Kees Burger had hart voor Heiloo Het verhaal van Highlow Ranger Kees Burger 21 HEILOO - Het dorp is er een beetje stil van... Op 22 mei jongstle den is door een noodlottig ongeval plaatsgenoot Kees Burger om het leven gekomen. Velen kenden Kees als hardwerkende ondernemer in 'zijn' keurslagerij Kees Burger. Inmiddels genoot hij al een paar jaar van zijn pensioen. Echter, Kees bleef betrokken bij 't Loo in zijn rol als voorzitter van de winkeliersvereniging en maakte zich hard voor het winkelgebied en de ondernemers in en rondom 't Loo. Kees was betrokken, een verbinder. Hij was zeer actief binnen Ondernemend Heiloo en ook Stichting Ik Winkel in Heiloo kon op zijn inzet reke nen. Kees toonde zich een goede sparringpartner, vooral voor onder nemers en bij projecten die ondernemers aangingen. Zijn inzet en enthousiasme in deze zal voor Heiloo een gemis zijn. Ook in 't Loo had Kees een grote familie "We gaan een betrokken ondernemer missen" "De kracht en energie van Kees vasthouden" Kees bedankt! UITKIJKPOST 2 9 MEI 2019 HEILOO - Herinneringen aan Kees zijn er talloos, haast te veel. Zijn lang durige rol in het bestuur van winkeliersvereniging 't Loo is er zeker een die niet onvermeld mag blijven. Binnen de vereniging heeft hij diverse functies bekleed om uiteindelijk, terecht, te eindigen als voorzitter. Kees was het aanspreekpunt voor iedereen die bij 't Loo betrokken was. Door zijn grote verbondenheid met diverse organisaties in Heiloo heeft Kees veel voor 't Loo kunnen bereiken én betekenen. Zijn laatste grote klus als voorzitter, de renovatie van 't Loo, heeft hij helaas niet kunnen voltooien. De ingeslagen weg, de visie die we gezamenlijk hadden over de ontwik kelingen binnen maar zeker ook buiten 't Loo, het versterken van elkaar en het samenwerken met elkaar; wij zullen zijn energie zeker missen. Bovenal gaan we Kees als mens missen. Hij was altijd breed geïnteres seerd, en zijn vele hobby's en levenslust zullen worden herinnerd. Naast zijn eigen gezin had Kees ook in 't Loo een zeer grote familie. Namens de winkeliersvereniging en bestuur winkelcentrum 't Loo, Willem van den Berg Ondernemend Heiloo heeft met grote verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van collega-ondernemer Kees Burger. Er waren nog zoveel ideeën en plannen om het verbinden van de ondernemers in Heiloo nog mooier en leuker te maken. Met Kees waren we veel over ons mooie Heiloo aan het sparren en met het enthousiasme van Kees was dit altijd een feestje waarbij Kees vooral bezig was om het commerciële en sociale vlak te verbinden. Wij gaan in hem een uitermate betrokken ondernemer missen en zullen in zijn geest doorpakken. Ondernemend Heiloo HEILOO - We rijden allemaal vanaf onze jeugd. Eerst op de Zündapp, dan komt er iets uit Japan en uiteindelijk kies je voor een motor, het echte werk op twee wielen. Zo ook Kees. Na o.a. de Ardennen en Duitsland onveilig te hebben gemaakt, kreeg Alex in 2008 het idee om een school te sponsoren in Nepal en India. Onze uitdaging was om India van boven naar beneden te doorkrui sen. Kees was er direct voor in en stond te trappelen om mee te gaan. Uiteindelijk werd onze eerste verre rit een feit in 2010. De Highlow Rangers zijn geboren! Een hechte groep motorliefhebbers voor het leven. We waren onaantastbaar en onkwetsbaar, niemand deed ons wat! Kees moest even wennen aan de Indiase rijstijl. Halverwege de trip werd hij van de weg geduwd door een onaardige Indiër. Kees zijn Royal Enfield vatte vlam inclusief Kees. We verzorgden hem iedere dag en deze aanslag overleefde hij glansrijk. Daarna volgden nog een paar keer India, Spanje, Nepal en als laatste Marokko. Vallen hoort erbij in deze gebieden, maar je staat op en rijdt verder. Stuur en steps weer recht, zand uit je helm en gaan. Onze stuurmanskunst was zodanig dat we af en toe ons hart vasthiel den, maar we hebben alles glansrijk doorstaan. Samen reden we meer dan 22.000 km, de halve wereld rond! Kees zijn vriendelijkheid was geweldig voor ons, aan stemverhef fing deed hij niet. Hij was de man van de rede, wat welkom was in ons gezelschap. Kees zorgde voor de sponso ren om de minderbedeelden in de samenleving ook wat extra's te kun nen geven. Dat deed hij met plezier om zoveel mogelijk geld binnen te slepen voor het goede doel. Zijn vrienden- en kennissenkring was enorm (de burgemeester van Heiloo noemden we hem). Zijn laatste hel dendaad was de sponsorrit van komende juni, waar hij alles voor geregeld heeft. Hij had de tijd, hij was twee jaar geleden gestopt met zijn slagerij en kon genieten van zijn vrijheid. Die was hem niet lang gegund. Thuis maakte hij van zijn tuin een hemel op aarde, zo mooi! We begrij pen niet waarom hij nu naar de hemel moest. Bij de vele bbq's stond Kees zijn mannetje voor ons, we zullen hem missen. Zaterdag voetbalt zijn team met zwarte banden om, ook zij zul len hem missen. In zijn zaak is het stil, zijn team staat met de tranen in hun ogen door te gaan met het werk. Zijn laatste winter zorgde hij voor een ijsbaantje bij het winkel centrum. Daar hees onze biker zich in een kerstmannenpak en deed samen met de burgemeester een ererondje op het ijs. Wie was nu onze burgemeester? Zondag jongstleden reden we met 60 motoren naar de plaats des onheils. Kees zijn zoons reden mee op motoren en de saamhorigheid was weer groot. Dit waren de woor den van de stokoude wijze meester zelf, zoals wij hem gekscherend noemden. Het leven gaat door, ook zonder onze goede vriend. Wat heb ben we een lol met hem gehad. Voor ons blijft hij in ons midden en we zullen hem nooit vergeten. Wij, de Rangers, dolen verder zon der Kees, maar in ons hart rijdt hij mee. We zijn kwetsbaar, onze over moed is gekrenkt tot op het bot. Vrienden van de Highlow Rangers De gemeente Heiloo mist aan Kees Burger een zeer betrokken onderne mer. Een die enthousiasmeert, andere ondernemers op sleeptouw neemt en die dingen mogelijk wist te maken. Hij zette zijn energie niet alleen in voor zijn eigen onderneming maar ook voor de gemeenschap. Wij moeten met elkaar proberen om de kracht en energie van Kees vast te houden en niet verloren te laten gaan. Gemeente Heiloo Kees, bedankt voor de afgelopen 20 jaar. Het was zeer leerzaam om met je te mogen samenwerken. Je was de laatste 2,5 jaar al echt van je pensi oen aan het genieten. Tussen de weekjes Spanje met Carla door kwam je vaak nog effe buurten voor de laatste nieuwtjes. En vragen of het nog een beetje druk was het afgelopen weekend... Dat zullen we erg gaan missen! We zetten daarom je levenswerk de komende jaren met veel passie voort. Namens keurslagerij Burger, Marcel Scholten Kees met 'zijn' Rangers in Nepal; v.l.n.r. Erik, Alex, Ruud, Friso, Barre, Mike, Kees en Case, Aangeleverde foto Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 21