PtflMEQr 22 juni Fletcher Heiloo Fletcherevents.nl pullman Zaterdag Hotel-Restaurant T/M VRIJDAG24MEI TOft Vastenhoven Mode Inclusief Tickets slaapkenner lute Rijksweg 108 Limmen Tel. 072-505 14 54 www.slaapkennerlute.nl Hoe klinkt uw huis? Daar staan we eigenlijk helemaal niet bij stil. Toch heeft onze keuze voor onderhoudsvriendelijke materialen als harde vloeren, leren meubels, rolgordijnen of plissés ook een nadeel: het absorbeert niet of nauwelijks geluid. Of erger: het weerkaatst het geluid. nieuwe gordijnen. Vraag naar de mogelijkheden! Er is heel veel mogelijk met Plameco plafonds. Een scala aan kleuren, in mat of hoogglans, met hoogteverschillen of een gedurfde combinatie. U zegt het maar! Daarmee kunt u accenten aanbrengen, ruimtes optisch vergroten of juist verkleinen. Dit weekend laten wij tijdens onze Plafondshow graag het gemak van Plameco-plafonds zien. Op donderdag 6, vrijdag 7 en zaterdag 8 juni kunt u terecht in onze showroom aan de Trompet 2182 in Heemskerk. U bent van harte welkom! Nrn Plameco vakbedrijf Martens de Boer KLtllVlClU De Trompet 2182 1967 DC Heemskerk 0251 745 080 Fletcher Events presenteert UITKIJKPOST 2 2 MEI 2019 PLAFONDS Dat was pakweg 25 jaar geleden heel anders. Toen absorbeerden vloerbedekking, vitrage, dikke gordijnen en tafelkleden het geluid, waardoor die 'ouderwetse gezelligheid' ontstond. Naarmate we ouder worden, wordt het lastiger om de achtergrondgeluiden weg te filteren, waardoor we de spraak slechter gaan verstaan. Toch is dit vrij eenvoudig op te lossen, door het geluid weer te gaan absorberen. En dan niet door weer te kiezen voor dikke gordijnen, vloerbedekking en tafelkleden, maar door het aanbrengen van een absorberende laag boven het nieuwe plafond. Het onderhoudsvriendelijke blijft en het is ook nog eens voordeliger dan bijvoorbeeld PLAFOIM DS Winkelcentrum 't Loo 30 I Heiloo I 072-5331815 Willeke Alberti

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 4