Kuyper en Blom makelaars: COLUMN jfs/UAft)e Heiloo voor Elkaar gaat kickboksen BEDRIJF BELICHT 5 VERRASSEND WONEN Werk aan spooronderdoorgang gaat gestaag door Kamperen UITKIJKPOST 17 JULI 2019 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het verspreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 275 euro excl. btw. Online doorplaatsen is mogelijk. Voor aanmelding: Kennemerstraatweg 464, 1851 NG Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Bas, Jeffrey en Ronald nemen met hun eigen smartphone een 'virtueel kijkje' in en om de woningen via de flatscreen in de etalage. Aangeleverde foto Stationsweg 102, 1852 LN Heiloo; 072-5322420 e-mail: info@kbmakelaars.nl; website: www.kbmakelaars.nl Facebook: Kuyper Blom Makelaars; Instagram: KBmakelaars Kuyper en Blom Makelaars, oftewel KB makelaars, is een geves tigde naam in Heiloo. Als je je woning wilt verkopen en het ver koopbord van KB makelaars in de tuin hebt staan, dan valt dat op. Inwoners van Heiloo herkennen het oranje logo van de twee vrolijke makelaars uit duizenden. De Stationsweg kleurt oranje Bas en Ronald zijn al bijna 15 jaar een hecht makelaarsteam, zij vestig den zich destijds aan de Stationsweg 102. "Volgend jaar is ons jubile umjaar; 15 jaar is lang maar we zijn nog altijd fris en fruitig," glimlacht Ronald gekscherend. Twee jaar geleden kleurde de Stationsweg nog meer oranje: KB makelaars betrok in hetzelfde rijtje namelijk nóg een pand, speciaal voor de nieuwbouwprojecten. Nieuwbouw is namelijk in trek: alle woningen zijn duurzaam en energieneutraal met lage terugke rende kosten. "Op deze manier pakken wij alle facetten, zowel nieuw bouw en bestaande bouw en kunnen wij alle kopers de aandacht geven die zij verdienen," aldus Ronald. Ook het team breidde uit met de jaren: Jeffrey kwam Bas en Ronald versterken in de buitendienst en Elina, Marieke en Moniek bestieren nu de binnendienst. "Er is altijd iemand die je kan ontvangen en die je te woord kan staan. In deze hectische markt moet je snel en adequaat kunnen handelen, dat kunnen wij. Zie je iets leuks? Bel ons op en de makelaar kan altijd snel met je mee," aldus Bas. Een realistische vraagprijs hanteren De huizenmarkt is in beweging en zo ook KB makelaars. Ze halen alle marketingtools uit de kast om uw huis te verkopen. "Er zijn namelijk genoeg tools, maar je moet ze wel gebruiken," verduidelijkt Bas. Het aantal woningen op de markt is nog steeds schaars. In 2015 stonden er 350 woningen te koop in Heiloo en nu slechts 80. "Wij raden mensen die hun woning verkopen aan om een realistische vraagprijs aan te hou den, dit leidt uiteindelijk altijd tot een hogere prijs voor uw woning," aldus Ronald. Als u wilt weten hoe dat komt dan kunt u altijd even bin nenlopen op het kantoor aan de Stationsweg. Op andere fronten is KB makelaars ook in beweging. Wellicht heeft u de flatscreen al zien hangen in de etalage? "Dat is niet zomaar een tele visie, die kun je bedienen met je eigen smartphone. Je kunt een woning kiezen en vervolgens kan je in de woning kijken maar ook buiten de woning een 'virtueel rondje' lopen. Zo kan je op ieder tijdstip een woning bezichtigen, al is het midden in de nacht," vertelt Bas enthousiast. Dé speler in nieuwbouwprojecten De makelaars met hun ludieke acties - iedereen kan zich de appel taartactie nog voor de geest halen, of recent de 'emmer met Albert Heijn schoonmaakmiddelen'-actie - houden van Heiloo en dat merk je. "Onderschat de aantrekkingskracht van Heiloo niet, ook mensen uit de regio wonen hier graag. Heiloo ligt centraal, er is sociale controle en het is hier rustig. We hebben zelfs al Engelsen op kantoor gehad in verband met de Brexit," vertelt