r. TREfPUNT agenda Zaalverhuur Trefpunt Bruno Nieuwe biljarts in het Trefpunt! Schatkamer Hermitage Woonadviseur Bridgen in de zomer TREFPUNT HEILOO Vrijwilligers informatie Punt Heiloo '"'"'gezondheid stimuleren participatie en sociale samenhang informatie, advies, ondersteuning en begeleiding inwoners aanbod zinvolle vrijetijdsbesteding verbinden vitale en kwetsbare inwoners Twee locaties met verschillende mogelijkheden Westerweg 250 Heiloo (in de bibliotheek) Tel: 072 5320281, E-mail: info@vipheiloo.nl Website: www.vipheiloo.nl VRIJWILLIGERSVACATÜRES WAT DOEN ANITA EN RINA NOU?! NIEUW PROGRAMMA VRIJWILLIGERSACADEMIE Abraham du Bois-hof 2 Heiloo, 072-5331297 www.trefpuntheiloo.nl info@trefpuntheiloo.nl WELZIJN DICHTBIJ Het Trefpunt en het Brunogebouw zijn bruisende activiteitencentra waar u diverse ruimtes kunt huren tegen aantrekkelijke tarieven. Deze ruimtes zijn geschikt voor het organiseren van diverse activiteiten (zonder winstoogmerk), cursussen, vergaderingen en lezingen. Beide locaties zijn vlakbij het NS station en er is gratis parkeergelegenheid. Informeer naar de mogelijkheden en neem contact met ons op. Biljarten kent vele vormen en soorten. Naast wedstrijdvormen zijn er nog vele tientallen andere leuke en spannende varianten. Er staan nieuwe biljarts in het Trefpunt en u bent in de zomer maanden elke werkdag welkom van 9.00 tot 17.00 uur om deze uit te proberen. Vanaf september bent op de dinsdag, woensdag en donderdag van 13.00 tot 17.00 uur welkom en op de vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. De kosten bedragen 1,00 per uur (via een biljartklok). De overige dagdelen kunt u meedoen met de diverse competities van Biljartclub Heiloo of de Vrije Keus. Voor meer informatie over biljartlessen, competitie of overige vragen kunt u contact opnemen met (072) 533 12 97 of via info@trefpuntheiloo.nl. Biljartarrangement Bent u op zoek naar een leuk idee voor een verjaardag? Kom dan naar het Trefpunt. In onze ruime biljartzaal staan 6 splinternieuwe biljarts waar u gebruik van kunt maken. Er zijn diverse mogelijkheden bespreekbaar. Neem voor meer informatie contact op met Wanda Vasbinder, telefoon (072) 533 12 97 of wanda.vasbinder@trefpuntheiloo.nl.l OPENINGSTIJDEN: dinsdag 10.00-16.00 uur woensdag 10.00-13.00 uur donderdag 13.00-16.00 uur vrijdag 10.00-13.00 uur Zaterdags vrij? Interesse in maatschappelijke doelstellingen en zin om de handen uit de mouwen te steken? Draai mee bij Keer op Keer! Ben jij een echte verteller? Baduhenna zoekt rondleiders voor hun archeologisch museum. Waarom niet een kleinigheid doen voor Heilooërs? Helpen met de boodschappen bijvoorbeeld? Het Trefpunt verzorgt de match. Je kan ook relatiebeheerder scholen worden voor het Rode Kruis, waarvoor je acties bedenkt, voorlichting geeft of workshops aanbiedt. Het interview gelezen en geïnspireerd geraakt? Bij de Wereldwinkel is er nog ruimte voor je in de winkel als medewerker. Voor meer informatie en vele andere vacatures kun je terecht op: www.vipheiloo.nl! Anita Harteveld en Rina de Jong zijn beiden enthousiaste medewerkers bij de Wereldwinkel op de Stationsweg. Hier verkopen zij voor een eerlijke prijs spullen en waren uit alle uithoeken van de wereld. Beiden zijn zij op reis geweest om met eigen ogen te zien waar bepaalde artikelen vandaan komen. Ben je benieuwd wat de Wereldwinkel nog meer kan bieden? Lees dan het gehele interview met deze twee dames op onze website! www.vipheiloo.nl. De eerste leuke en inspirerende workshops voor het najaar staan alweer op de agenda van Vrijwilligersacademie. Van een workshop 'samenwerken met jongeren', 'Theater en workshop voor taalcoaches' tot een communicatietraining. Nieuwsgierig? Kijk op www.vrijwilligerscademiebuch.nl voor meer informatie. De Hermitage Amsterdam is 10 jaar jong. Reden voor een feest en een cadeautentoonstelling! Samen met museumdirecteur prof. Piotrovsky maakten wij een prachtige keuze uit de schatkamers van de Hermitage, met de oude collecties van de tsaren. Hij koos honderden kunstwerken, van grote namen als Bernini, Van Dyck, Matisse, Rembrandt, Tintoretto en Velazquez, maar ook van kunst uit de prehisto rie, uit het oude Egypte tot diep in China en Russische kunst. Zij vormen voor eventjes een ware schatkamer in de Hermitage Amsterdam, een encyclopedisch overzicht van de kunstgeschiedenis. Een unicum in Nederland, zoals geen enkel ander museum dat kan. Isolde Scholberg zal op dinsdag 25 juni een lezing geven van 14.00 tot 16.00 uur. Kosten 10,00 p.p. U kunt zich bij het Trefpunt opgeven. Trefpunt Heiloo is op zoek naar een vrijwillige adviseur die zich specialiseert