s Kunst- en boekenmarkt op Loo-plein Ci Vediamo voetgolftoernooi Kermis Heiloo 2019 3 4 dagen feest! Bent u benieuwd naar de rest van deze 'Tien vragen aan...'? Lees dan verder op www.uitkijkpost.nl onder het kopje 'Rubrieken'. Voor wie een hapje wilde eten waren op de verschillende loca ties de zogenaamde eetholes in het leven geroepen. Nog altijd is het voetgolftoernooi erg in trek. Stefan Beers van Stichting Kees: "Ook nu weer, na 6 jaar, hebben we weer teams teleur moeten stellen omdat we zoveel inschrijvingen hadden. Maar vol is vol." Dankbaar is Stefan ook: "Vele vrijwilligers zetten zich al jaren in om het voetgolftoernooi tot een succes te maken, zonder hun geen voetgolftoernooi. Maar ook de samenwerking met HSV is gewel dig, vanavond is het daar weer groot feest." Al jarenlang verschijnt in Uitkijkpost de rubriek 'Tien vragen aan...' De redactie vindt het nu de hoogste tijd om deze populaire rubriek in een iets ander jasje te steken. De 'Tien vragen aan...' nieuwe stijl dus. Waar het in de rubriek om gaat, blijft onveranderd: iemand een beetje beter leren kennen, want iedereen heeft een persoonlijk verhaal te vertellen. Vanaf nu kunnen de 'deelnemers' kiezen uit zo'n twintig vragen, waar door niet steeds dezelfde vragen beantwoord hoeven worden. Daarnaast verschijnen vanaf nu nog vijf vragen in de krant, de rest van de vragen staat op onze website www.uitkijkpost.nl. UITKIJKPOST 26 JUNI 2019 HEILOO - Zaterdag 29 juni is er een kunst- en boekenmarkt op het Loo-plein. Kunstenaars en boekhandelaren vanuit het hele land, maar ook loka le artiesten presenteren hun kunst en boeken. Er zijn antiquarische boeken, echte collector's items, of gewoon dat ene boek dat je aan spreekt. Op de kunstmarkt vindt u naast schilderijen, sieraden, kera miek en textiele werkvormen ook bronzen beelden. De markt valt samen met Kunstparade Heiloo. Hierdoor kunt u uw marktbezoek goed combine ren met een bezoek aan bijvoor beeld de bovenzaal van Herberg Jan of het gemeentehuis. Combineer cultuur snuiven met winkelen, een terrasje of een bezoek aan de Kunstparade. De markt is van 10.00 tot 17.00 uur. Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overge nomen, verveelvoudigd en/of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd op een waterloos offset rotatiepers, de milieu vriendelijke druktechniek Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy Volg de Uitkijkpost ook op :«ïj Vervolg van de voorpagina: Alle baten van het evenement wer den bijeengebracht door deelne mers, sponsoren en de hoofdspon sor, ijsmakerij Ci Vediamo. Ook de Zware Hufters reikten dit jaar weer een cheque uit aan Stichting Kees. Tijdens de feestavond bij HSV, met livemuziek van 3 dj's en een zanger, overhandigden de Zware Hufters een cheque van 2.500. In totaal is zaterdag een bedrag van 8.500 bij eengebracht. Bent u benieuwd naar de prijs winnaars? Zij staan op de web site van Stichting Kees: www. stichtingkees.nl. Tekst: Yvonne van Stiphout 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren in het ziekenhuis in Alkmaar, en ging al vrij snel terug naar Ypestein in Heiloo. Daar ben ik tot op heden nog niet weggegaan. 2. Wat wilde je worden als kind? Wat wilde ik niét worden als kind... Ik vind zoveel dingen inte ressant en leuk om te proberen. Maar in de tweede klas van de middelbare school dacht ik het te weten en dat was architect. Van jongs af aan was ik al aan het ontwerpen. 3. Wie zou je voor een dag willen zijn? Ik zou wel een dag willen ruilen met een bekende dj (bijvoorbeeld Martin Garrix). Ben wel nieuwsgierig hoe zo'n dag gaat en hoe het voelt om duizenden mensen voor je te zien feesten. 4. Wat is jouw passie? Mijn werk is mijn passie, ik vind het prachtig om een meubel of in terieur voor iemand te bedenken en te ontwerpen. En daarna alles realiseren en zien dat het ook wordt zoals het bedacht is. 5. De persoonlijke vraag van Janneke Bellekom: "Is het lastig om je eigen onderneming te starten in een dorp als Heiloo, waar al zoveel gedaan wordt?" Dit was voor mij eigenlijk niet lastig. Ik had besloten om voor mezelf te beginnen en ben dat gaan doen zonder me er heel goed in te verdiepen of een ondernemingsplan te schrijven. Het begon met kleine klusjes voor bekenden, maar ik kreeg al snel via mond-tot- mondreclame wat grotere klussen. Ik geef de vragen door aan Yvonne Welagen. Mijn vraag aan Yvonne is: "Wat zou er op het gebied van eerste hulp in Heiloo nog verbeterd kunnen worden?" HEILOO - De jaarlijkse kermis begint donderdag 4 juli en duurt tot en met zondag 7 juli. Vier dagen lang viert het dorp feest. De traditionele kermistent komt op de Heerenweg te staan, waar wordt gezorgd voor sfeer en dorstlessers. Het traditionele dorpsfeest is ieder jaar weer een hoogtepunt in de agenda van festiviteiten. Café Blondes heeft op donderdag DJ Shuffle en op vrijdag DJ Dave Jeff. Café de Wit heeft dit jaar op donderdag Hollandse Hits en Soul Motown met Sjoerd en Miss en op vrijdag The Cubs met Jelle V! Op zaterdag en zondag geeft zoals elk jaar Paul Vlaar acte de présence. Geen kermis zonder Paul, dus dat wordt zeker gezel lig! Zaterdagmiddag komt Stef Haazelager weer even binnen zin gen! Na het succes van Koningsdag moet dat ook nu weer een feestje worden! Voor het eerst is er dit jaar ook op zaterdag muziek buiten in de tent. Om 17.00 uur gaat Maeztro ons warm maken voor Frank van Etten, ook wel bekend van het nummer 'Leef als een zigeuner'. Daarna sluit Foute Boel af en wordt het tot 22.00 uur dansen en springen op alle foute hits. Zondagmiddag speelt The Rich and Famous vanaf 16.30 uur in de tent. Het repertoire bestaat uit de nieuwste hits, dance, classics, Nederlandstalig, pop, rock en de beste songs uit de jaren '90. Kortom, voor ieder wat wils. In de pauzes zal Jelle V buiten draaien zodat het feest lekker doorgaat. Dus: dans schoenen aan en uit je dak! Net als voorgaande jaren wordt ook dit jaar met muntjes gewerkt. Deze kun je kopen bij de muntwa- gens die naast de snackwagens staan. Heb je muntjes over dan kun je deze alleen op donderdag 11 juli en vrijdag 12 juli inleveren. Vanwege de nieuwe alcoholwet is iedereen tot 25 jaar verplicht om een bandje te dragen. Dit bandje is voor de hele kermis en kan op ver toon van een geldig identiteitsbe wijs gehaald worden bij de muntwa- gens. Ben je tussen de 18 en 25 jaar en heb je geen bandje, dan ook geen alcohol. Laten we er met z'n allen een mooi feest van maken! Lege bekers blijven achter nadat de laatste bezoekers de tent zijn uitgeveegd. Aangeleverde foto Van de sleeheuvel afschieten bleek toch iets moeilijker dan gedacht. Foto: STiP Fotografie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3