SI Informatieavond Meld u nu aan centrum oosterwal Dinsdag 21 mei 2019 van 19.00 - 20.30 uur: Golf- Countryclub Heiloo Lagelaan 8 1851 PC Heiloo Tel. 072 505 45 40 golfclubheiloo.nl 8 Eén op de vijf Nederlanders krijgt huidkanker. Het aantal mensen dat deze meest voorkomende vorm van kanker krijgt, is in 15 jaar bijna verviervoudigd. Voor iedereen die meer wil weten over de oorzaken, de symptomen en over de behandeling van de verschil lende soorten huidkanker. via de site of per telefoon Heeft u last van huid - of luchtwegaandoeningen? En onbeperkt genieten kan een jaar lang voor slechts 800,- Kom kennismaken en informeer naar onze lidmaatschapsvormen Genezen"in een zoutkamer van Halomedics in Limmen, Hoorn en Schagen Super voorjaarsaanbieding: Bij 5 sessies krijgt u nu 1 sessie GRATIS Bij 10 sessies krijgt u nu 3 sessies GRATIS Bij 15 sessies krijgt u nu 5 sessies GRATIS Bij 20 sessies krijgt u nu 7 sessies GRATIS Bij 25 sessies krijgt u nu 10 sessies GRATIS Locatie informatieavond: Comeniusstraat 3 1817 MS Alkmaar Telefoon 072 515 77 44 www.centrum-oosterwal.nl medisch specialisten huid en spataderen Halomedics Limmen Dusseldorperweg 119 1906 AJ LIMMEN Tel: 06 - 10709751 Halomedics Schagen Kaagweg 2A 1741 LB SCHAGEN Tel: 06 - 36283214 Halomedics Hoorn Rotiusstraat 1 1624 GA HOORN Tel: 06 - 36283214 UITKIJKPOST 15 MEI 2019 Huidkanker Probeer dan eens een gratis proefses- sie in één van onze zoutkamers! Zouttherapie (Halotherapie genoemd) is fijn bij: astma, COPD, eczeem, pso riasis, voorhoofdsholte - en bijholte ontsteking, hoesten, oorontsteking, vastzittend slijm, (chronische) bron chitis, (chronische) verkoudheid, ton sillitis, griepverschijnselen, klachten na een longontsteking of longembolie, hooikoorts en aanverwante luchtweg problemen. Christa (hooikoorts).... Mijn hooi koorts werd elk jaar erger. Zo moe werd ik van de antihistaminica, neusdruppels, hooi koortspillen en het hielp ook niet eens! Nu gestopt met alles en ik ga alleen nog maar naar de zoutkamer en combineer dit met de magnesiumtherapie! Wij zien dat veel mensen die onze zout- kamer bezoeken meer lucht krijgen, min der hoesten, slijm makkelijker op kun nen hoesten of geen last meer hebben van slijm, geen/minder ontstekingen hebben, een betere hersteltijd na inspan ning krijgen, geen jeuk meer hebben en een zachte huid krijgen. Veel mensen hebben minder of zelfs helemaal geen medicatie meer nodig. Afbouwen van medicatie moet u wel altijd in samen spraak met uw behandelend arts doen! Henk (chronisch ontstoken longen) De zoutkamer gaf mij mijn leven weer terug Maria: (astma)Dankzij de zoutka- mer en magnesiuminhalatie ben ik de hele winter niet ziek geweest. Ik zit nu nog op i pufe voor het slapen gaan in plaats van 3 verschillende inhalers. Joep (eczeem)....Na 3 bezoeken ver dween de jeuk al. Mijn huid wordt steeds zachter en ik krijg mijn eczeem steeds beter onder controle. Meer ervaringen zijn er te vinden op: www.halomedics.nl Combineer onze Halotherapie ook eens met onze magnesiuminhalatie, aan te raden bij: huid - en luchtwegpro blemen, diabetes, hoge bloeddruk, hoog cholesterol, geheugen problematiek, ADHDosteoporose, artrose, fibromy- algie, tinnitus, migraine, spier krampen en restless legs. Voor een eer ste kennismakingssessie in de magnesi umcabine betaalt u 10,-. E-mail adres: info@halomedics.nl Website: www.halomedics.nl Golf- Countryclub Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 8