Zwaardvis-, NOB- en Dolfijndiploma's bij Loos Zilver en goud voor GTH op het NK Allemaal geslaagd voor judobandexamen Limmen JO19-1 viert promotie naar 4e divisie SPORT 21 NOB: Brons: Rocco de Graaf, Bart Oort, Matthijs Ligthart. HEILOO - Acht meiden van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo sprongen het NK tram polinespringen in Ahoy. Zij kwa men individueel en/of synchroon in actie. Nienke Madderom Nederlands kampioen 100 meter horden JDPP«£ UITKIJKPOST 3 JULI 2019 Goed gedaan kanjers! Aangeleverde foto Limmen JO19-1 is blij met de promotie, Aangeleverde foto De trotse geslaagden en hun trainers. Aangeleverde foto HEILOO - Het was druk met leerlingen van Zwembad Loos in zwembad De Hout. De leerlin gen waren klaar om hun hoge re zwemdiploma te halen. De een zwom met laarzen aan, de ander met een heel regenpak, ze zwommen onder water op hun rug of klommen in een rubber bootje. Niets was deze leerlin gen te gek. De volgende leerlingen behaalden hun diploma: Zwaardvis: Brons: Nine Westerman. Zilver: Jarin Nebbeling, Yuri Inoue. A: Esmee Meijer, Lieve Koet, Rijk Koet, Lotte van Cronenberg, Saar Korver, Jarin Nebbeling. B: Martijn Oort, Sebas van der Poel. Dolfijn: Zilver: Deborah Belleman, Sebas van der Poel, Jolien van der Poel, Sarah Ligthart, Elise Stam, Ellemieke Jurrius. Goud: Rianna Venema. In de ochtend werd individueel gesprongen. Bij de jeugd kwamen Khee, Sjoerdje en Elise in actie, bij de junioren Silke en bij de senioren Brechtje. Alleen Silke wist helaas niet de finale te halen. In de finale sprongen alle vier de meiden een geweldige oefening, wat resulteerde in vier medailles. Khee haalde zil ver en Elise, Sheila en Brechtje zijn Nederlands kampioen geworden. Door vier koppels van GTH werd er synchroon gesprongen. Het kop pel Sjoerdje en Nicole sprong een mooie verplichte oefening; ook de keuzeoefening werd netjes gespron gen door de meiden, maar ze haal den helaas net niet de finale. De andere twee koppels Sheila en Khee en Elise en Brechtje wisten zich te plaatsen voor de finale. In de finale sprongen Sheila en Khee een keu rige keuzeoefening waarmee ze een mooie vijfde plaats behaalden. Elise HEILOO - Zondag 30 juni was het tijd voor de bandexamens van de judoka's van Dojo 't Loo. Vooraf hadden alle judoka's hard geoefend tijdens de extra trainingen om alle technieken zo goed mogelijk te laten zien aan de examinatoren en het publiek. Met succes, want ondanks de zenuwen bij sommige judoka's zijn ze allemaal geslaagd voor hun volgende band! Voor de gele band zijn Stan de Boer, Parker le Loux, Jorre Schadé, Liv Veldt, Sven Walta, Bram Sterk, Ian Dekker en Sam van Hove geslaagd. Sander Bos, Sil Elfring en Sam van der Veek moch ten een oranje band omknopen. Michelle Otto, Lucas Haasnoot, Roan Krom, Jesse Molen en Luuk van Waggendorff van Ryn haalden hun groene band en voor blauw zijn Matt de Ruijter en Pablo van Ginkel geslaagd. Klaas de Jager en Reinier L'Abee dragen voortaan een bruine band. LIMMEN - Zondag 16 juni werd voor de jongens van Limmen JO19-1 een gedenkwaardige dag. Een lang seizoen in de hoofdklasse A werd met een periodekampioenschap en een tweede plaats in de eindstand afgesloten. Vervolgens werd er in de eerste nacompetitiewed- strijd met 7-0 ruim gewonnen van WSV 1930 uit Wormer. De tweede nacompetitiewedstrijd leverde een thriller op tegen het sterke Amsterdamse ZSGO/WMS. Na 90 minuten was de stand 3-3 en de verlenging werd afgesloten met een eindstand van 4-4. Limmen schoot vervolgens alle penalty's onberispelijk binnen en kon op naar de finale. De finale werd op Vaderdag, zondag 16 juni, gespeeld op het terrein van L.S.V.V. in Langedijk. Tegenstander was JO19- 1 van SV Alliance'22 uit Haarlem. Ook dit bleek een stugge tegen stander en na 90 minuten stond er een stand van 1-1 op het scorebord, waardoor er weer verlengd moest worden. Deze keer liet Limmen het niet op penalty's aankomen, diep in de 2e helft van de verlenging viel de 2-1 voor Limmen. Na het laatste fluitsignaal was de ontlading bij de trainers, spelers en de vele meege- reisde supporters enorm en werd de promotie uitbundig gevierd. Het bijzondere van deze promotie is dat nagenoeg alle spelers eerstejaars JO19-spelers zijn, waarbij ook regel matig talentvolle JO17-spelers zijn ingezet. en Brechtje lieten een geweldige keuzeoefening zien en wisten daar mee het zilver te pakken. De vol gende dag sprong het koppel Silke en Mila de wedstrijd en plaatste zich voor de finale. In de finale sprongen zij een sterke keuzeoefening en ook zij mochten het zilver in ontvangst nemen. GTH is supertrots op alle meiden, een topprestatie! Voor meer info: www.gthgymnastics. com. Sjoerdje, Nicole, Khee, Elise, Sheila en Brechtje. Aangeleverde foto HEILOO - Nienke van atletiekvereniging Trias is afgelopen weekend Nederlands kampioen geworden op de 100 meter hor den meisjes B. Zij heeft nu niet alleen de indoor- maar ook de outdoortitel op zak. Tevens was de tijd van 13.71 een nieuw per soonlijk record. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 21