kindcentru kleurennrkpst ILLIBRORD Ontdek onze top - collectie zonnebrillen Zormeveld Samen werken, samen spele maakt ons samen slimmer! Blosse" Blosse" 6 Leren wie je nog meer kunt zijn Merkzonnebril sterkte vanaf dj± www.blosse.nl Hogeweg 55 Limmen (072)5054606 aren meer www.blosse.nl Wij zijn vooral trots op: optiek UITKIJKPOST MEI 2019 Voordelen van een Blosse kindcentrum Hoge kwaliteit opvang en onderwijs onder één dak Rijke leef- en leer omgeving voor kinderen Eén pedagogische visie Doorgaande ontwikke lingsbegeleiding van 0 - 12 jaar Alle aandacht voor talentontwikkeling van je kind met dit prachtige motto verwoo den wij waar kinderen, leerkrach ten en medewerkers iedere dag samen aan werken. Ontwikkelingsgerichte opvang en onderwijs vanuit de basis rincipes van NLP, systemisch werken en oplossingsgericht werken. Veel aanpassingsruimte voor je kind, voor wat betreft het leren en het welbevinden, binnen duidelijke kaders. Doorgaande ontwikkelings begeleiding van 2 - 13 jaar. Meer info en aanmelden op www.kleurenorkest.nl één in opvang en onderwijs een in opvang en onderwijs Altijd een kindcentrum bij jou in de buurt/ Je vindt ons in Akersloot, De Rijp, Egmond aan den Hoef, Groet, Heerhugowaard, Heiloo, Limmen Schermerhorn, Tuitjenhorn, Waarland, Warmenhuizen, Westbeemster en Zuidschermer. Onze knusse plek waar je echt gekend wordt! Onze kinderen die spelend leren Onze kinderen die leren door onderzoek, met aansprekende thema's en materialen Onze Kanjertraining, waarmee kinderen positief denken over zichzelf en de ander Dat we met opvang en onderwijs intensief samenwerken, onder één dak! Kom langs en ervaar het zelf! Open dag, maandag 20 mei, 9.00-12.00 uur Daarnaast bent u altijd welkom voor een rondleiding! Boekenstein 47, 1852 WS Heiloo T 072 532 05 03 www.willibrord-school.nl school l Altijd een kindcentrum bij jou in de buurt/ Je vindt ons in Akersloot, De Rijp, Egmond aan den Hoef, Groet, Heerhugowaard, Heiloo, Limmen, Schermerhorn, Tuitjenhorn, Waarland, Warmenhuizen, Westbeemster en Zuidschermer. Q Q (Q D Q Q Q_ CD O O Q Q. CD Opticien Optometrist Contactlensspecialist Stationsplein 24 1851 LN Heiloo Tel: 072 533 12 75 www.zonneveldoptiek.nl Gratis parkeren in de parkeergarage

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 6