WAT GA JIJ DOEN DEZE ZOMER? 6 juli tot en met 1 september: Hildes vakantiehuis (Castricum) Hilde verwelkomt bezoekers in haar huis deze zomer met 'Hildes Vakantiehuis', een activiteitenpro gramma van dag tot dag voor alle leeftijden. Er is er van alles te be leven rond de tentoonstelling 'Liefs van Julia', waaronder knutselen geïnspireerd op de bronstijd, leer vechten als een bronstijdstrijder of volg een workshop tingieten. Voor meer informatie en tijden: www. huisvanhilde.nl. Iedere woensdag tot en met 28 augustus: Zomerbraderie (Egmond aan Zee) Van 17.00 tot 22.00 uur bruist het tijdens deze zomerbraderie in de Voorstraat. Het dorp is gevuld met muziek, marktkramen en vooral veel gezelligheid. Het vakantiege voel dicht bij huis! 11 tot en met 14 juli: Kermis Egmond aan den Hoef Een ritje met de botsauto's, een rondje in de draaimolen of ge nieten van het sfeertje onder het genot van een oliebol of suikerspin. Het kan allemaal op de kermis. 12 tot en met 14 juli: Festival Bakkum Vertelt (Bakkum) Camping Bakkum is podium voor de 8ste editie van dit muziek theater festival. Bakkum Vertelt creëert een unieke beleving: mid den in de natuur, een intiem festi val met een uitgebreid program ma. Het is een festival voor het hele gezin en gratis toegankelijk! Meer informatie: www.bakkumvertelt.nl 14 tot en met 18 juli: Sprookjesti in de Tuin van Kapitein Romme (Castricum) r Van 09.30 - 16.30 uur wordt de Tuin weer omgetoverd in een waar sprookje. Kunstenares Anja Jonker heeft weer flink haar best gedaan om de sprookjesfiguren nieuw le ven in te blazen. Zie www.tuinvan- kapiteinrommel.nl voor meer info. 17 tot en met 24 juli: Kermis Egmond aan Zee Voor iedere kermisliefhebber wat wils op deze zomerkermis in Eg mond aan Zee. Door de aanwezig heid van de vele toeristen waan je je op vakantie terwijl je geniet van de oer-Hollandse kermisactivitei- ten. Vakantie... alles mag en niks moet. Heb je zin om iets te doen, maar weet je niet wat? Geen probleem, Uitkijkpost maakte een overzicht van allerlei activiteiten in de regio. Er zit vast wel iets leuks tussen! 18 juli: Hi-Glow (Heiloo) De horecagelegenheden rondom de Witte Kerk organiseren in 2019 voor de eerste keer een sfeervol le lichtjesavond rondom de Witte Kerk. Zowel binnen als buiten gaan de lichtjes aan. 3 tot en met 6 augustus: Kermis Akersloot Breng een bezoekje aan de kermis en geniet van alles wat je ziet. Iedere vrijdag van 19 juli tot en met 30 augustus: Kinderkaasmarkt (Alkmaar) De kinderkaasmarkt is voor kin deren tussen 6 en 12 jaar. De gids neemt de kinderen mee naar het deel dat normaal niet toegankelijk is voor publiek. De kinderkaas markt duurt van 10.30 tot 11.00 uur en van 11.00 tot 11.30 uur. Hier krijgen ze uitleg en hebben ze prima zicht op wat er allemaal gebeurt op de markt. Meer infor matie: www.kaasmarkt.nl. 7, 14, 21 en 28 augustus: zomerconcert Witte Kerk (Heiloo) Orgelconcert van resp. Hans Ste- houwer (7/8), Peter Rijs (14/8), Jan Visser (21/8) en Gerard Leegwater (28/8) in de sfeervolle Witte Kerk, van 12.00 - 13.00 uur 21 juli: Beleven en overleven in de Schoorlse Duinen (Schoorl) Waar vind je water in de duinen? Leer hoe je kunt overnachten en maak je eigen pijl en boog op de buitendag. Maak zelf de kruidenbo ter voor op je broodje. Aanmelden of meer informatie via schoorlse- duinen@staatsbosbeheer.nl 24 juli: zomerconcert Witte Kerk (Heiloo) Orgelconcert van Dub de Vries in de sfeervolle Witte Kerk, van 12.00 13.00 uur. 25 juli tot en met 29 juli: Victorie Sail Alkmaar 2019 Alkmaar verwelkomt een unieke collectie van 200 historische bin nenschepen, die voor een prachtig spektakel op het water gaan zor gen. Genieten rondom het Noord- hollandsch Kanaal en de Alkmaar- se binnenstad. 28 juli: Kofferbakmarkt (Heiloo) De laatste kofferbakmarkt van dit seizoen aan De Omloop in Heiloo. Van 09.00 tot 15.00 lekker strui nen, op zoek naar een verborgen schat. Meer informatie: Facebook- pagina Kofferbakmarkt Heiloo. 28 juli: Uit je Bak festival (Castricum) Op Uit je Bak komen muziek, theater, dans en kunst samen in het Willem de Rijkepark. Aanvang 13.00 uur, meer informatie www.uitjebak.nl 7 en 21 augustus: Vakantiecocktail bij de Tuin van Kapitein Rommel (Castricum) Creatief bezig zijn, van 13.00 - 16. 00 uur. Opgeven is noodzakelijk via de website: www.tuinvankapiteinrommel.nl 17 augustus: Gondelvaart Koedijk Aanschouw dit spektakel op het water. Kale dekschuiten worden omgetoverd tot heuse toneelvoor stellingen. Meer informatie: www.gondelvaartkoedijk.nl. 23 augustus tot en met 1 september: Kermis Alkmaar De kermis strijkt weer neer op de vertrouwde locaties in het centrum van Alkmaar. 24 augustus: Herrie in de Haven (Uitgeest) Muziekevenement in de Jachtha ven van Uitgeest van 15.00 - 20.00 uur. 24 augustus: Pompoencon cert bij de Tuin van Kapitein Rommel (Castricum) Jaarlijks openluchtconcert, dit jaar treedt Unicorn op. Tuin open vanaf 19.30 uur, optreden van 20.15 - 22.00 uur 30 augustus tot en met 1 september: Willibrordus Draait Door (Heiloo) Een festival met voeding voor de geest. Muziek, theater, workshops, kunst en kinderactiviteiten, 'food drinks'. Meer info: www.willibrordusdraaitdoor.nl 30 augustus tot en met 1 september: Rock-'n-Roll Street Festival (Akersloot) Akersloot gaat terug naar de jaren '50 en '60 met rock-'n-rollmuziek, vetkuiven, Solex en meer. Voor meer informatie: Facebookpagina Rock en Roll Street Akersloot. UITKIJKPOST 10 JULI 2019 iff

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 9