Easyslim.nu: Zomeractie! Musicalvereniging De Hanswijckers speelt SHReK w T M w SPORT/REGIO 13 Op naar het WK Vrouwenvoetbal 2019 Vraag naar gezonde kant-en-klaarmaaltijden neemt toe Programmeer je eigen website Meiden MO15-1 St. Adelbert overtuigend kampioen UITKIJKPOST 2 2 MEI 2019 HEILOO - Van vrijdag 7 juni tot en met zondag 7 juli wordt het WK vrouwenvoetbal georganiseerd, oftewel het FIFA Women's World Cup France 2019, zoals het kampioenschap officieel heet. Nu de oranje leeuwinnen steeds populairder worden en steeds meer lokale vrouwenvoetbalteams hun mannetje staan op het voetbalveld, lijkt het de Uitkijkpost leuk om een 'WK Vrouwenvoetbalpoule' te organise ren. Voetbalverenigingen Foresters en HSV waar meerdere meisjes- en vrouwenteams spelen, juichen dit natuurlijk toe en grijpen de kans aan om zo ook het vrouwenvoetbal in Heiloo extra aandacht te geven. Volgende week meer over deze sportieve voetbalpoule, waaraan - let op - alleen vrouwen mogen meedoen. Trommel je teamgenoten, vriendinnen, zussen, nichtjes en buurmeisjes dus maar vast op voor deze leuke voet balpoule, met een prijzenpakket dat natuurlijk helemaal is afgestemd op vrouwen. Ga maar vast nadenken over de uitslagen en houd de krant van volgende week weer in de gaten. REGIO - De afgelopen tijd zijn vooral de gezondere varianten van kant-en- klaarmaaltijden heel populair. Dit zijn maaltijden die met verse ingrediën ten op een ambachtelijke manier worden bereid zonder kunstmatige toe voegingen en conserveringsmiddelen. "De consument wil steeds gezonder eten en het lukt niet altijd om zelf een gezonde maaltijd op tafel te zetten," aldus Johan van Marle, eigenaar van Uitgekookt. "Met een team van professionele koks bereiden we met veel passie en deskundigheid elke week 20 verschillende gerechten met zowel Hollandse, Oosterse en Mediterrane invloeden," vertelt Van Marle. "Koken doen we op ambachtelijke wijze met verse kwaliteitsproducten, dit proeft de con sument gelijk. Bij het consumentenprogramma Kassa kwam Uitgekookt als beste uit de test. Ook op het gebied van bezorgen is Uitgekookt de tijd ver vooruit. "We hebben fantastische bezorgteams in grote delen van Nederland. Deze bezorgers denken mee met de klant en zorgen ervoor dat de maaltijden netjes en correct aan huis worden gebracht," aldus van Marle. "Zij hebben altijd even tijd voor een praatje, wat vooral voor de oudere klanten erg prettig is. Elke keer een bekend gezicht aan de deur." De 5 beloftes van Uitgekookt: verse ingrediënten, dagvers gekookt, elke week 20 nieuwe gerechten, persoonlijke bezorging en geen vaste verplichtingen. Ook benieuwd naar de maaltijden en het gemak van Uitgekookt? Probeer nu een proefpakket van 3 maaltijden voor slechts 12,95 (gratis bezorging). Bestellen kan via www.uitgekookt.nl of door te bellen naar (085) 040 60 65. REGIO - "Easyslim.nu gaat veel verder dan afslanken," aldus Karin van Twuyver, sinds anderhalf jaar eigenaresse van Easyslim.nu Limmen en vanaf november 2018 ook van Easyslim.nu Beverwijk. "We zien veel mensen die eerder al verschillende afslankmethodes hebben geprobeerd, sceptisch binnenkomen. Zij merken echter al snel dat Easyslim.nu werkt!" Sinds de introductie van Easyslim.nu in 2015 door Karin Hut, zijn er inmiddels al 50 franchise- vestigingen in Nederland. Wegens het grote succes gaat Easyslimnu binnenkort ook de grens over naar Duitsland en België. "Onze klanten liggen ontspannen op de behandel- tafel, terwijl het apparaat het werk doet," zegt