Schoonheidssalon en pedicure Zaamen Wethouder onthult logo en website Natuurlijk Heiloo 3.941 euro voor Amnesty International COLUMN BEDRIJF BELICHT 5 AMNESTV De droom van moeder Simone en dochter Iris: onderzoek is gestart met Natuurlijk van statement. Tijdens de avond van de onthul ling konden de aanwezige onder nemers en vertegenwoordigers van verenigingen en gemeente meeden ken over de verder ontwikkeling van de marketingcampagne en de website www.natuurlijkheiloo.nl. Heiloo heeft veel te bieden voor recreanten/bezoekers en inwoners op het gebied van cultuur, natuur, sport en recreatie. Er is ook een ruime keuze in het aantal horeca gelegenheden. Natuurlijk Heiloo stimuleert de samenwerking tussen de uiteenlopende aanbieders van recreatieve, toeristische en cultu rele faciliteiten. De marketingcam pagne Natuurlijk Heiloo biedt een breed scala aan mogelijkheden om de vele faciliteiten en activiteiten in Heiloo zichtbaar te maken. Dit alles is bedoeld om het dorp beter te kun nen positioneren. Op de website kunnen bezoekers alles vinden over wat er te doen is in het dorp. Ook de evenementen die plaatsvinden in het dorp zijn daar te vinden. Verder vindt op de website ook de promotie van de cultuurhis torische pareltjes van Heiloo plaats. In heel Nederland werd dit jaar 1.175.661 opgehaald voor het werk van Amnesty. De organisatie dankt alle vrijwilligers voor hun geweldige inzet. onderzoek, lobby en actie geen geld aan van overheden of politieke groeperingen. Juist daarom is de opbrengst van de jaarlijkse collecte van onschatbare waarde. Het belang van de collecte Met het geld dat tijdens de collecte wordt opgehaald, kan Amnesty haar werk blijven doen. Bijvoorbeeld om mensen vrij te krijgen die gevangenzitten vanwege verzonnen aanklachten. Mensen als Jeremy Corre uit de Filipijnen. Hij zat zes jaar vast op de valse beschul diging van drugsbezit. Tijdens zijn gevangenschap werd hij gemarteld. Amnesty voerde actie voor zijn vrij lating en tijdens Write for Rights 2014 werd er massaal voor hem geschreven. In maart 2018 kwam hij vrij. INTERNATIONAL Songfestival heiloo Michiel Ullers UITKIJKPOST 15 MEI 2019 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Simone en Iris Ooms. Foto: Margreeth Anema Schipperslaan 4-H, 1906 BG Limmen, 06-41 544 249/ 06-39 230 287, salonzaamen@hotmail.com www.salonzaamen.nl, facebook: @salonZaamen LIMMEN - Simone en Iris Ooms, moeder en dochter, startten in januari 2019 Schoonheids- en pedicuresalon Zaamen. "Onze droom om samen iets te beginnen is eindelijk uitgekomen," aldus Iris, die tien jaar geleden in de voetsporen van haar moeder trad. In de prachtige lichte en rustge vende ruimte aan de Schipperslaan in Limmen bieden de dames diverse behandelingen aan. Er zijn twee cabines aanwezig: één voor de schoonheidsbehandelingen en één voor de pedicurebehandelingen. Tevens kunnen deze twee behandelingen ook gecombineerd worden in een duobehandeling. "Alle behandelingen staan in het teken van huidverbetering en hebben een ontspannende werking; ons doel is om dit samen in één behandeling te combineren," aldus Iris. Alle facetten van een behandeling zijn overigens ook los te boeken. Iris heeft zich daarnaast nog gespecialiseerd in acnebehandelingen. Ze behandelt de acne tijdens een reini gende gezichtsbehandeling. Hierbij geeft Iris ook adviezen voor thuis wat betreft de verzorging van de huid. Gezichtsbehandelingen met alleen de meest hoogwaardige producten Simone en Iris vinden het belangrijk om met producten te werken waar zij per soonlijk achter staan zoals Lycon, een speciale wax om o.a. wenkbrauwen te modelleren. "Dit is de crème de la crème onder de wax: het is een mild product, heel zacht voor de huid en haalt ook alle donshaartjes weg, het is een prachtig product," aldus Simone die gepassioneerd over haar werk vertelt. De wax is de ideale hars voor stugge, korte, lange en hardnekkige haren op ieder deel van het gezicht of lichaam. De gezichtsbehandelingen worden uitgevoerd met de verzorgingslijn van Webecos, een product van Nederlands fabricaat. Dit product bestaat voorname lijk uit actieve ingrediënten die afkomstig zijn uit natuurlijke bronnen. Het pro duct is niet alleen effectief maar ook hypoallergeen. De gezichtsbehandelingen met Webecos hebben een huidverbeterend effect. Het kaviaarextract waarmee de heerlijke gezichtsmassages worden uitgevoerd is het paradepaardje van dit merk. "Het kaviaarextract bevalt veel vitaminen en er zitten werkzame stoffen in voor het verbeteren van de huid," vertelt Simone. "De huid krijgt er een prach tige glans van en je hebt er tot weken na de behandeling plezier van," vult doch ter Iris