Victorie leert zeilen bij scouting Stierop Bureau Aldoende tennistoernooi voor junioren SPORT 17 De Foresters JO16-1 ongeslagen kampioen Meiden MB2 nemen kampioensschaal mee naar Heiloo A-, B- en C-diploma's Zwembad Loos HSVseniorenteam 7 kampioen seizoen 2018/2019 UITKIJKPOST 5 JUNI 2019 HEILOO - Vóór het team van Robbert Michielsen vorige week zaterdag moest spelen tegen Always Forward, werd al duidelijk dat de naaste concurrent niet had gewonnen. Daarmee werd JO16-1 kampioen van de 1e klasse. Dit was geen reden om er niet vol tegenaan te gaan en het fluitsignaal klonk bij winst van 2-5 voor De Foresters. Hierna werd het kampioenschap uitbundig gevierd, onder het toeziend oog van de meegereisde supporters. Thuis bij De Egelshoek werd het kampioensfeest voortgezet met een door slagerij Snel verzorgde barbecue. Ook andere teams van De Foresters vierden daar hun kampioenschap. Aangeleverde foto HEILOO - De meiden van Terriërs team MB2 zijn er, op bezoek bij de directe concurrent Xenios, na een spannende ontknoping in geslaagd de kampioensschaal mee naar Heiloo te nemen. De dames van coach Joris hebben het dik verdiend. Gefeliciteerd Eline, Sara, Lara, Arjane, Inge, Nienke, Isa K., Lieke K., Marleen, Djo, Isa M., Lotus, Lieke S., June en Isabella! Aangeleverde foto HEILOO - Het is traditie dat de leden van o.a. scouting Victorie Heiloo de fijne kneepjes van het zeilen leren tijdens de vier dagen van het hemelvaartweek- end. Dit werd de leden geleerd door de leiding van scoutingcentrum De Stierop in Uitgeest en externe instructeurs. Met circa 100 deelne mers werd er ook gezellig samen gekampeerd. Aan het einde van dit weekend hadden acht leden hun CWO zeilinstructeur niveau 2-diplo- ma gehaald en is bij iedereen het zeilniveau verbeterd. HEILOO - Van 14 t/m 16 juni wordt het eerste Bureau Aldoende open tennistoernooi gespeeld bij TC Heiloo United. Een open tennistoernooi voor jeugdspelers van 10-18 jaar. Naast tennis is er een uitgebreid randprogramma. Er is nog ruim te voor een aantal spelers, maar de inschrijving sluit 9 juni. Jeugdcommissie, horeca, trai ners en Bureau Aldoende hebben de handen ineengeslagen om een fantastisch programma in elkaar te draaien. Naast de eigen wedstrij den worden er bijvoorbeeld tennis- en padelclinics gegeven, is er een demonstratiewedstrijd en kun je buikglijden. Sponsoren Bureau Aldoende en Groot Wegenbouw maken het moge lijk dat de deelnemers als topspor ters in de watten worden gelegd. Niet voor niets trekt het toernooi ook spelers van ver buiten Heiloo. Zo komt er een groep tennissers uit Almere die ook in Heiloo blijft over nachten. Lastminute deelnemers kunnen nog tot 9 juni inschrijven via www.toernooi.nl. Er is nog ruimte voor een aantal spelers! Aangeleverde foto HEILOO - Op de vroege ochtend van zaterdag 1 juni stonden er weer een heleboel leerlingen van Zwembad Loos klaar om de hun geleerde zwemkunsten te laten zien in Zwembad De Hout. Voor hun A-diploma stonden de volgende leerlingen klaar: Anne, Justin, Jesper, Christian, Kick, Door, Emma, Jenna, Sophie, Maartje, Alexander, Femke, Cato, Juul, Saar, Sebastiaan, Wout, Felix, Davyen, Daan, Britt, Noud en Joris. Voor B: Leon, Teun, Annemijn, Merijn, Thijmen, Mara, Amélie, Elia en Sibren. En als laatste voor C: Leticia. Van harte kanjers! Aangeleverde foto De fijne kneepjes van het zeilen leren Aangeleverde foto HEILOO - Na een zeer succesvol seizoen mag HSV7 zich kampioen noemen. Na een geslaagde over winning (12-2) op Kolping Boys half mei, en nadat Alcmaria Victrix (de nummer twee in deze com petitieronde) tweemaal gelijk had gespeeld, kon HSV7 zich vanaf vorige week al kampioen noemen. Afgelopen zondag stonden de mannen in de hitte zes kwartier op het veld, waarna de champagne rijkelijk vloeide en het kampioenschap eindelijk gevierd kon worden! Boven v.l.n.r.: Thomas, Wiebe, Jasper, Mart, Erik, Stefan, Tim, Maike en Sen. Onder v.l.n.r.: Milco, Maurice, Marcel, Jorrit, Davey, Thijs, Sjors en Robin. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 17