op het gebied van woonmogelijkheden voor senioren. Je helpt inwoners van Heiloo in het maken van een keuze: blijven wonen of verhuizen naar een gelijkvloerse woning. Je kijkt hierbij naar de woonwensen en mogelijkheden, waarbij ook het sociale netwerk van de hulpvrager wordt meegenomen. Indien nodig wijs je de weg naar geschikte mo gelijkheden in de regio, ondersteun je bij het inschrijven en houd je het aanbod in de gaten. Voor meer informatie kan je contact opnemen met Karin van Kersbergen, karin. vankersbergen@trefpuntheiloo.nl In de zomermaanden stoppen veel bridgeclubs met hun geliefde sport. Maar niet Bridgeclub het Trefpunt. Wij gaan in de zomer gewoon door! We nodigen enthousiaste bridgers uit om t/m 30 augustus mee te spelen op de maandag en/of vrijdagmiddag. De speeltijd is van 13.30 tot 16.30 uur (of eerder indien we klaar zijn). We spelen niet op tijd maar voor de gezelligheid! Er zijn meerdere lijnen, maar de overgang is competitief. De lijnen zijn uitsluitend bedoeld om de spelers met ongeveer dezelfde sterkte aan tafel te krijgen. Vooraf aanmelden is noodzakelijk. U kunt hiervoor contact opnemen met Matthijs de Moel, (06) 48 13 31 58 of via bridgegroeptrefpunt@gmail.com. Kosten 20,00 p.p. varen door DE LEIDsE GRAChTEN Leiden is de 'Stad van de Ontdekkingen'. De stad heeft een rijke historie. De beste manier om de binnenstad te bekijken is via een rondvaartboot. Zondag 16 juni vertrekken we om 13.00 uur met een touringcar en we zijn ca.17.30 uur weer retour. Kosten: 40,00 p.p. inclusief rondvaart en koffie met gebak. Opgave via Trefpunt. telefoon (072) 5331297. KOfFIEkLETS Vindt u het gezellig om een kopje koffie (of iets anders) met een aantal mensen te drinken, dan bent u van har te welkom bij onze Koffieklets in Heiloo op vrijdag 21 juni vanaf 15.00 uur bij Restaurant Wildschut in Heiloo, voor een drankje, een praatje en veel gezelligheid. De consumpties zijn voor eigen rekening. WORkShOP POP ART PORTRET Tijdens deze workshop maak je eigen portret in de stijl van de beroemde kunstenaar Andy Warhol. Er wordt gewerkt met acryl verf op doek. Van te voren ontvangt de docente Saskia Sengers graag een duidelijke en scherpte digitale foto. Deze zal zij zodanig bewerken, zodat de foto direct overgezet kan worden op een schilders doekje (a4 formaat). De workshop is dinsdag 2 juli van 14.00 tot 16.00 uur in het Trefpunt. Kosten 15,50 ((leden Trefpunt Dien sten 5% korting). Opgave via telefoon (072) 5331297. KLAVERJASSEN IN DE ZOMER Iedere donderdag van 13.30 tot 16.30 uur in mei tot en met augustus is er in het Trefpunt klaverjassen. Kosten 2,00 p.p. inclusief een kopje koffie of thee. Aanmel den van te voren is niet nodig. Voor meer informatie via telefoon (072) 5331297. BILJARTEN IN DE ZOMER Van mei tot en met augustus kunt op werkdagen van 9.00 tot 16.30 uur biljarten in het Trefpunt. In onze ruime biljartzaal staan zes biljarts waar u gebruik van kunt maken. Via een biljartklok kunt u voor 0,50 der tig minuten spelen. Voor meer informatie via telefoon (072) 5331297. DOE NU DE GEZONDhEIDSChECk Wilt u ook verantwoord sporten onder begeleiding samen met leeftijdsgenoten? Doe dan nu de gezond- heidscheck bij Healthcenter Vennewater in Heiloo. Bent u benieuwd hoe uw gezondheid is en wilt u meer bewegen? Geef u dan nu op voor een persoonlijke gezondheidscheck bij Healthcenter Vennewater in Hei- loo. U krijgt inzicht in uw gezondheid, lichaamssamen stelling en advies op maat. Na afloop van de check kunt u onder begeleiding de toestellen van de sportschool uitproberen. Als u lid wordt, betaalt u geen inschrijf kosten en het lidmaatschap is per maand opzegbaar. U kunt zich opgeven t/m eind juni bij het Trefpunt tel. (072) 533 12 97. OOG CAfHEILOO Oog Café Heiloo is de ontmoetingsplek voor mensen met een oogaandoening. U kunt er ervaringen uitwis selen over het leven met een visuele beperking. Soms komt een gastspreker iets vertellen over een bepaald thema. Donderdag van 27 juni bent u weer van harte welkom in het Trefpunt van 14.00 tot 15.30 uur. Kosten 2,00 incl. een kopje koffie of thee. MÜSEÜMGROEP METGEZEL Woensdag 26 juni gaat de museumgroep van MetGezel naar het Zuiderzee Museum in Enkhuizen. Eventueel gevolgd door een etentje met elkaar. Voor meer infor matie en opgave: via Annemieke Snel, telefoon (072) 5337565 of a.snel@quicknet.nl. UITSTAPJES MET DE TREfPUNT EXPRESS Opgeven vooraf bij receptie Trefpunt. Groensafari, Heiloo, donderdag 20 juni Lunch Havenrijk Uitgeest, vrijdag 21 juni Bieb Express, woensdag 26 juni Stranduitje Zandvoort, donderdag 27 juni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 12