Keukenstudio Heiloo Wegens succes vierde editie Heilooër Wijnroute Ylenia Borsato geeft Italiaanse les COLUMN BEDRIJF BELICHT ihaAffa 5 Moederdag UITKIJKPOST MEI 2019 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Raadhuisplein 17, 1851JL Heiloo, telefoon: 072 - 78 55 394. E-mail: contact@keukenstudioheiloo.nl, website: www.keukenstudioheiloo.nl. HEILOO - Wie zich oriënteert op de aanschaf van een nieuwe keuken, gaat uiteraard voor kwaliteit, de nodige aandacht en tijd in combinatie met vakkundig advies. Dit alles is geen glad verkooppraatje, maar bestaat wel degelijk. Het is te vinden bij Keukenstudio Heiloo, sinds begin dit jaar gevestigd op een fraaie locatie tussen het gemeentehuis en 't Loo. De warme ontvangst met verse koffie is in handen van Marike Cnossen en Dennis de Laat, die samen beschikken over circa 45 jaar ervaring in de keukenbranche. "Vlak voor kerst openden we de deuren en sinds dien hebben we verrassend veel aanloop gehad," begint Dennis. "Het blijkt een boven verwachting goede start op een prachtige plek." De twee werkten in het verleden al samen bij grote keukenbedrijven. Daarvan hebben zij vooral geleerd hoe ze het zélf willen doen. Marike: "Het persoonlijke contact is de kern. Algemeen beschouwd vervaagt dat steeds meer. Bij ons laten wij iedereen letterlijk en figuurlijk in alle keukens kijken, leggen we de nadruk op persoonlijk contact en het daadwerkelijk meedenken over wensen en mogelijkheden. Een keuken moet voegen bij iemands gevoel en interieur. Mensen mogen bij eventu ele twijfel gerust allerlei frontjes meenemen en er thuis nog even rustig over nadenken." Eerlijke prijs Grote kracht van Keukenstudio Heiloo is dat Dennis onderlegd is op het commerciële vlak en Marike de backoffice voor haar rekening neemt. Ze kunnen bovendien mee in de prijzenslag, omdat ze deel uitmaken van een grote inkooporganisatie. "Wij leggen meteen een scherpe, nette en eerlijke prijs neer, zonder rare fratsen. Daarbij dringen we niet aan op de bekende handtekening, maar laten we mensen er liever nog een nachtje over slapen." Betere merken De Keukenstudio is dinsdag tot en met zaterdag geopend (evt. 's avonds, alleen op afspraak) en adviseert desgewenst ook bij men sen thuis. Belangstellenden vinden er de betere Nederlandse en Duitse merken, plus alle apparatuur van topmerken als Miele, ATAG, Siemens, Bosch, Bora en Quooker. Van strak design tot landelijke keuken en zelfs praktische bijkeuken: Keukenstudio Heiloo heeft voor iedereen een passende stijl voor jarenlang keukenplezier. Tekst: Arjan Hoogvorst Dennis de Laat en Marike Cnossen. Foto: IwanBronkhorst.nl HEILOO - Ben je een liefhebber van heerlijke wijnen en culinai re gerechten? Dan is dit je kans! Op zaterdag 18 mei vindt alweer de vierde editie van de Heilooër Wijnroute plaats. Uiteraard ser veert iedere locatie een sma kelijk gerechtje, passend bij de gekozen wijn. Elke deelne mende locatie heeft weer zijn uiterste best gedaan om de wijn- spijscombinatie(s) zo kloppend mogelijk te maken. De wijnroute gaat om 14:00 uur van start, de route mag je zelf bepa len. De stempelkaarten a 3 per stuk zijn vooraf en op de dag zelf verkrijgbaar bij de deelnemende locaties. Naast de overheerlijke combinatie van wijn en spijs ont vangt iedere deelnemer een pre sentje bij aankoop van een stem pelkaart. Misschien een kleine moederdagtip: de kaarten zijn vanaf nu al bij elke locatie te verkrijgen. De deelnemende locaties zijn: Herberg Jan, De Kamer, ll Corso, Plaza Cinco, Café de Wit/Tumi, Fletcher Hotel restaurant Heiloo en Brasserie in 't Groen. Laat je verrassen door de heer lijke wijn-spijscombinaties. Dus beste fijnproever, spring op de fiets en maak er een mooie start van de zomer van. Tot zaterdag 18 mei. Alle locaties hebben één ding gemeen: ze zijn perfect voor een onderbreking van je fietsroute! HEILOO - Wie aan Italië denkt, denkt aan 'la dolce vita', pizza e mandolino. Maar ook aan de prachtige bergen, zee, stranden en veel zon. En het klopt: Italië is dit alles en meer! Wil je er volledig van genieten, dan moet je toch wel een beetje de Italiaanse taal spreken. Daar help ik je graag bij! Mijn cursus sen, voor beginners en gevorder den, worden zowel overdag als 's avonds gegeven in Heiloo. De groe pen zijn niet te groot zodat er altijd genoeg ruimte is voor conversatie. Kom het eens ervaren! Alle les sen zijn open voor inschrijving en instromen is altijd mogelijk! Kijk voor meer informatie op www. italiaansekok.nl. Zondagochtend om half zeven ontbijt op bed. Koude thee, slappe koffie, een oud broodkapje zonder boter maar mét hagelslag en hele mooie knutselwerkjes. Tranen vloeien rijkelijk. Niet van geluk bij mams, maar omdat broertje 2 en broertje 3 alle twee als eerste hun bloedig in elkaar gezette planten- potje/fotolijstje/tegoedbon/gedichtje willen overhandigen. Broer 1 neemt de moeite niet meer nu er geen juf meer achter zijn vodden aanzit en Zus heeft het gister al gegeven, want is naar haar vader. Moederdag. Wat een heerlijkheid. Gelukkig zijn we op tijd wakker want ik heb zelf ook nog een moeder die zei: "Kijk maar even of je het redt, het is geen ver plichting", maar wel al weken gele den heeft doorgegeven graag een nieuw, niet goedkoop, tuinbankje cadeau te willen krijgen. Gelukkig, eh ik bedoel jammer genoeg is het maar één keer per jaar Moederdag. Maar we moeten ook niet zeuren, we hebben tenslotte de mooiste (vaak extra) baan ter wereld. Ik begrijp volkomen dat het onbetaald is, want we moeten het zien als een soort stage, we leren er zo veel van. Zoals? Dat je op je 18e helemaal niet dik was. Na de beval ling, dan ben je pas dik. Een jaar of vier. Je leert ook dat slaap extreem overgewaardeerd is. Je kan prima leven met vijf uur onderbroken slaap. Jarenlang. En zeven dagen per week, drie verschillende gerechten tegelijk bereiden? Met gillende kin deren aan je benen gekleefd? Piece of cake. Acteren leer je ook. Zo sta je als een malle te juichen langs de lijn bij de F-jes alsof Nederland wereld kampioen wordt. Na een jaar of 12, als je denkt alles gehad te heb- ben, krijg je nog een lesje incasse ren. Want dan vinden ze niets meer deugen, vóóral jou niet, en wacht. misschien moet ik extra kussentjes en een tafeltje bij het tuinbankje kopen? Het wordt weer volop genieten van mooie wijnen en smakelijke gerechtjes tijdens de Heilooër Wijnroute. Aangeleverde foto Ylenia Borsato laat u proeven van de rijke Italiaanse taal. Foto: Erna Faust

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 5