567 clubs in de prijzen bij Rabobank Clubkas Hans Luijendijk Outdoor Coaching bestaat 5 jaar en trakteert! Onopgeloste pijnklachten? Doe de 'pijncheck' Grootse reünie 100 jaar BSG ntittgBtf REGIO Ik vind mijn werk heel leuk. 15 Theater Toemaar bij Postaanzee Boek vrijblijvende stress check UITKIJKPOST 19 JUNI 2019 EGMOND AAN ZEE - Vrijdag 21 juni komt Theater Toemaar optreden bij Postaanzee. Zij hebben speciaal voor Postaanzee een programma samen gesteld vol vrolijke herkenning. Het wordt een middag vol zang en toneel met leuke liedjes en sketches. Vanaf 14.30 uur is de inloop. Het optreden start om 15.00 uur en duurt tot 16.30 uur. Voor de koffie/thee en het optreden vraagt Postaanzee een vrijwillige bijdrage. ALKMAAR - 567 clubs zijn tijdens de feestelijke fina leavond van de Rabobank Clubkas Campagne in het AFAS Stadion in de prijzen gevallen. 'T Praethuys, het inloophuis voor mensen met kanker en hun naasten, sleepte de eerste prijs in de wacht. Zij namen een cheque van 2.692,- mee naar huis. Het lokale verenigingsleven een steuntje in de rug geven, daar draait het om bij de Rabobank Clubkas Campagne. Het totaal te verde len bedrag was dit jaar 225.000,-. De tweede prijs van de Clubkas Campagne 2019 was voor LSVV. En op plek drie eindigde Zwembad de Bever. Beide organisaties wer den op het podium in de schijn werpers gezet om daar de uitslag te horen. Hun opbrengst: 2.461,- voor de voetbalclub in Noord- Scharwoude en voor het zwembad in Sint Pancras een bedrag van 2.194,-! Operettevereniging Cae- cilia, Stichting Vrienden van de Sint en VVO waren de winnaars van de originaliteitsprijs. Zij maakten een In welke baan loop je 's middags mee met de Rol4Daagse van Stichting Trefpunt en heb je 's avonds overleg met Jongerenwerk om een Zomerkamp te organiseren voor basisschoolleerlingen? De gesprekken zijn overal an ders. Het ene moment pro beer je een kleuter uit te leg gen dat hij bij een stoelendans niet echt hoeft te dansen, een volgend moment bespreek je het sportbeleid in Heiloo met de Sportraad. Het is de af wisseling die het zo speciaal maakt. Bewegen is goed voor je. Je wordt er fitter van, het werkt als uitlaatklep en het helpt de geest scherp te houden. Daarom wordt sport vaak ge zien als middel om de volks gezondheid te verbeteren. Het is vooral ook heel leuk om te doen. De één haalt haar plezier uit het verleggen van haar gren zen, de ander vindt het juist leuk om lekker met zijn vrien den bezig te zijn. Voor iedereen is er wel iets te doen in Heiloo. Voor mij is mijn dag geslaagd als een deelnemer mij blij ver telt dat zij via Fit&Vitaal een ac tiviteit heeft gevonden die he lemaal bij haar past. Eén van de Sportheroes kwam bijna elke week met tegenzin naar de les, maar ging met een gro te glimlach weer naar huis. Vorige week kreeg ik een te kening van een kleuter, als be dankje voor de Dinosportdag die we bij hem op school had den georganiseerd. Daar doe ik het voor. creatieve promotiefilm. Dat leverde naast een mooie cheque ook nog eens 250,- extra op. De top 10 mocht het podium op maar eigenlijk waren alle deelnemende clubs win naar! Warm hart voor clubs Ralph van Soomeren, directie voorzitter van Rabobank Alkmaar e.o., vindt het weer een feestje. "Ieder jaar zien we het aantal deel nemende clubs en stemmers groei en. Daar word ik blij van, een teken dat de campagne leeft! Geweldig hoeveel er gestemd is. In totaal brachten onze leden bijna 49.000 stemmen uit op de clubs die zij een warm hart toedragen. Zij bepa len hoe het bedrag van 225.000,- wordt verdeeld over de deelnemen de clubs. Opvallend is dat vooral de maatschappelijke clubs veel steun hebben gekregen zoals bijvoorbeeld 't Praethuys en de reddingsbrigades. Voor ons is de Rabobank Clubkas Campagne dé manier waarop we als coöperatieve bank het vereni gingsleven een steuntje in de rug geven." De volledige uitslag staat op clubkascampagne.nl/alkmaar. CASTRICUM - Aanhoudende vermoeidheid, de beleving dat werk en taken nooit ophou den, angst om tijdens je exa men ineens alles te vergeten, het eenzame gevoel dat je niet begrepen wordt, frustratie dat je een sportdoel niet haalt, boos om je eigen of iemand anders