A '^i KUNSTPARADE 2019 Locatie 2: Kunst voor huis en tuin Lucia Admiraal Locatie 3: De Hutkoffer Lubbo de Graaf Locatie 4: Herberg Jan Locatie 4: Herberg Jan Locatie 5: Keukenstudio Heiloo Locatie 5: Keukenstudio Heiloo Locatie 1: KunstPlein Locatie 6: Gemeentehuis Locatie 6: Gemeentehuis Locatie 6: Gemeentehuis Locatie 6: Gemeentehuis Elly Berkhout Harry Agema Arjon Hollanders - Sombroek Catharina Yvonne Olgers Wilma Hoebee Leerlingen van PCC Heiloo Fotoproject Het perfecte Plaatje, n.a.v. het boek De bijzondere kinderen van mevrouw Peregrine; maskers; totempalen. Locatie 6: Gemeentehuis Locatie 6: Gemeentehuis Locatie 7: Atelier Giling Locatie 8: BEKO Interieurs Cock Witte Marianne Hoffmann Peter Krul Annie Bikker Mirjam Bikker Anna Groot Bastiaan Dirk Vlasblom Herbert Immer Willems Mary Roeleveld Locatie 9: Keramiek in de Achtertuin Locatie 10: Ter Coulsterkerk Locatie 10: Ter Coulsterkerk Locatie 10: Ter Coulsterkerk Traditioneel, modern en stijlvol glasfusing en glas-in-lood, soms ook in combinatie met andere materialen en/of technieken. A Lichtsculpturen, functionele kunst. Monoprint (is grafische techniek), uniek in zijn vorm. Acrylschilderijen, kleurrijk en met grote vormen, realistisch en abstract. Porselein sieraden grafiek Helder, experimenteel en kleurrijk werk. Figuratieve olieverfschilderijen. Oude Franse tijden herleven. Nostalgie, mémoires en verweerde structuren in keramiek en schilderijen. Dynamische figuratieve schilderijen in acryl. Figuratief in brons. Handgevormd steengoed keramiek. Objecten zijn raku gestookt in combinatie met andere materialen. Samengestelde gebouwen, dozen, vaas- en waterobjecten van diverse soorten klei. Bewerkt met (sinter)engobes, oxides en glazuren. Portretten in kleurpotlood en oliepastel. Annie Bikker maakt reeds 40 jaar patchwork van hoge kwaliteit, onder de naam ETNA. Grafische motieven zoals Escher dat deed, maar ook vrije vormen. De natuur in zijn detail vastgelegd. Ook met oog voor structuren en ritme in ver schillend materiaal. Spiderweb in the morning dew. Acryl op linnen. Acryl schilderijen. Olieverf. Portret en landschap olieverf op panelen Romantisch-realistisch. Olieverfschilderijen, gemaakt met gevoel voor compositie en gebruikmakend van warme kleuren, met een eigentijdse karakter.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 19