29e Oranjebal pakt groots uit! Tien vragen aan 3 Kinderkunstmuseum Zuidwester: Circus! Elite week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! UITKIJKPOST 24 APRIL 2019 Bob en de Blue Band zorgt voor een knallend einde van het Oranjebalfeest. Aangeleverde foto Het programma Vanaf 14.00 uur is het Oranjebalterrein, gelegen in het wijkpark van Ypestein, geopend met activiteiten voor de kinderen. Verschillende sportverenigingen uit Heiloo zijn aanwezig om kinderen met de sport kennis te laten maken. Hiernaast zijn er oudhollandse spel letjes die zorgen voor een middag- vullend kinderprogramma. Vanaf 15.30 uur zal DJ Joe Track, ook wel bekend als Johan Alleman, de festivalsfeer inluiden met zomer se geluiden. Vanaf 17.30 uur zal het podium vrij worden gemaakt voor livemuziek. De Noord-Hollandse coverband Bad Name start het avondprogramma. Met hits uit het heden én verleden, van pop tot soul en funk, zal de band de bezoe kers aan het dansen brengen. Na dit optreden is het de beurt aan Memphis. Na vele enthousiaste reacties van vorig jaar zijn ze dit jaar terug op het Oranjebal. Al sinds de jaren '90 is deze rockcoverband ononderbroken succesvol actief. De mix van Beatles, REM, U2, Rolling Stones, Queen en Robbie Williams weten zij iedere show weer fan tastisch op het publiek over te brengen. Het Oranjebalprogramma wordt dit jaar met een knaller afgesloten: Bob en de Blue Band. Deze band staat erom bekend van iedere show een sensatie te maken. Rock-'n-roll in de breedste zin van het woord. Klassiekers gegarandeerd, maar ook de knallers van nu behoren tot hun repertoire. En met het enthou siasme van de groep is het haast onvoorstelbaar dat niet alle voeten van de vloer gaan. Oranjebal Loterij Naast het muzikale programma biedt het Oranjebal dit jaar nog iets nieuws voor de bezoekers: de Oranjebal Loterij! Iedereen kan op Koningsdag voor slechts 1 euro per stuk - op het festivalterrein in Ypestein én bij de vrijmarkt rond 't Loo - loten kopen. Veel verschil lende ondernemers uit Heiloo heb ben prijzen ter beschikking gesteld. Om 17.00 uur zal de grote trekking in de Oranjebaltent zijn, waarbij alle prijzen worden verloot! Kijk op www.oranjebalheiloo.nl om te zien welke ondernemingen prijzen heb ben gesponsord voor de loterij. Zorg dus dat je loten hebt en de trekking niet mist! HEILOO - Aankomende zater dag is het eindelijk weer zover: Koningsdag! Hoewel we er een jaar op hebben moeten wachten, zal het feest dit jaar voor de 29e keer groots in de Oranjebaltent worden gevierd. Onder het genot van een drankje en veel gezelligheid genieten van de muziek, dat is waar Oranjebal voor staat. En ook deze editie is er keihard gewerkt om een mooi programma neer te zetten. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op HEILOO - Het Kinderkunstmuseum van OBS De Zuidwester heeft dit jaar 'Circus' als thema. De leerlingen hebben hard gewerkt aan de grappigste clowns, mooiste circustenten, ori gineelste artiesten en leukste attributen. Een selectie van de mooiste kunstwerken is nu te zien op de jeugdafdeling van de bibliotheek. Aangeleverde foto 1. Waar ben je geboren en getogen? Geboren in Voorburg en getogen in Sardinië, Nederland en België. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Deze vraag is gelijk ook mijn antwoord. Mijn hobby is mijn werk geworden! Ik was als kleine jongen al geïnteresseerd in de natuur met alle beesten en planten. Mijn interesse lag vooral in het feit hoe het mogelijk was dat een dier ziek werd. Waarom dat kon gebeuren en hoe dat op de beste manier op te lossen was. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Ik zou nog een heleboel mensen willen ontmoeten maar nummer één is wel Gregg Braden. Mijn vraag aan hem zou zijn hoe ik kwan tumfysica nog beter in kan zetten om dieren die uit balans of ziek zijn, te helpen weer in balans te komen. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? De mooiste jeugdherinnering van mij is wel mijn examen verlos kunde op de faculteit Gent. Ik moest samen met een medestudent naar een koe die al was klaargezet. De vraag was wat er met de koe aan de hand was. Wij stelden vast dat de koe aan het beval len was. Dat was correct maar aansluitend werd gevraagd een keizersnede uit te voeren waarop de professor gelijk wegliep en de twee 'groentjes' aan hun lot overliet. En de koe dus ook! Een uur later hadden we het kalf eruit en de koe weer chirurgisch gesloten. Het kalfje leefde en heeft het samen met de koe zeer goed gedaan. Wij hadden allebei het zweet tot op de onderbroek maar waren zo trots als een pauw dat we het gedaan hadden zonder enige hulp en voor de eerste keer. Je kunt het vergelijken als je eerste rijles maar dan zonder leraar. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Heiloo heeft veel mooie plekken. Mijn mooiste plek is het fietspad door het Heilooërbos. De energie van al die bomen geeft rust en ruimte tijdens het fietsen. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Een reis met een Brüder-camper met een Volkswagen Amarok V6 fourwheeldrive ervoor. Dwars door Australië voor zes maanden. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? De wetenschap en kennis dat je je gehele leven tot in detail zelf kan construeren. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Mijn missie hier op aarde kennen de meeste mensen niet. Mijn missie is mensen bewust maken hoe ze met zichzelf en hun dier kunnen omgaan zodat ze meer plezier met zichzelf en hun dier hebben en nooit meer een dierenarts hoeven te bezoeken. Hoe mooi is dat?! 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Het realiseren van meer openbare groenvoorzieningen in Heiloo die nu steeds minder en drukker worden. Groen en bomen verbete ren de gezondheid van mensen en dieren. Vele wetenschappelijke rapporten hebben dit al bevestigd. 10. De persoonlijke vraag van Hadis Sisanovic: "Schoonvader, wij kennen elkaar nu 3 jaar. Jij bent de beste die renarts die ik ken. Wat zijn jouw toekomstplannen met Any Animal?" Mijn toekomstplan met Sterkliniek Any Animal is dat het een cen trum voor dieren en mensen is waar reguliere geneeskunde gecom bineerd wordt met complementaire geneeskunde. Dat is iets wat we nu al met veel succes doen. Mijn ultieme doel is dat eigenaren straks zelf kunnen beslissen wat ze een behandeling waard vonden en zelf de prijs mogen bepalen. Als ik dat heb kunnen realiseren is mijn missie geslaagd. Ik geef de tien vragen door aan Kees Hageman van Iris Tuinen in Heiloo. Mijn vraag is: "Hallo Kees. Je bent de man van al het zakelijk en privégroen om mij heen. Hoe zie jij de toekomst van de tuinen in Heiloo?"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3