Johan van Dorsten wint DVW-bokaal 2019 Twee iconen nemen afscheid van GTH Kars Kroon 5e op International Children Games te Ufa (Rusland) Sportief op vakantie SPORT 13 Fijne vakantie! GTH sluit prachtig seizoen af met onderlinge wedstrijd UITKIJKPOST 17 JULI 2019 HEILOO - De afgelopen weken werden er vier jeugdviswedstrij- den gevist. Op donderdag 11 juli vond de laatste wedstrijd plaats, met een opkomst van maar liefst 25 kinderen. De 13-jarige Johan van Dorsten wist deze laatste donderdag 19 vis sen op de kant te krijgen, wat goed was voor de dagoverwinning. Maar ook de wisselbeker ging naar Johan, die gedurende de afgelopen vier wedstrijden twee keer eerste werd. Aan wethouder Opdam de eer om de beker aan Johan te overhandigen. De organisatie kijkt terug op een paar mooie visweken. Op donderdag 18 juli organiseert Handy Fish nog een extra wedstrijd voor de jeugd tot 14 jaar. Deze wordt gevist in de Karremel, zorg dat je aanwezig bent om 18.20 uur. Wethouder Opdam overhandigt de bokaal aan Johan Aangeleverde foto Foto links Melanie Tabak en foto rechts Linda Brouwer, beiden te midden van een aantal van hun leerlingen. Aangeleverde foto HEILOO - Op vrijdag 3 juli is er afscheid genomen van twee train- sters van Gym- en Turnvereniging Heiloo (GTH). Het bestuur van GTH nam even de tijd om stil te staan bij dit gebeuren en ging langs bij de laatste training om de dames te bedanken. Voorzitter Ramon Vader bedank te de dames persoonlijk met een grote bos bloemen en een leuk pre sentje. Ramon: "Deze twee dames hebben zo ontzettend veel gedaan voor GTH. Ik ben ongelooflijk trots op wat zij hebben betekend voor deze vereniging." Melanie Tabak, onder andere trainster van de springgroep, heeft maar liefst 22 jaar voor GTH gewerkt. Honderden kinderen en jongvolwassenen hebben met heel veel plezier les gehad, maar ook fantastische demonstraties gegeven onder leiding van Melanie. Voor Linda Brouwer, onder andere juf van de kleutergym, geldt hetzelfde. Maar liefst 28 jaar heeft ze gewerkt voor GTH. Zij heeft wer kelijk alles gedaan wat je maar kunt bedenken voor een vereniging als GTH. Linda gaf training aan kleu ters, jongens, volwassenen en oude ren. Zij zat 15 jaar in het bestuur en ging heel vaak mee op zomerkamp. "Namens het bestuur willen wij deze twee dames ontzettend bedanken voor de door hen bewe zen diensten. Wij wensen ze heel veel geluk en succes met andere werkzaamheden," aldus voorzitter Ramon Vader. Zomerkamp Heiloo is inmiddels halverwege. 75 kinderen zijn enthousiast aan het spelen, sporten, knutselen en vooral heel veel lol aan het maken. Samen met Jongerenwerk Heiloo en bijna 20 vrijwilligers proberen we er een onvergetelijke week van te maken. Rotary Club Heiloo zorgt er voor dat het Zomerkamp ook écht voor alle kinderen in Hei loo is. Door middel van een bijdrage van de Rotary kunnen ook kinderen uit gezinnen die het niet zo breed hebben deel nemen aan het Zomerkamp. Zo kunnen ook zij toch een beetje op vakantie. Naast het Zomerkamp zijn er nog meer mogelijkheden voor mensen met een lager inkomen om hun kinderen te laten sporten. Via het Jeugdfonds Sport Cultuur is het mogelijk om een bijdrage van maximaal 225,- aan contributie en eventuele attributen te ontvangen voor deelname aan een sport. Voor cultuuractiviteiten als dans-, muziek- en toneellessen is dat bedrag zelfs maximaal 425,- per jaar. Tot slot is er een aparte regeling voor zwemlessen. Aanvragen voor het Jeugd- fonds Sport Cultuur lopen via intermediairs. Er zijn meer dere intermediairs in Heiloo, waaronder ikzelf. Als u aan spraak wilt maken op een bij drage van het Jeugdfonds kunt u contact met me opnemen via 06-28493955 of via b.ploe- ger@alkmaarsport.nl. We be spreken dan de mogelijkhe den alvorens ik een aanvraag in kan dienen. Uiteraard is al het contact vertrouwelijk. Voor meer informatie kunt u altijd even kijken op www. jeugdfondssportencultuur.nl. In verband met de zomerva kantie houd ik de komende periode geen spreekuur in Herberg Jan. Vanaf 27 augus tus ben ik iedere dinsdag weer van 09.00 tot 12.00 uur aan wezig voor alle vragen over sporten en bewegen in Heiloo. HEILOO - Van 9 tot en met 13 juli heeft team Alkmaar, bestaande uit 4 judoka's, 4 zwemsters en 4 beachvolleybal- lers, meegedaan aan de Children Games in Ufa. Onder hen ook Kars Kroon, judo ka van Dojo 't Loo, die uitkwam in de klasse tot 60 kg. De eerste par tij verloor Kars maar hij wist in de herkansing 3 opeenvolgende wed strijden te winnen van een Rus, een Israëliër en een Litouwer. De wed strijd om het brons, tegen een Rus, wist Kars helaas niet naar zich toe te trekken waardoor hij genoegen moest nemen met een vijfde plek. Zeker een knappe prestatie op een zwaar bezet internationaal toernooi en een enorme belevenis 3.850 km van huis. Tijdens de Children Games in Ufa streden er kinderen uit 40 landen in 9 verschillende sporten om de medailles. De Children Games start te, net als de Olympische Spelen, met een openingsceremonie waarbij alle sporters enthousiast onthaald werden. Op zaterdagavond werden de Children Games feestelijk afge sloten met een sluitingsceremonie gevolgd door een feest. HEILOO - Het prachtige seizoen van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo (GTH) werd afgesloten met de onderlinge wedstrijd. Tijdens de onderlinge wedstrijd kwamen de recreatie- en selectiegroep turnen in actie, maar ook de recreatie- en wedstrijdgroep trampolinespringen. Er werden mooie oefeningen getoond die de kinderen het afgelopen seizoen hebben geleerd. GTH kan terugkijken op een mooi seizoen! Voor iedereen die ook wil turnen, trampolinespringen of dansen: doe na de zomer vakantie een proefles mee! Voor meer info: www.gthgymnastics.com.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 13