Tenniskamp TV Het Vennewater en TV Tulp 2019 WK vrouwenvoetbal én voetbalpool van start Jolande Brasser 50 jaar trainster bij AV Trias SPORT 19 Heilooërs met succes op Alpe d'HuZes Foresters JO19-1 pakt kampioenschap hoofdklasse Jongens HSVJO15-1 ongeslagen kampioen UITKIJKPOST 12 JUNI 2019 HEILOO - Donderdag 6 juni was de grote dag voor de deelnemers aan de Alpe d'HuZes. Ook verschillende Heilooërs kwamen deze dag in actie. Bram van de Reep (op de foto) fietste de berg 4 x op en Marc Brunekreef ging 5 x fietsend omhoog. Jaap de Vries en Fred Valkering gingen wandelend 2 x naar de top. En zo waren er ongetwijfeld nog veel meer sportieve toppers die een knap pe prestatie hebben neergezet voor KWF Kankerbestrijding. Chapeau! Aangeleverde foto HEILOO - Het weer klaarde helemaal op, de tenten voor de nacht waren opgezet dus het jeugdtenniskamp 2019 kon beginnen! Een weekend voor de jeugd met heel veel gezelligheid en superleuke activiteiten. De middag begon met een ten- niscircuit, waarbij op elke baan een trainer of begeleider van TV Tulp (uit Limmen) en TV Het Vennewater een andere tennisactiviteit in petto had voor de kinderen. Vervolgens was het tijd voor de bingo en een tennisquiz waarbij je met een groep je op zoek moest gaan naar de ant woorden op de vragen. Tussendoor kon er gesmuld worden van de versgebakken pannenkoeken en tot laat op de avond werd een feestje gebouwd. Na de zeer goede nacht rust werd er vroeg ontbeten, want er stond 'levend Stratego' op het programma. De teams gingen er fanatiek tegenaan en na een heftige strijd was het tijd om de tenten af te de organisatie als de deelnemers bouwen, nog een laatste balletje te kunnen terugkijken op een super slaan en richting huis te gaan. Zowel weekend! Het weer klaarde zaterdag op, dus de tenten werden opgezet en het jeugdtenniskamp kon van start! Aangeleverde foto Jolande Brasser. Aangeleverde foto HEILOO - Vrijdag 7 juni ging het WK vrouwenvoetbal 2019 in Frankrijk van start. En daarmee ook de eerste Uitkijkpost voet balpool voor datzelfde WK vrou wenvoetbal. Ben je vergeten je in te schrijven? Meedoen kan nog steeds, alleen kan je dan geen punten meer verdienen voor de tot dan gespeelde wedstrij den. Voorspel je een paar uitslagen die nog uitkomen ook? Dan doe je zomaar weer mee in de hogere regi onen en wie weet ga je er dan als nog vandoor met een van die leuke prijzen. Omdat de pool (eigenlijk) alleen voor vrouwen is, is het prij zenpakket ook speciaal op vrouwen afgestemd. Wat je kan winnen, hou- den we nog even geheim. Maar het is zeker de moeite waard! Natuurlijk is Uitkijkpost be nieuwd hoe de voetbalvrouwen van HSV en De Foresters uit Heiloo dit WK beleven. Zitten zij elke wed strijd voor de buis gekluisterd en volgen ze het toernooi op de voet? Volgen ze alleen de Oranje Leeuwinnen? Of... kijken ze hele maal niet? In ieder geval blijven ze zelf ook volop in beweging, want meerdere vrouwenvoetbalteams uit Heiloo deden het afgelopen week end mee aan toernooien elders in het land. Voor de krant van vol gende week kan de redactie vast verklappen dat er een leuk dub- belinterview met twee 'Heilooër voetbalvrouwen' in staat. HEILOO - Zaterdag 25 mei jl. heeft het vlaggenschip van de jeugd van De Foresters het zwaarbevochten kampioenschap in de hoofdklasse behaald. Een fantastische prestatie. Volgend seizoen kunnen de mannen van JO19-1 hun klasse op divisieniveau laten zien. V.l.n.r. boven: Avis, Beers, Ligthart, Biesterveld, Stiegelis, Van Dijk, Van der Velden, Bijlsma, De Vries, Wessels (trainer/ coach). Midden: Beers (ass. coach), Groot, Vestering, Piet. Onder: Blei, Postma, Henschen, Taylor, Haanstra. Aangeleverde foto HEILOO - Jolande Brasser is 50 jaar actief als trainster bij Atletiekvereniging Trias. Ze werd door het bestuur van AV Trias verrast met speciale gebakjes en een oorkonde van de Atletiekunie. Jolande doet al sinds haar twaalf de aan atletiek en heeft meermaals deelgenomen aan grote toernooi en. Stukjes in Uitkijkpost en de Alkmaarsche Courant zorgden er in de jaren '70 van de vorige eeuw voor dat de groep van Jolande bekend werd. In het begin waren het vooral mannen die trimden, pas later werden ze overvleugeld door de vrouwen. Na al die jaren wordt er nog steeds elke donderdagoch tend getraind, vanaf de baan van AV Trias naar het Heilooërbos. En nog steeds is Jolande de leider. Of ze al aan stoppen denkt? Dat wel, maar ze doet het onder het motto: "Ik zal er nog maar een jaartje aan vast plakken, daarna stop ik." HEILOO - De jongens van HSV JO15-1, gesponsord door FysioExpert, zijn twee weken geleden over tuigend en ongeslagen kampioen geworden. Onder leiding van Marcel en Henk hebben ze een fan tastisch seizoen gedraaid. Afgelopen weekend heeft het team ook nog de derde plaats gepakt op een internationaal toernooi in Limburg. Boven v.l.n.r.: Marcel, Barre, Sergio, Daan, Jeneal, Bink, Pipeijn, Jelle, Jean-Paul, Henk en Gijs. Onder v.l.n.r.: Cas, Jens, Milan, Stijn en Max. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 19