A-, B- en C-diploma's voor leerlingen zwembad Loos 15 Donaties kringloopwinkel XopX Groep 8 Benedictusschool organiseert high tea GESLOTEN JUL Bijna Vergeten Verhalen. Het vertelproject van het Oud-Standing Zomerprogramma verkoop@uitkijkpost.nl DOKTERSDIE N S T E N Praktijk E. Gianotten is van 15 juli t/m 2 augustus Dr. Ruurda neemt waar Tel. 072-5333080 UITKIJKPOST 10 JULI 2019 HEILOO - Zaterdag 6 juli was het erg vroeg dag voor leer lingen van zwembad Loos. De kinderen voor hun C-diploma mochten als eerste; ze moes ten zwemmen met kleding aan, onderwaterzwemmen en afstanden zwemmen. Nadat zij klaar waren mochten de A- en B-kandidaten hun kunsten laten zien. Zij stonden te trappelen om voor de grote zomervakantie hun diploma te verdienen. Alle leerlingen kregen een daverend applaus! De leerlingen voor A: Iman Qudosi, Marijn Hoff, Ivy Wijker, Lucy de Niet, Seb Zwaga, Julia van der Poll, Melle van der Poel, Alle Heijna, Koen Levering, Isa de Vries, Julia Lambrechts, Fayenne Hoogerwerf, Viggo van Dongen, Pip van 't Hoff, Mila Ahekian, Chloé Louise de Vries, Julia van Dam, Annabelle Steenbergen, Yiska van der Poll, Lucas van Cronenberg, Luuk van Mooren. De leerlingen voor B: Anne Littooy, Jesper Kits, Kick Vijzelaar, Door de With, Emma Zwart, Maartje Zonneveld, Femke Vreeker, Juul Spelt, Saar van Binsbergen, Sebastiaan Beentjes, Wout Berghuijs, Britt Jonker, Noud Velzeboer, Joris Westerman, Marlou Apeldoorn, Julian Bos, Aref Abo, Sammy Ruigewaard, Janne Zwemmer, Floris Osinga, Nout de Vos, Eline Bos, Hossein Hamad, Zakharia Hamad, Lieke van der Poel, Shanet Binyam. De leerlingen voor C: Ermias Fresenay Seltene, Laurens Jurrius, Hélène Ton, Julia Venema, Elke Nieuwmeijer, Megan Kos, Maurits van Schouten, Anna Meijne, Elias Fressenay Seltene, Madhya Smakman, Arvid Bohemen, Xavi van Zelst. Allemaal een A-diploma! Aangeleverde foto OUD-STANDING HEILOO THEESCHENKERIJ DE TROG info aan melden info@verhalenkamerwillibrordus.nl of 06-22795336. Wilt u uw vermelding ook in de Culturele agenda van Heiloo terugzien? Dat kan voor een bescheiden tarief. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Uitkijkpost via het e-mailadres Het door De Skulpers georganiseerde festival trok veel bezoekers. Foto: De Skulpers Hoera voor deze kanjers! Aangeleverde foto Gefeliciteerd met jullie C-diploma! Aangeleverde foto LIMMEN - Kringloopwinkel XopX heeft in het tweede kwar taal geld gedoneerd aan de onderstaande doelen: 1.500,00 Stichting Tess Unlimited in Guatemala 1.500,00 Stichting Mago, West- Kenia 750,00 Dojo 't Loo Een donatie van 500 ging naar: Sekolah Batulaijar School Dusun in Penanggak/Lombok; Resource Link Foundation Netherlands in Ghana; De heer en mevrouw Grandiek in Warmenhuizen; Stichting Vrienden Speciale Kinderhulp; Stichting Fursa (Kenia); Stichting Gambia School Children; Stichting WOL (onder wijs in Burkina Faso); Stichting Anders Leren (Suriname); Stichting Ajuta, gemeente Sighetu, Roemenië; Stichting Un Abrazo Para Los Amigos, Argentinië; Digital Education Africa Network; Stichting Tools to Work. 250 ontvingen Stichting Vrienden Noordhollands Jeugd orkest en Bibliotheek Heiloo. Stichting Zelfstandig wonen Heiloo ontving een bijdrage van 125. Opkikkers juni Naast bovenstaande dona ties worden er ook maandelijkse en jaarlijkse giften gegeven: o.a. Stichting Gered Gereedschap 300,00 per jaar. Tevens schenkt XopX elke week een opkikker van 250,00. Deze zijn elke maand te lezen in Uitkijkpost en op de web site van XopX. De opkikkers van de maand juni zijn gegeven aan Jasper van Putten voor het schrijven van een boek over zijn zoon Daan die het downsyndroom heeft, de Stichting Huntington Zaanstreek, en de heer Niels Evertze uit Castricum, die heeft gelopen voor Stichting KiKa. Ook De Skulpers uit Castricum kregen een opkikker! Na een suc cesvol Festival van Dorp tot Kust is de opkikker toegekend aan dit shanty- en folksongkoor. Zij orga niseerden op 26 mei j.l. een festi val van 22 zeer diverse koren op 7 podia waaraan zij zelf ook meede den. Dit gratis festival werd door zon 6.000 mensen bezocht. Zij kon den gebruik maken van twee bus sen en een huifkar om de podia te bereiken. De meeste mensen kwa men op de fiets langs het 3 km lange traject van het dorp, het nieuwe te benoemen Schelpenvisserplein, tot aan de kust, in dit geval Paviljoen Zeezicht. Dit tweejaarlijkse festival werd voor de tiende keer georgani seerd. In 2020 vinden de Vrienden van De Skulpers-avonden plaats. Twee mooie avondconcerten met een muzikaal gastoptreden. Vrijwilligers gezocht Het is druk in onze kringloop winkel en zonder inzet van vrijwil ligers zijn deze donaties niet moge lijk. Heeft u zin om ons te komen helpen? U bent van harte welkom! Kringloopwinkel Keer op Keer, Rijksweg 127 in Limmen, tel. 072 5325962. Openingstijden: dinsdag, donderdag en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur. HEILOO - Vrijdag 3 juli verzorg den de kinderen van groep 8 van de Benedictusschool traditio neel een high tea voor alle leer krachten. Het werd een bijzondere high tea, omdat ook hun juf Helen van der Veer afscheid nam van de school. Helen werkt ruim 17 jaar bij Blosse Onderwijs en Opvang en haar rechtsvoorgangers. De laat ste 7 jaar was zij werkzaam op de Benedictusschool. Op dit moment volgt Helen een masterstudie wis kunde, die zij samen met een stage gaat combineren met een nieuwe baan in het voortgezet onderwijs op een school in Haarlem. ADVERTENTIE

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 7