Tien vragen aan... Aftrap ijsseizoen Di Fiorentina trekt veel toeschouwers 26 mei Lente Fair en Landgoeddag Wilma Eerenstein 3 Elke week verschijnt de rubriek 'De tien vragen aan' in de Uitkijkpost. Elk mens heeft onvermoede kanten, stukjes van zichzelf die niet altijd zicht baar zijn. Op deze manier proberen wij net iets meer te weten te komen van een bekende of onbekende dorpsgenoot. Na het beantwoorden van de tien vragen, krijgt hij/zij de vrijheid om de vragen door te geven aan een volgend 'slachtoffer'! ■>f - De Tien vragen aan... wijzigen UITKIJKPOST 2 2 MEI 2019 HEILOO - De aftrap van het ijs seizoen vond afgelopen zaterdag plaats. Om alle fans van ijssalon Di Fiorentina de dag van hun leven te bezorgen, hadden Ed en zijn team weer een fantastisch programma op stapel staan. Actrice Britt Scholte opende het ijsseizoen. De enthousiaste bezoekers haal den in een rap tempo heel veel ijs jes. Daarna gingen de deuren even dicht, want al snel was het tijd voor een spectaculair optreden van O'G3NE. Ondanks het feit dat de dames van O'G3NE wat langer op zich lieten wachten dan de bedoe ling was, genoten de vele bezoekers uiteindelijk zichtbaar van het optre den. Iedereen krijgt bij aankoop van een stempelkaart van tien bollen ijs een extra ijsbollenkaart van drie bolle tjes ijs gratis. Een gedeelte hiervan doneert ijssalon Di Fiorentina aan Stichting ALS. Tekst: Ilse Bloemendal Ook dit jaar staat het ijssei zoen weer in teken van het goede doel. Dit keer hebben Ed en zijn team gekozen voor de ziekte ALS. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo HEILOO - Even de benen strek ken en tassen vullen op zon dag 26 mei tijdens de jaar lijkse Lente Fair op Landgoed Willibrordus te Heiloo! Een gezellige markt met ruim 100 kramen met een grote diversi teit aan artikelen. Er is genoeg te zien, te kopen en te proeven! Zo vindt u op de markt o.a. hand gemaakte kunststukjes, kleding, sieraden, edelstenen, homedeco, Nepalese artikelen, games, mini atuurautootjes en gereedschap. Verder is er een groot aanbod aan planten, kruiden en tuindecoratie- artikelen. Vanzelfsprekend is aan de inwendige mens gedacht met een ruim aanbod aan snacks, vers fruit, broodjes beenham, koffie, thee, heerlijke sapjes, snoepgoed, noten, gedroogd fruit, fudge en kaas. Ook voor de kinderen wordt het een feest. Ze kunnen zich laten schminken, zich vermaken bij de kop van Jut, een ritje maken in de draaimolen of deelnemen aan tal van andere leuke activiteiten. Tevens zijn museum Baduhenna, het Toverlantaarn Museum, de Verhalenkamer, Historische Ver eniging Heiloo, theeschenkerij De Trog en restaurant Keuken met Karakter geopend. Gedurende de hele dag zijn er groensafari's en natuurwandelingen en vinden op de jeu-de-boulesbaan wedstrijden plaats. Op de Oase van Rust kunt u genieten van een concert en in de Strandwal en in de Cultuurkoepel vindt Music Meeting Heiloo plaats. Graag zien wij u op zondag 26 mei op de Lente Fair en de Landgoeddag van 11.00 - 17.00 uur op Landgoed Willibrordus, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo. Er is parkeergelegen heid tegenover de brandweerkazer ne, Rosendaal 2a. Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren en opgegroeid in Odoorn, vlakbij Emmen. Op 18-jarige leeftijd ben ik naar Groningen gegaan om scheikunde te studeren. Daar ben ik ook gepromoveerd en vervolgens heb ik 3 jaar in Cambridge (Engeland) gewoond. In 2006 ben ik terug naar Nederland gekomen en na een jaartje in Petten te hebben gewoond zijn we in 2007 in Heiloo komen wonen. 2. Als je hobby je werk was, welk beroep zou je dan hebben? Ik heb het geluk dat ik in de duurzame energiesector werk, wat mij veel voldoening geeft. Nu ik als zelfstandige aan de slag ben, is mijn werkplezier ook enorm toegenomen. Toch is het belangrijk af en toe heel iets anders te doen, mijn hobby is beeldhouwen. 3. Wie zou je graag eens ontmoeten? Ik ben heel benieuwd wat de visie is van minister Wiebes op de energietransitie, ik vraag me af of hij hier een concreet beeld bij heeft. 4. Wat is jouw mooiste jeugdherinnering? Veel spelen in de zandbak en met mijn tamme kip, Willie. Zij mocht graag op schoot zitten, erg leuk was dat. 5. Wat vind je de mooiste plek in Heiloo? Ik loop graag hard in het Heilooërbos en dan via de polder naar Het Maalwater. 6. Waar kunnen ze je 's nachts voor wakker maken? Nergens voor. 7. Wat is het beste advies dat je ooit kreeg? Niet alles hoeft altijd perfect te zijn. 8. Wat weten de meeste mensen niet van je? Veel mensen weten niet dat ik ook aan beeldhouwen doe, ik heb mijn beelden online gezet op www.wilmaeerenstein.nl. 9. Wat zou je veranderen als je burgemeester was? Er is in Heiloo weinig te klagen. Als verbeterpunt zou ik toch het Loo-plein willen noemen. Als je daar op zaterdag komt staan er overal auto's, terwijl het zo'n leuk plein zou kunnen zijn als het wat anders ingericht wordt. Het enige dat de gemeente hoeft te doen is het vrijgeven van terrasruimte. Dat zou de gezelligheid van het hele dorp ten goede komen. En qua verkeer zou het goed zijn als alle intercitytreinen in Heiloo stoppen, zeker nu er zoveel nieuwe inwoners bij zijn gekomen en nog gaan komen. 10. De persoonlijke vraag van Peter Schoenmaker: "Wanneer denk je dat de eerste thoriumreactor schone en veilige energie gaat leveren?" Nou Peter, dat hangt van veel factoren af, ik denk zeker niet voor 2040 want er is nog veel ontwikkeling nodig, wellicht pas 2050. Gelukkig kunnen we met andere duurzame energiebronnen, met name zon en wind, ook aan onze energievraag gaan voldoen. Over de thoriumreactor is op woensdag 5 juni een openbare lezing bij de Rotary (om 20.00 uur bij het PCC), daar ga ik ook naartoe om hier meer over te weten te komen. Zie ik je daar dan? Ik geef de tien vragen door aan Bart Hoogcarspel. Mijn vraag is: "Bart, hoe is het naar jouw mening gesteld met de verduurza ming van Heiloo?" De redactie vindt het de hoogste tijd om de Tien vragen aan... in een ander jasje te steken. Vanaf volgende week zijn er andere vragen en leest u de antwoorden hierop deels in de krant en deels online. De meiden van O'G3NE zongen het 'dak eraf'. Foto: Maarten Mensing Het is altijd gezellig om even te struinen op de Lente Fair. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3