Van competitie naar Hogedijk Open Pinoccio Tannes Jeugdtoernooi Kars Kroon naar International Children Games Geweldige tennisweek voor jeugd TCHU SPORT 13 Limmen MO19-1 ongeslagen kampioen! UITKIJKPOST 26 JUNI 2019 De damesteams 1 en 2 van TC Hogedijk werden beide kampioen in hun klasse. Aangeleverde foto EGMOND-BINNEN - Het ten- nisseizoen is in volle gang: de voorjaarscompetitie en zomer avondcompetitie zijn afgelopen. Woensdag 19 juni werden de twee zomeravondcompetitie- teams in hun klasse kampioen, waarna ze terecht werden gehul digd met een bosje bloemen. Ondanks een stroomstoring in de Egmonden konden de wedstrijden wel worden uitgespeeld. Kaarslicht op het terras en in de kantine gaven uiteindelijk een gezellige kampi oenssfeer. Gelukkig bieden een reeks zomertoernooien in de regio de mogelijkheid om verder, op elk niveau, wedstrijden te tennissen. Natuurlijk ontbreekt in dat rijtje het Hogedijk Open niet. Al voor de 37e keer wordt dit leuke toer- nooi voor de liefhebbers georgani seerd. Van zondag 7 juli tot en met zondag 14 juli kan er op de banen van TC Hogedijk, zowel in enkel, dubbel en mix getennist worden. Doordat je in een poule speelt, speel je minimaal twee wedstrij den. Heb je zin om mee te doen aan dit KNLTB-toernooi? Schrijf je dan uiterlijk zondag 30 juni in via www.toernooi.nl. De club is blij nu al over vier AceCourt banen te beschikken, die het speelgenot zeker bevorde ren. Natuurlijk wordt de tent weer opgezet, waardoor het lekker (na) genieten is van de wedstrijden. De gemoedelijke sfeer zal zeker bij dragen aan een sportief en gezellig toernooi. HEILOO - Kars Kroon van Dojo 't Loo vertegenwoordigt het Alkmaarse team op de 53ste International Children Games in Ufa, Rusland. Team Alkmaar bestaat uit 12 atle ten: 4 judoka's, 4 zwemmers en 4 beachvolleyballers. De International Children Games zijn voor kinderen van 12 tot en met 15 jaar oud en zij komen uit 40 verschillende landen. Er wordt gestreden in 9 verschil lende sporten. Kars doet aan judo en komt uit in het gewicht -60 kg. Op 8 juli reist team Alkmaar af naar Rusland. Zij brengen 1,5 dag door in Moskou waarna zij doorreizen naar Ufa. De International Children Games starten, net als de Olympische Spelen, met een openingsceremo nie. De wedstrijden vinden plaats van 10 tot en met 13 juli. Na de sluitingsceremonie vliegt team Alkmaar op 14 juli weer terug naar Nederland. De jeugd van T.C. Heiloo heeft genoten van het jeugdkamp. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen weekend organiseerden de trainers en jeugdcommissie van T.C. Heiloo United een tenniskamp in Groet. Het jeugdkamp was georgani seerd voor de jeugd van 8 t/m 17 jaar. Er deden dit keer 40 kinderen mee, die allemaal sliepen in een boerderij in Groet. Zaterdagochtend vertrok de groep om 10.00 uur op de fiets richting Groet en behalve Keyon die haasje over deed ging dit prima. Tijdens het weekend werden er verschillende activitei ten georganiseerd en werd er uiter aard getennist. Zaterdag en zondag mocht gebruikgemaakt worden van de banen van T.V. Groetincke in Groet en moesten de kinderen op elke baan een andere oefening of spel doen. Op zaterdag is de groep op het strand van Camperduin ver maakt door de 'Jongens uit Schoorl' met onder andere suppen en een Expeditie Robinson-opdracht. Zaterdagnacht werd het voor som migen erg spannend in het bos met levend stratego en zondag om 14.30 uur is het kamp na een warme en vermoeiende fietstocht afgesloten bij Bowling Heiloo. Om 16.15 uur was de hele groep terug bij T.C. Heiloo United waar de kinderen moe en voldaan weer richting huis gingen. Iedereen kijkt terug op een geweldig weekend! HEILOO - Hooggeëerd publiek, haal je tennisracket tevoor schijn want van 15 juli t/m 20 juli vindt het Pinoccio Tannes Jeugdtoernooi plaats! Tannes Jeugd is al 25 jaar hét befaamde open tennis jeugdtoer- nooi in Heiloo. De commissie ver welkomt tijdens deze week spor- tievelingen van 8 tot en met 18 jaar uit heel Nederland. Met dit jaar het thema 'circus' belooft het weer een spetterende week te worden. Naast de tennispartijen bestaat de week uit veel meer plezier, met o.a. een waterglijbaan, elke dag een ten- nisclinic, BBQ, een pannenkoeken avond en een feestavond. Zoals ieder jaar kan er worden deelgenomen aan twee onderde len. Inschrijven kan nog t/m 1 juli via www.toernooi.nl. dus schrijf je nog snel in! Wil je meer informa tie over het toernooi, dan kan je LIMMEN - De meiden van VV Limmen MO19-1 zijn ongeslagen kampioen geworden in de eerste klas se. In december kon al feest worden gevierd voor het behalen van het najaarskampioenschap en ook nu waren de meiden wederom de sterkste. Een knappe prestatie van dit jonge team, want alle wed strijden werden in winst omgezet. Op zoek naar nieuwe uitdagingen gaan de meiden volgend seizoen spelen in de seniorencompetitie. Maar nu eerst genieten van de zomervakantie en dan met nieuwe energie volgend seizoen tegemoet. Aangeleverde foto terecht op onze Facebookpagina 'Pinoccio Tannes Jeugd', onze Instagrampagina 'tannesjeugdtoer- nooi', of mail naar tannesjeugd@ tvhetvennewater.nl. We hopen je daar te zien! Schrijf je snel in! Het kan nog t/m 1 juli. Aangeleverde foto Uiterst links Kars Kroon Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 13