Ronald. In 2020 komen er weer een aantal nieuw bouwprojecten bij. KB makelaars is dé speler in de bestaande bouw en nieuwbouwprojecten, wilt u er meer over weten dan kunt u zich vrijblij vend inschrijven via de website. Dan houden zij u op de hoogte. Tekst: Margreeth Anema HEILOO - De werkzaamheden aan de spooronderdoorgang op de Vennewatersweg gaan gestaag door. Wouter Droge houdt het project door zijn lens nauwkeurig in de gaten. Iedere week maakt hij foto's van de werkzaamhe den, zoals ook deze. Daarop is goed te zien dat zowel het treinverkeer als de werkzaamheden gewoon doorgaan. Wouter heeft inmiddels al ruim 500 foto's van het project gemaakt en, zo zegt hij, "het eind is nog lang niet in zicht". Hoe het bij andere mensen zit weet ik niet, maar voor mijn gevoel was Kerstmis vorige week en komt deze zomervakantie maanden te vroeg. Opeens stond ik vrijdag op het schoolplein met een plastic tas vol volle schoolschriften en zat het jaar erop. Zomaar voorbij gegierd. Bij ons betekent het dat de tent weer uit het vet getrokken kan worden. Wij gaan graag kamperen. Althans, dat denk ik altijd. Na een jaar ben ik meestal weer in staat om het concept kamperen met kinderen te romantiseren en zijn de negatieve herinneringen naar de achtergrond verdwenen - daar maak je tenslotte nooit foto's van. Omdat het dit jaar wat abrupt kwam, moet ik mij er nog even toe zetten. Even de zin vinden. Bij het op vakantie gaan is het niet the day after die mij zorgen baart maar vooral die ene dag ervoor. De dag van het inpakken. Natuurlijk zorg je in de weken daarvoor dat je de meest noodzakelijke spullen op orde hebt (ik niet, maar anderen denk ik wel). Paspoorten, luchtbedden, gas- pitjes - al deze zaken lokaliseer je in gedachten ergens in de berging of je koopt het alvast. Maar dan. Die ene dag. De dag ervoor. De kinderen slaan elkaar de hersens in, breken de tent af en doen van alles behalve zoet spelen. Ondertussen draait de wasmachine driedubbele diensten, ren je af en aan naar de supermarkt in je aller slechtste outfit (want die hoeft niet mee) en lijkt er wel een kernramp te hebben plaatsgevonden in je huis. Uiteindelijk komt het ieder jaar goed. Op de dag zelf zitten we allemaal vol goede zin in de auto. Gelukkig mag ik maandag nog gewoon naar mijn werk en volgende week ook. Nog even stilte voor de storm. Nog even opladen voor het grote genieten begint. HEILOO - De jongeren die huis werkbegeleiding krijgen van Heiloo voor Elkaar in de biblio theek van Heiloo hebben einde lijk vakantie! Dit jaar hebben ze hard gewerkt en iedereen is over of gaat een nieuwe oplei ding beginnen. Om de start van de zomervakan tie te vieren, waarin uitgerust wordt maar ook vakantiewerk wordt gedaan, is er een leuke dag voor hen georganiseerd. Het begon bij Buk-Buk waar Kasmi Training een stevige kickboksworkshop gaf. 25 jongens en meisjes waren intensief bezig en er werd hard gewerkt. Na een uur mochten een paar jonge ren een wedstrijd doen. Dat zag er indrukwekkend uit. Trainer Abdel vertelde dat het niet alleen hard slaan is maar dat je ook goed moet nadenken om je tegenstander in te kunnen schatten. Na een dik applaus voor Abdel gingen de jonge- ren op de fiets naar Alkmaar. Eerst wat lekkers eten en daarna naar een 3D-film met romantiek, spanning en humor. De film viel goed in de smaak. Heiloo voor Elkaar hoopt dat iedereen een mooie zomervakantie heeft en eind augustus weer uitge rust kan beginnen. Dit uitje werd mogelijk gemaakt door de Rotary in samenwerking met de buurtsport- coach van Heiloo en door giften. De jongeren van Heiloo voor Elkaar volgden een intensieve kickboksworkshop. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 5