aan. Webecos heeft diverse producten die effectief zijn voor alle soorten huidtypen waaronder verschillende soorten peeling, maskers, zonnebrand, dag en nachtverzorging en serums. Iris en Simone adviseren u na een uitgebreide huidanalyse graag welk product bij uw huid past. Pedicurebehandelingen: "Iedereen pijnvrij de deur uit" Op het gebied van de verzorging van de voeten kunt u een pedicurebehandeling reserveren waarbij ook zorg wordt besteed aan problemen zoals kalknagels, ingegroeide teennagels, eeltplekken en likdoorns. "Wij willen dat iedereen hier pijnvrij de deur uitgaat," aldus Iris. Een behandeling kan uitgebreid worden met een Shellac behandeling van CND. Op de teennagels blijft de Shellac bijna zes weken netjes zitten. "De modekleuren voor deze zomer zijn lekker fris: blauw, groen, roze en oranje. Maar de French manicure en de nude-kleuren zijn tijdloos en blijven ook prachtig," vertelt Simone die zelf een prachtige blauwe kleur op haar nagels heeft, want de Shellac is niet alleen voor op de teennagels. Een cadeaubon geven van Salon Zaamen is een feestje op zich In aanloop naar verjaardagen of speciale dagen zoals bijvoorbeeld Vaderdag is het goed om te weten dat de salon cadeaubonnen voor diverse behandelingen en bedragen verkoopt. De cadeaubonnen worden zo mooi verpakt dat het geven alleen al een feestje is. Denk bijvoorbeeld eens aan een uitgebreide gezichtsbe handeling van 90 minuten ter waarde van 49,50. Om een cadeaubon te bestel len kunt u de dames bellen en voor meer informatie over de tarieven kunt u de website checken. Via de website kunt u een afspraak maken door het contactformulier in te vullen of via het WhatsApplinkje. Telefonisch kunt u ook een afspraak maken door te bellen naar 06-41544249 of 06-39230287. HEILOO - Dinsdagavond 7 mei vond in Theeschenkerij De Buitenkans de onthul ling plaats van het logo van Natuurlijk Heiloo. Wethouder Fred Dellemijn onthulde het logo door een druk op een knop van de computer. Naast het logo werden ook de Facebookpagina, Instagram en de website gelan ceerd. Twee jaar geleden is een stagi aire in opdracht van de gemeente een onderzoek gestart. Vanuit dit Heiloo. Jeroen Bruynis en Stefan Weijman van 'Reclame aan de Kust' zijn aan de gang gegaan met de ont wikkeling van het logo. Een logo bestaande uit de kleuren grijs en paars en een duidelijke grijze punt achter Heiloo. De punt is een soort Tekst: Yvonne van Stiphout HEILOO - De collecte van Amnesty International, die van 10 tot en met 16 maart plaats vond in Heiloo, heeft 3.941 opgebracht. 42 vrijwilligers col lecteerden in Heiloo voor de mensenrechtenorganisatie. Amnesty is een onafhankelijke organisatie en neemt voor haar Kijk voor meer informatie over het werk van Amnesty International op www.amnesty.nl. En de 12 punten gaan naar... Hockeyvader! Het is weer zover deze week. Hilarische acts, 'over the top' outfits, vrouwen die mannen zijn of andersom en een spectaculair podium. Kortom, het songfestival. Hockeyvader is een fan, al is het alleen maar voor het heerlijk nega tieve commentaar van Cornald Maas en Jan Smit. "De volgende act is met veel bloot, vlammen, geschreeuw en onbegrijpelijke outfits, dus het zal wel hoog scoren". Ik verheug me op het hysterische gedoe van alle fans in de zaal, de verrassing bij elk optreden wat er nu weer komt, de te flauwe grappen van de presentato ren, de te lange aankondigingen bij de puntentelling en de tenenkrom mende interviews in de red, blue of green room met de deelnemers. In the end wint er vast wel weer een groep Orks, een stel oma's, een zingende kip of een vrouw met een baard. Inmiddels is het elk jaar een feest om te kijken. Met het hockeygezin op de bank, chips en cola erbij en vooral heel veel verbazing om de belachelijke acts, lachen om alles wat je ziet en genieten van het com mentaar. Een heerlijk avondje enter- tainment met dit jaar een prachtige inzending van Nederland, die kans heeft om te winnen. En als we winnen mogen we het in ons land organiseren. Ik nomineer hierbij Heiloo. Het kan prima in De Beun en we maken bij 't Loo een groot feestterrein met grote schermen en een feesttent. De after party kan bij De Wit en we hebben genoeg moois in de omgeving om te tonen aan de rest van de wereld. We bouwen het Vennewater om tot perscentrum en ik zie al die creaties al door ons dorp lopen. Dat moet toch kunnen? En last but not least: we hebben al een regenboogvlag op het gemeen tehuis. Kortom, 'See you in Heiloo 2020!' Wethouder Fred Dellemijn met Jeroen Bruynis (l) en Stefan Weijman van Reclame aan de Kust. Foto: STiP Fotografie Tekst: Margreeth Anema

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 5