Associatie Uitvaartverzorging Lemmink Finance Verbouwingsactie Pearie aHfe Als je een mooie uitvaart wilt zonder te veel uit te geven m Wie dit jaar een hypotheek afsluit via advies en bemiddeling van Lemmink Finance ontvangt een dinerbon t.w.v. 75 euro van Restaurant NATUURLIJK of Brasserie SANTIAGO! 24 Partner van DEI3\ hypotheken pensioenen verzekeringen www.lemminkfinance.nl Feest! Opening Pearie Opticiens Alkmaar Een pakketuitvaart al vanaf 2910, Vertrouwd dichtbij in Heiloo www.associatieuitvaart.nl/pakketuitvaart 0800 - 0375 Tel. 06 54 79 64 95 Email: info@lemminkfinance.nl Bezoek adres: Voorstraat 43 - Egmond aan Zee opticiens Van Ostadelaan 272, Alkmaar Tel. (072) 204 04 08 UITKIJKPOST MEI 2019 Alkmaar - 3 mei is het zo ver: Pearie Opticiens opent een gloednieuwe winkel op de van Ostadelaan 272 in Alkmaar! Franchisenemer Michael van Kouwenhove, tevens ook eigenaar van Pearie Opticiens Heiloo. en zijn team nodigen iedereen uit de opening samen te vieren. Profiteer van de unieke openingsactie. Kom ook en kijkje ogen uit! Supertrots "De winkel is prachtig geworden! We zijn dan ook supertrots," vertelt de nieuwe franchise nemer Michael van Kouwenhove enthousiast. Aan de wanden van zijn overzichtelijke, gezellige winkel hangen de mooiste monturen. Metalen frames in subtiele kleuren, uit de MINIMAL collectie. Opvallend, geometrisch GET CREATIVE design en prachtige, zacht getinte POWER PASTELS monturen. Natuurlijk ontbreekt ook het NEW VINTAGE design niet. "Zelf vind ik deze heel erg mooi." Michael laat een acetaat panto zien met een geraffineerde double bridge. "Mooi toch. En vanzelfsprekend hebben we ook allerlei soorten dag- en maandlenzen. Samen kiezen we welke contactlenzen het beste bij je passen." Familiebedrijf Voor Michael is dit zijn tweede Pearie winkel. Hij is al trotse eigenaar van Pearie Opticiens Heiloo die 8 jaar geleden is geopend. Michael is met zijn moeder begonnen, de winkel bestaat inmiddels uit een team van 6 medewerkers waarvan 4 gediplomeerde opticiens. De beste zorg voor je ogen Meteen vanaf de opening draait hier alles om de allerbeste zorg voor je ogen. "Dat betekent bijvoorbeeld dat elke oogmeting wordt uitgevoerd door een ervaren opticien. Belangrijk, want elk oog is anders en vaak hebben je linker- en rechteroog een andere sterkte nodig. Welkom! Kom je ook naar de feestelijke opening? ledereen is uitgenodigd! Loop gewoon binnen, op vrijdag 3 mei tussen 09.30 en 17:00 uur in onze nieuwe winkel aan de van Ostadelaan 272 in Alkmaar - De Hoef. Natuurlijk ben je ook op alle andere dagen welkom. Kom langs wanneer het jou uitkomt, of maak alvast een afspraak via www.pearle.nl. Bijvoorbeeld voor een gratis oogmeting! Wij houden ogen graag scherp gezond. Breng ze eens langs! Worden ze blij van. Pearie. For Happy Eyes. Over Pearie Pearie Opticiens is in Nederland marktleider in brillen en contactlenzen. Zij bieden het breedste assortiment glazen, monturen, contactlenzen en zonnebrillen. Ook is Pearie Opticiens al 59 jaar dé optiekexpert in de gezondheid van ogen, Pearie zorgt voor je ogen, van jong tot oud, je hele leven lang. Wil je meer weten? Kijk op www.pearle.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 24