker brengt het Mozaïekenlied ten gehore, waar bij tevens een opname van het lied te zien is. De prijsuitreiking wordt ook gedaan door Peter. De muzi kale omlijsting wordt verzorgd door de groep Rallied. Op zondag 28 april kunnen de mozaïeken natuurlijk bewonderd worden en wordt er een grootse Oldtimer Fair georganiseerd in het dorpspark. Hier is heel wat fraais te zien: vanaf 11.00 uur zul len vele Porsches 911 uitgestald worden, staan er twee pullers, de Moody Blue en de Ratlle and Hum, is er een draaimolen voor de kinde ren, een echte stoommachine van het Nederlandse Stoommachine Museum uit Medemblik en wordt ook de rijdende stoomwals de Lena meegebracht. Dit alles wordt muzikaal omlijst door de rock-'n- rollband The Wieners. Ze spelen tussen 13.00 en 18.00 uur in de tent die het Oranjecomité gebruikt voor Koningsdag. Ook op maandag, dinsdag en woensdag zijn alle kunstwer ken in Limmen te bewonderen. Routeboekjes liggen na het week end bij enkele mozaïeken. Tijdens de Bloemendagen zijn prachtige creaties te bewonderen. Foto: Jeroen Drenth HEILOO - Afgelopen zater dag is het eerste team van de G-bowlers Sports4all Heiloo kampioen van Noord-Holland/ Flevopolder geworden. Deze competitie werd over 4 ron den gespeeld bij de deelnemende verenigingen Hoofddorp, Heiloo, Almere en Heerhugowaard. In totaal namen er 12 teams deel aan het kampioenschap. Dit is een geweldi ge prestatie voor het Heilooër team, omdat zij nog maar voor het tweede seizoen meedoen. Daarmee is weer eens het bewijs geleverd dat men sen met een beperking zich, met wat speciale en goede begeleiding uitstekend kunnen ontwikkelen en goede prestaties kunnen leveren. Sports4all Heiloo begeleidt deze doelgroep elke 14 dagen in Bowling Party Centrum Heiloo. Het over grote deel ontwikkelt zich naast het bowlen ook sterk op het sociale vlak. Hierdoor beleven zij het geza menlijk bowlen steeds meer als een leuke en plezierige bezigheid en ze gaan het ook als een sportief eve nement ervaren waar je zelfs prij zen mee kunt winnen! Door al de vrijwillige coaches en begeleiders wordt dit dan ook als heel bijzonder ervaren. Voorzitter-af Jocelyne Tophoff samen met bestuurslid Madelon Sijsenaar. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 15