ABC-diploma's Zwembad Loos Inschrijving 25e Uit&Zo geopend Ik en mijn familie Opvang én onderwijs onder één dak in kindcentrum Het Bos HSmT ffFÏIOÖ 9 20 mei open dag op de Willibrordschool Rommelmarkt Nicolaas Beetsweg Bijenlint dTfflfiJG SEPT. UjrMMSlflffl UITKIJKPOST MEI 2019 Vanuit spel gaat het leren bijna vanzelf. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 4 mei ston den de kinderen van Zwembad Loos weer klaar om hun zwem diploma A, B of C te gaan halen. Nadat ze hun laatste onderdeel hadden afgerond met een groot applaus mochten de volgende kinderen hun diploma in ont vangst nemen: A-Diploma: Mara Lenderink, Janne Zwemmer, Amélie Visser, Cato de Bruijne, Eline Bos, Shanet Binyam, Sibren Hoogland, Thom van Woezik en Nout de Vos. B-Diploma: Finn Sommeijer, Vaita Punt, Sem Borst, Sarah Attwell, Sam van de Werken, Isa Glorie, Damian de Vries, Noor Zwart, Tygo Jong, Nel Heemskerk, Tess de Waard en Sofie Rose Boll. C-Diploma: Anne Hanraads, Halla Haddad en Marijn Ton. HEILOO - Uit&Zo Heiloo wordt dit jaar voor de 25e keer gehou den op zaterdag 7 septem ber van 11.00 tot 16.00 uur, rond Bibliotheek Heiloo aan de Westerweg. Uit&Zo Heiloo wordt georganiseerd door Bibliotheek Heiloo. Deelnemers kunnen zich inschrij ven tot vrijdag 15 juni. Uit&Zo Heiloo geeft culturele, educatieve, sportieve en welzijnsorganisaties en verenigingen de mogelijkheid zich te presenteren. Naast algeme ne informatie ligt het accent op de activiteiten die in het komende sei zoen worden ontplooid. Bezoekers kunnen zich veelal direct daarvoor opgeven. Informatie en opgave De bij de organisatie bekende organisaties en verenigingen wor den uitgenodigd om aan dit evene ment deel te nemen. Heeft u geen uitnodiging gehad, maar wilt u meer informatie en/of deelnemen dan kunt u contact opnemen met Bibliotheek Heiloo (tel. 072-533 06 70 of via info@bibliotheekheiloo.nl). Op www.bibliotheekheiloo.nl vindt u het aanmeldformulier en de voor waarden voor deelname. Informatiekramen en optredens Vanwege het 25-jarig jubileum worden deelnemers dit jaar uitge nodigd hun informatiekraam extra mooi te presenteren. Het publiek kan vervolgens een stem uitbren gen op hun favoriet. Voor de win naars zijn fraaie prijzen beschik baar en ook onder de deelnemende 'publieksjuryleden' wordt een prijs verloot. Naast de vele informatie stands vinden er ook dit jaar weer een groot aantal optredens plaats. U kunt niet alleen muziek, dans en toneel verwachten maar ook demonstraties van sportverenigin gen. Ook voor de kinderen zijn er weer volop activiteiten gepland. HEILOO - Bij alle kinderdag verblijven van Kits Oonlie wordt gewerkt met het VVE- programma Uk Puk. Aan de hand van thema's met speelse activiteiten voor kinderen van 0-4 jaar wordt de ontwikke ling gestimuleerd op het gebied van spraak en taal, omgaan met gevoelens en omgaan met elkaar, bewegen en ervaren en ruimtelijk begrip. Tijdens het thema 'Ik en mijn familie' staat familie centraal en zijn alle activiteiten, boeken en de themahoek hierop afgestemd. En met familie als thema is het natuur lijk superleuk als er een familielid langskomt op het kinderdagverblijf. De opa van een van de kinderen heeft tijd in zijn agenda kunnen vrij maken, zodat hij alle kinderen kon komen voorlezen uit een boek over familie. Bedankt opa Romeyn! Wilt u meer informatie over Uk Puk, de opvangmogelijkheden of een keer komen kijken op een van de kinderdagverblijven, neem dan gerust contact op met Kits Oonlie, 072-5323576. HEILOO - Op maandag 20 mei zet kindcentrum Het Bos zijn deuren open. Kom langs tussen 9.00 - 12.00 uur en neem een kijkje bij alle afdelingen. Baby's vanaf 10 weken kunnen terecht bij de kinderopvang van Kits Oonlie. Met onze doorgaande ontwikke lingsbegeleiding begeleiden wij de kinderen van baby, via onze peuter- opvang naar groep 1. Met het team van onderwijs en buitenschoolse opvang zorgen we vervolgens dat de kinderen na groep 8 klaar zijn voor een volgende stap! Binnen het onderwijs aan de jong ste kinderen vormen spelactivitei ten de basis. Vanuit spel hebben de kinderen heel veel plezier en zo gaat het leren bijna vanzelf! Wij zorgen voor een rijke leeromgeving; de kin deren doen de rest! Wij werken van uit de basisprincipes van IPC: leren door onderzoek met aansprekende thema's en materialen. Meer info op www.willibrord-school.nl. Opa Romeyn kwam gezellig voorlezen. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 18 mei vindt de 22e editie plaats van de rommelmarkt op de Nicolaas Beetsweg. Bijna alle bewoners in de straat zetten spullen te koop voor hun deur. De nog vrije plek ken worden gevuld door familie, vrienden of buurtbewoners. De straat is volledig afgesloten voor verkeer, dus je kunt heerlijk rus tig rondkijken bij alle kramen. Er is voor ieder wat wils, dus kom langs op zaterdag 18 mei van 09.00 - 15.00 uur. Vragen of meer informatie uitsluitend via mail: straatmarktnicbeetsweg@ gmail.com. HEILOO - Wat hebben we al geweldig weer gehad hè? Gaan we binnenkort opnieuw een droge en zonnige periode krijgen? Veel mensen leven dan in de tuin. En er worden allerlei leuke planten aangeschaft. De honingbijen zijn al onvoorstelbaar druk in de weer. De eerste bijen zwerm is al weer gemeld op 21 april. Dat is extreem vroeg. Dit geeft aan dat de bijen in februari in de warme periode besloten hebben te gaan broeden en uitbreiden en nu al op een grootte van 40.000 bijen per volk zitten. Dus mensen: let op en meldt een bijenzwerm die nu overal kan gaan hangen. Aan een gevel, in een boom of in de heg. Het is belangrijk dat deze bijen door de imkers worden weggehaald zodat ze niet in een spouwmuur gaan zitten en dan misschien verdelgd moeten gaan worden (zoek op internet naar www.noordhollands-midden.bijenhouders.nl en kijk bij de contactgegevens onder het kopje 'zwermmeldingen'). En geniet vooral van wat er allemaal in de tuin gebeurt. Jan Adrichem Aankondiging voor de eerste Uitmarkt 25 jaar geleden Aangeleverde foto Gefeliciteerd allemaal! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 9