onvermogen: stress kent vele bronnen en kan tot serieuze gezondheidsproblemen leiden zoals burn-out. Meet nu vrijblijvend jouw stress niveau bij Hans Luijendijk Outdoor Coaching, hét adres voor maatwerk op het gebied van energie, emotie en ambitie, en ontvang direct een persoonlijke versterking. Enkele reacties van klanten, die onder meer het Persoonlijk Ambitie Programma hebben gevolgd: "De boks- en meditatiesessies, nooit gedacht ooit te doen, hebben ertoe geleid dat ik meer zelfken nis en gevoel heb mét toepassin gen. Hierdoor stel en bereik ik nu helderder doelen voor mezelf en in mijn bedrijf. En oprechte gesprek ken. Aanrader, topcoach, gewoon doen!" "Geen kunstmatige technieken, maar echt no-nonsense contact. Daardoor obstakels overwonnen en ruimte voor nieuwe ambi ties! Hans is een creatieve, écht betrokken coach. Hij schuwt de confrontatie niet, maar altijd vanuit respect." "Authentiek en warm, prikke lend." Meld je nu aan via www.hansluijendijk.nl. Let op: beperkt aantal plaatsen! Adres: Oude Parklaan 111 in Castricum. Hans Luijendijk. Aangeleverde foto REGIO - Vaak lopen mensen nog steeds met pijnklachten rond terwijl ze al verschillende speci alisten hebben bezocht. Willem de Boer van Reactivated richt zich op mensen met pijnklach- ten die elders vastlopen. Een mooi voorbeeld: veel men sen kunnen niet doen wat ze willen vanwege rugklachten. Bijvoorbeeld niet meer sporten, een partijtje voetballen of tennissen. Ze voelen zich minder lekker en gaan daarom maar niet meer overal naartoe. Hoe fijn zou het zijn om je weer lekker fit te voelen, een partijtje te voetbal len of tennissen zonder dat het in je rug schiet of er weer lekker op uit te gaan en energie op te doen. "De oorzaak van rugklachten vin den wij vaak terug in de heup en niet in de rug zelf," aldus Willem de Boer van Reactivated. "Dit kan ontstaan door bijvoorbeeld veel zitten waardoor de heupbuigers korter worden en de heupstrek kers niet goed kunnen aanspan nen waardoor er veel spanning op de rug komt. Wanneer je hier niets aan zou doen, slijt het probleem verder in en wordt de klacht steeds hardnekkiger." Willem de Boer snapt dat er veel aanbod is en dat mensen met pijn echt willen weten of Reactivated kan helpen. Daarom heeft Reactivated een vrijblijvende 'pijncheck'. De Boer: "Vaak kunnen wij tijdens de 'pijncheck' al ver lichting bieden en kunnen we laten zien en voelen of wij iets kunnen betekenen."Meer informatie is te vinden op www.reactivated.nl, of bel 06-49104827. Reactivated richt zich op mensen met pijnklachten die elders vastlopen. Aangeleverde foto BERGEN - De Berger Scholen gemeenschap bestaat 100 jaar en dat wordt gevierd met een grootse reünie op 14 septem ber van 13.00 tot 18.00 uur in het gebouw van de BSG aan de Rondelaan 34 in Bergen. Het programma van de reünie bestaat uit een middag waar vele herinneringen worden opgehaald en vele nieuwe worden gemaakt. Foto's, livemuziek, lekker eten en drinken brengen de reünisten in de gezellige sfeer van vroeger. In de aula worden per schoolperiode oud-leerlingen opgeroepen om te verzamelen, oude beelden te bekij ken en op een klassenfoto te gaan. Tevens wordt het eerste exemplaar overhandigd van het grote jubileum boek. In dit boek is een overzicht te vinden van ervaringen en anek dotes van bijna alle periodes in het bestaan van de school, aangevuld met een historisch overzicht en vele foto's. Deelname aan de reünie kost 10, hier zijn twee drankjes bij inbegrepen. Inschrijven graag zo spoedig mogelijk maar uiterlijk op 1 september via de website www. berger-sg.nl of via de Facebook- pagina Reünie BSG. Door in te schrijven kunt u aan de hele middag deelnemen. Tijdig inschrijven helpt de organisatie om een inschatting te maken van het aantal reünisten en een prachtig programma neer te zet ten. Vol is helaas vol. Mocht u vragen hebben over sporten en bewegen in Heiloo, of juist een goed idee willen delen, dan ben ik te bereiken via 06-28493955, of via b.ploeger@alkmaarsport.nl. U kunt ook altijd even langskomen bij mijn Sportspreekuur, op dinsdagochtend van 09.00 tot 12.00 uur in Herberg Jan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 15