Heilooër Carolien op de rode loper in Cannes Bestemmingsplan aansluiting A9 onzeker Blije gezichten tijdens het Foresters Jeugdkamp Keer op Keer deelt opkikkers van de maand mei uit c. ijf UITKIJKPOST 5 JUNI 2019 lp Aansluiting A9 vanaf de Oosterzijweg. Foto: Archief Uitkijkpost HEILOO - Door een uitspraak van de Raad van State zijn de vergunningen voor een aantal wegenbouwprojecten ineens onzeker geworden. Volgens de hoogste bestuurs rechter zijn regels die gebruikt zijn om te oordelen of er wel gebouwd mag worden, in strijd met Europese natuurwetgeving. Om stikstofuit- stoot te reguleren, kwam er het Programma Aanpak Stikstof om vergunningen af te geven voor de bouw van veestallen, bedrijventer reinen en wegen. Volgens de Europese Habitat richtlijn is zo'n regeling alleen toegestaan als zeker is dat de maatregelen om stikstofuitstoot te beperken ook echt werken, oor deelde het Europese Hof vorig jaar. Omdat dit niet het geval is bij het programma, mag dit niet gebruikt worden als factor bij het beoor delen van vergunningsaanvragen, aldus het oordeel van de Raad van State. Duidelijkheid over de grote wegenbouwprojecten gaat langer duren, omdat deze meer gecompli ceerd zijn, zo heeft een woordvoer der van de Raad van State laten weten. Het gaat daarbij ook om het Bestemmingsplan Aansluiting A9 Heiloo. Bron: Beatfm HEILOO - Als directeur van Passarella Moda organiseerde Carolien ter Linden dit jaar voor de vierde keer de Miss Film Festival International verkie zing in het Franse Cannes. Door haar jaarlijkse aanwezigheid op het filmfestival heeft Carolien een dusdanig netwerk opgebouwd, dat zij inmiddels niet meer is weg te denken van de beroemde rode loper tijdens het jaarlijkse filmfestival in Cannes. Carolien: "Dit jaar werd mijn missverkiezing weer gehouden vanuit de grootste zaal van het Intercontinental Carlton hotel. In totaal streden meer dan honderd deelneemsters mee in de voorron den. De 10 geselecteerde finalisten kwamen vanuit de hele wereld. Door middel van de unieke samen werking met mijn Argentijnse licen tiehouder was het event interna- tionaler dan ooit. Natuurlijk was ook mijn businesspartner Rebeca Riofrio uit London weer aanwezig." Mede door het brede netwerk van Carolien en Rebecca is het event de laatste jaren uitgegroeid tot een bijzondere missverkiezing, waarin zij jong talent een platform bieden voor de modellen- en filmindustrie. De uiteindelijke winnares Zuzana Strakova uit Praag werd unaniem gekozen door de deskundige jury. Zuzana mag zich blijvend Miss Film Festival International Cannes 2019 noemen. Deze titel wil elk model of actrice graag op haar portfolio heb ben. "Door het succes van deze jaar lijkse verkiezing komen er ook veel sponsoren af op dit avondvullende evenement. Nationale en interna tionale partijen willen hun naam geven aan mijn nog steeds groeien de beauty contest. Het resultaat was te zien in mijn televisieprogramma 'Life is Beautiful'. In de voorgaande jaren heb ik mijn verkiezing gepre senteerd tijdens het filmfestival in Venetië, Londen, Marokko en Portugal. Door de aanwezigheid van een delegatie uit het Amerikaanse Hollywood valt niet uit te sluiten, dat onze Passarella Moda-vlag daar ooit komt te hangen. Wij houden jul lie op de hoogte," aldus Carolien ter Linden. Op de veelbesproken rode loper. Aangeleverde foto Het was een heerlijk voetbalkamp! Foto: Edwin Weening HEILOO - Als afsluiter van het seizoen organiseerde De Foresters van 31 mei tot en met 2 juni 2019 het jaarlijkse jeugd kamp. Het jeugdkamp was geor ganiseerd voor de jeugd van 7 tot en met 13 jaar. Er deden dit jaar 24 voetbalteams mee, die allemaal in legertenten sliepen. Tijdens het weekend waren er diverse activiteiten georgani seerd, zoals speurtochten en spel len. Zaterdag is een groot deel van de teams bij Speelpark de Swaan geweest. De oudste kids waren in Wijk aan Zee en speelden diverse spellen op het strand zoals laser- gamen in duinen en frisbeegolf. In de avond konden ze in de Hoornse Vaart zwemmen. Zondag was het weer vroeg dag en zat de hele groep om 08.30 uur keurig aan het ont bijt. Daarna werd gezamenlijk alles ingepakt en opgeruimd. Na een demonstratie van de jeugdbrand weer doken de kinderen zelf ook nog even onder de brandslang. Na een kop koffie voor de ouders en een ijsje voor de kinderen gingen de kinderen moe en voldaan naar huis. Iedereen kijkt terug op een mooi weekend! HEILOO - Kringloopwinkel Keer op Keer geeft elke week een Opkikker van 250 euro aan een vereniging of stichting. De opkikkers van de maand mei zijn gegeven aan: - Biljart Club Heiloo (voorheen 't Treffertje) - ViVa! zorggroep, vestiging De Loet in Heiloo; bijdrage om met de bewoners een ritje te maken met de zonnetrein in Schoorl - Diocesaan Heiligdom O.L.V. ter Nood; bijdrage voor de aanleg van een trap in het Kapelbos - Speel-o-theek Heiloo; aanschaf speelgoed ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan. Ook Hippische Sportvereniging Heiloo ontving een van de opkik- kers. "Wij zijn een actieve vereni ging die vele activiteiten organi seert op het mooie terrein aan de Zeeweg in Heiloo. Op 18 en 19 mei hebben we ons jaarlijkse Concours Hippique gehouden. Vele deelne mers hadden zich ingeschreven voor de dressuur en springwedstrij- den en streden om de mooie prij zen. Onder de deelnemers was ook de bekende presentatrice, YouTube- ster en amazone Britt Dekker met haar mooie paard George die met een eerste prijs naar huis ging. Zondag 9 juni staat er een dres- suurdag voor barokke paarden op het programma en 18 tot en met 21 juni de Heilooër avonddressuurvier- daagse. Ook heel leuk is het jeug- devenement dat op 14 juli plaats vindt. nodig en dat gaat veel geld kosten! Daarom vinden wij het heel fijn dat Hippische Sportvereniging Heiloo een opkikker van XopX krijgt, daar zijn wij héél blij mee!" aldus Denny Herder van de Hippische Sportvereniging. Wilt u ook in aanmerking komen voor een donatie? U kunt het for mulier downloaden via www.stich- tingxopx.wordpress.com of opha len in onze kringloopwinkel Keer op Keer, Rijksweg 127, Limmen. Openingstijden: dinsdag, donderdag en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur, tel. 072- 5325962. Britt Dekker met haar paard George en een aantal fans. Aangeleverde foto Kom een keer kijken! Je kunt ons volgen op Facebook om op de hoogte te blijven van de activitei ten. Iedereen die een eigen paard of pony ter beschikking heeft is welkom als lid van de vereniging. Je kunt deelnemen aan allerlei activi teiten zoals lessen en clinics, maar ook als je alleen ruimte zoekt om zelf te kunnen rijden is dat mogelijk. "Het is natuurlijk heel belangrijk voor de paarden en pony's dat de bodem waarop gereden wordt goed is en daar besteden we veel tijd aan. De bodem van de binnenhal heeft binnenkort groot onderhoud

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 15