Uitkijkpost Voetbalpoule voor het WK vrouwenvoetbal Piet Bras erelid van Golfclub Heiloo Nieuwe sponsor Terriërs Dames 1 SPORT 19 Terriërs MFi kampioen HZVJO17-2 2e op NK zaalvoetbal Inmiddels ben ik al even Buurtsportcoach. Toch verbaas ik me soms nog steeds over de vele activiteiten die georga niseerd worden in Heiloo. Zo was ik uitgenodigd om mee te denken over een sportieve dag tijdens het Timmerdorp Heiloo in de laatste week van de zomervakantie. Daar aan gekomen bleek er al een volledig draaiboek te zijn, met wel tien verschillende sportieve clinics om uit te kiezen. Er zijn nog meer mooie initiatie ven, waar ik graag een steen tje aan bijdraag. In juni mag ik een dagje meelopen met de Rol 4-Daagse, die georgani seerd wordt door het Trefpunt Heiloo. Daarnaast kijk ik hoe ik Villa Westervenne kan onder steunen bij beweegactiviteiten tijdens de dagbehandelingen voor dementerenden en organi seer ik kleutersportdagen voor verschillende basisscholen. Door samen te werken kunnen we meer bereiken. Dat is te zien aan het Zomer kamp, dat in de eerste week van de zomervakantie wordt geor ganiseerd door Jongerenwerk Heiloo en de Buurtsportcoach, en dat mogelijk gemaakt wordt door een bijdrage van Rotary HSV MO19-1 kampioen tvm m ;l'm ac-ifl Club Heiloo. Samen proberen we kinderen van groep 3 t/m 8 uit Heiloo een onvergetelijke week te geven. Het Zomerkamp was binnen een uur nagenoeg uitverkocht! De kinderen heb ben er dus al zin in en wij ook! Om er een fantastisch kamp van te maken zoeken we men sen tussen de 16 en 30 jaar om leiding te geven aan het kamp. Wil je daar bij helpen? Neem dan contact op via onderstaan de gegevens. Mocht u vragen hebben over sporten en bewegen in Heiloo, of juist een goed idee willen delen, dan ben ik te bereiken via 06-28493955, of via b.ploeger@alkmaarsport.nl. U kunt ook altijd even langskomen op mijn Sportspreekuur, op dinsdagochtend van 09.00 tot 12.00 uur in Herberg Jan. UITKIJKPOST 2 9 MEI 2019 HEILOO - De meisjes van Terriërs MF1 zijn ongeslagen kampi oen geworden. En daar zijn ze natuurlijk heel blij mee! Coaches Sanne en Rebecca bedankt! Aangeleverde foto HEILOO - Nog even en de strijd om het wereldkampioen schap vrouwenvoetbal barst los. De oranje leeuwinnen zijn er klaar voor en spelen op 11 juni hun eerste wedstrijd. Na de Europese titel in 2017 staat het elftal van Sarina Wiegman achtste op de wereldranglijst. Sindsdien zit het vrouwenvoet bal in Nederland helemaal in de lift. Ook in Heiloo is het vrouwenvoet bal heel populair. Sterker nog, de gemeente Heiloo heeft gemiddeld de meeste vrouwenvoetballers van Noord-Holland. Zowel HSV als De Foresters hebben vrouwenvoetbal hoog in het vaandel staan en gaan vooral uit van veel spelplezier. Twee keer per week wordt er getraind en soms komen teams van de beide Heilooër clubs zelfs uit in dezelfde competitie, wat spannende derby's oplevert. Krijg je ook zin om te gaan voetballen? Ga dan gewoon eens kijken bij een training, of train mee! Misschien heb je wel vriendinnen die al voetballen. Uitkijkpost Voetbalpoule voor het WK vrouwenvoetbal Ook Uitkijkpost is enthousiast over het vrouwenvoetbal en maakt het WK vrouwenvoetbal graag nog een beetje spannender met de Uitkijkpost Voetbalpoule. Een poule waaraan alleen vrouwen mogen meedoen en waarvan de te winnen prijzen dus ook speciaal op vrou wen zijn afgestemd. Dus trommel je vriendinnen, zus, moeder, oma, buurvrouw, tante, juf en wie dan ook op en doe mee aan deze leuke poule. Vanaf zaterdag 1 juni kun je je via de link op onze website www. uitkijkpost.nl inschrijven en speel je mee voor leuke prijzen (en eeuwige roem natuurlijk). Ook lees je daar de spelregels. HEILOO - De jongens van JO17-2 van HZV het Vennewater heb ben zondag 19 mei een nette 2e plaats behaald op het NK zaal voetbal. Hier zijn de jongens natuurlijk erg trots op! Spelers ach ter v.l.n.r.: Ian, Ryan, Stein, Chris, Sam, Stef, Thijs. Voor: Kep, Joep, Jelmer, Joris, Wessel. Aangeleverde foto HEILOO - Tijdens de geani meerde voorjaarsvergadering van Golfclub Heiloo (GCH) werd Piet Bras, hoofd van de baancommissie, tot erelid van GCH benoemd. Na een carrière van 15 jaar had hij aangegeven ermee te willen stoppen. Naast het vertrek van Piet Bras nam GCH ook afscheid van Folkert Berghuis, die tot lid van verdien ste wordt benoemd. Er is geluk kig een opvolger gevonden in Kees Bosboom. Om de opvolging zo soe pel mogelijk te maken blijven zowel Piet Bras als Folkert Bergsma nog even aanwezig om te assisteren bij de aanleg van de nieuwe driving range medio 2019. GCH heeft een goed financieel jaar achter de rug. Er zijn meer leden bijgekomen en er is behoorlijk geïnvesteerd in de Rob Kuijpers, Cees Driehuis en Wytze van der Meer tekenen in aanwezigheid van de ALV het sponsorcon tract. Er zijn veel mensen die de club een warm hart toedragen, bijvoorbeeld door op een of andere manier te sponsoren of op een andere belangrijke manier betrokken te zijn. Aangeleverde foto HEILOO - De meiden van HSV MO19-1 werden op 11 mei zonder puntverlies kampi oen in de voorjaarscompetitie. Boven: Tessa, Maartje, Linette, Iris, Eline, Lucy, Merel, Beau, Amber, Denise, Shanti en Ilse. Onder: Britt, Stella en Miranda. Larissa en coach/ trainer Richard Brasser ontbreken op de foto. Zaterdag 1 juni komen de meiden nog één keer in actie vanaf 10.00 uur tijdens het Mona Burgering Toernooi bij HSV aan Het Maalwater in Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Terriërs Dames 1 heeft een nieuwe hoofdsponsor, Eiland de Wild Keukens. Ook een van de auto's wordt gesponsord door Eiland de Wild. V.l.n.r.: Folkert Berghuis, Weren de Vries en Piet Bras. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 19