Van Twuyver. "Zo sim pel is het. Via ultrasound worden de vetcellen geleegd en tegelijkertijd worden de spieren door middel van elektrostimulatie getraind, zonder kans op blessures. Hierdoor gaat het afslanken snel! Easyslim.nu is laagdrempelig, niet alleen voor men sen die dat laatste extra randje niet wegkrijgen, maar ook voor mensen Via de pads op het lichaam worden vetcellen geleegd en spieren getraind. Aangeleverde foto die niet meer actief kunnen of wil len sporten. Het aantal benodigde behandelingen is afhankelijk van iemands doel. Dat is voor iedereen anders. Het is prachtig om te zien hoe onze klanten met de week slan ker worden en meer zelfvertrouwen krijgen!" besluit Karin van Twuyver enthousiast. Nieuwsgierig geworden? Bel voor een intake proefbehandeling in Limmen en Beverwijk. Nu voor 49 in plaats van 89 (geldig tot 10-06-2019). limmen@easyslim.nu, beverwijk@easyslimnu. Voor info: www.easyslim.nu, of bel voor Limmen naar 06-85852603 en voor Beverwijk naar 06-36546338. EGMOND AAN DEN HOEF - Musicalvereniging De Hanswijckers bestaat dit jaar 50 jaar. Een jubileum dat niet onopgemerkt voorbij kan gaan. De Hanswijckers pakken dan ook flink uit met de bekende musical SHReK. Een komische en avontuurlijke musical over (ver)oordelen, afgaan op uiter lijk en een lang en gelukkig leven. Al vanaf september repeteren de kinderen wekelijks onder leiding van Sophie van Hecke met als spet terende afsluiting dus de voorstel ling SHReK op 31 mei en 1 juni. Leuk om te weten is dat de kos tuums dit jaar merendeels zelf wor den gemaakt. Aangezien alle kinde ren meerdere personages spelen, is dat een flinke klus. Al met al is het een prachtige, humoristische voorstelling gewor den voor het hele gezin. Wilt u deze unieke voorstelling niet missen? Koop dan kaartjes via www.hans- wijckers.nl. Reünie Rondom de matineevoorstelling op 1 juni wordt een reünie georga niseerd om nog eens stil te staan bij het 50-jarig bestaan. De reünie is voor oud-leden en betrokkenen en is de kans om je oude bekenden van De Hanswijckers weer te spreken en herinneringen op te halen. Ook kaarten voor de jubileumvoorstel ling, inclusief reünie, zijn verkrijg baar via www.hanswijckers.nl. Volop concentratie tijdens de eerste doorloop. Aangeleverde foto REGIO - Je eigen website leren programmeren in pro grammeertaal HTML en CSS: dat kan in slechts 1 workshop! Woensdag 19 juni biedt Forte Kinderopvang samen met Happy Homework een workshop Website Bouwen voor alle ouders (ook als ze geen klant bij Forte zijn). Een leuke mogelijkheid om deze nieuwe skills vervolgens aan je kind te kunnen leren! Zo kan je kind ook een eigen website bouwen, of nog leuker: samen een website maken! Voor slechts 9,- kunnen alle ouders de twee uur durende workshop volgen. Koop snel je kaartjes voor deze workshop, want vol is vol! Meer informatie en tickets via fortekinderopvang.nl/experience. EGMOND-BINNEN - Zaterdag 18 mei werden de meiden van MO15 van St. Adelbert na een 4-0 over winning op Sporting Krommenie MO15-1 overtuigend kampioen. Traditiegetrouw gaan de kampi oensteams van St. Adelbert op de platte kar een rondje door het dorp. Al zingend, toeterend en jui chend gingen de meiden het dorp door. Coach/trainer Ed Tervoort, trainers Mark Tervoort en Gerco Tervoort en vaste vlagger/semicoach Erik Groot zijn natuurlijk heel trots op 'hun' meiden. De kampi oenstitel is goed gevierd in ieder geval! Foto: Gerco Tervoort

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 13