Een kindermiddag vol voldoening! Marti ne Ruiter Voor de prijsbewuste slaper... Vijfhoek WELKOM FORTE Aanraken met aandacht Fvsio- Mam e lier Opsis oogziekenhuis Rijksweg 108 Limrmen Tel. 072-505 14 54 www.slaapkerinerlute.nl Bowen- en massagetherapie Hazelaar 46 Heiloo T 06 4561 0265 www.praktijktesselaar.nl Fasciatherapie bij nek- of rugpijn. Wij bedanken alle vrijwilligers én sponsoren! aap kenner' LUTE vrienden van de laatje groeien www.fortekinderopvang.nl De Zorg en Welzijn Special verschijnt elke maand in de Uitkijkpost Voor info: verkoop@uitkijkpost.nl. echo-adfysio.nl Fysiotherapie MSU echografie Shockwave therapie Integrale geneeswijze Functionele orthonomie- integratie Cranio sacraal therapie (vergoeding uit aanvullende verzekering) Een duidelijke diagnose door echo- en functie onderzoek. Dit geeft inzicht in oorzaak, gevolg en oplossing van uw lichamelijke klachten aan spieren, pezen en gewrichten. Kijk voor meer informatie www.echo-adfysio.nl kennemerstraatweg 464 1951 NG gerbrand@echo-adfysio.nl tel 06 53106162 HEILOO - Zaterdagmiddag 29 juni organiseerden Diana Bos en Renate Bowra, in samenwerking met Showhero en de Stichting Vrienden van de Vijfhoek, weer een geslaagde middag voor ruim 60 kinderen met een beperking en hun fami lie. Het was bloedheet, maar er waren voldoende schaduwplekken, gekoeld fruit, heerlijke ijsjes en liters water. Met veel attracties, zorgvoorzieningen en optredens van de Reigersband, DJ Bodhi en jonge solisten werd het een feest waar ieder kind gewoon zichzelf kon zijn. Er was veel onderling contact tussen ouders. Na afloop gingen de gezinnen huiswaarts, met voor ieder kind een gevulde goodiebag. De organisatie bedankt alle sponsoren en vrijwilligers voor hun support! Zie ook www.vriendenvandevijfhoek.nl De vrijwilligers van de kindermiddag. Aangeleverde foto Vergoeding vanuit het aanvullende pakket van de meeste zorgverzekeraars MET OOS VOOR DE MENS Wil je weer ontspannen en soepel in je lichaam zitten? En meer energie ervaren? Dan is Fasciatherapie een zeer effectieve en veelbelovende behandelmethode! Het op een specifieke manier losmaken van de fascia zorgt voor een toename van bewegingsvrijheid, afname van pijnklachten en verbetering van energie! Maak (online) een afspraak en ervaar deze unieke behandelmethode! www.martineruiter.nl info@martineruiter.nl 06-48904753 Kennemerstraatweg 464, kamer 1.11 Heiloo Gevestigd in Alkmaar Bezoek alleen op afspraak, na verwijzing door huisarts Comeniusstraat 16,1817 MS Alkmaar tel. 088-6649674, opsisoogziekenhuis.nl Drs. J.J. Dito Drs. F. Hageman Drs. M. Rosman Fantastische feestmiddag voor kinderen met een beperking en hun Wij M*ui*n DTOIMnn Zaterdag 29 juni werd mede mogelijk gemaakt door: Glorie timmerwerken, De Badkamerman, Connexxion, GP Groot, Theo van Velzen, Bouwbedrijf Tervoort Egmond, Kaptein Kaas, Mekan, Babytalk, Stichting Dolfinn, Verf.NL, Autobedrijf Koelman, Prowin, Multiparasol, TG Lining, Martin Meerhof, Camping de Boekel en Stam Stam. Kinderdagopvang Buitenschoolse opvang Peuteropvang KINDEROPVANG

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 4