Gratis Koepelkeuze: La Lunfardita - Tango, latin, gipsyjazz Een kleurrijke zomer bij Kits Oonlie 10 VMAGEN AAN... ANDEÉ NÖbEl 3 Al jarenlang verschijnt in Uitkijkpost de rubriek 'Tien vragen aan...' De redactie vindt het nu de hoogste tijd om deze populaire rubriek in een iets ander jasje te steken. De 'Tien vragen aan...' nieuwe stijl dus. Waar het in de rubriek om gaat, blijft onveranderd: iemand een beetje beter leren kennen, want iedereen heeft een persoonlijk verhaal te vertellen. Vanaf nu kunnen de 'deelnemers' kiezen uit zo'n twintig vragen, waardoor niet steeds dezelfde vragen beantwoord hoeven worden. Daarnaast verschijnen vanaf nu nog vijf vragen in de krant, de rest van de vragen staat op onze website www.uitkijkpost.nl. Bent u benieuwd naar de rest van deze 'Tien vragen aan...'? Lees dan verder op www.uitkijkpost.nl onder het kopje 'Rubrieken'. INGEZONDEN BRIEF Het Raadhuis blijft! UITKIJKPOST 3 1 JULI 2019 HEILOO - Bij de programmeurs van de Cultuurkoepel komen regel matig juweeltjes langs die (nog) niet bekend zijn bij het grote publiek, maar die wel een breder publiek verdienen en prachtig passen in de Koepelprogrammering. Onder het motto 'Koepel Keuze' brengt de Koepel daarom een serie gratis muziek-/ theateroptredens, waarbij het publiek na het optreden mag betalen wat men het waard vond. 10 augustus: La Lunfardita La Lunfardita uit Madrid geeft met hun Argentijnse tango's, latinmuziek en Manouche-swing (gipsyjazz) al heel snel de illusie dat je in een Zuid Amerikaans danslokaal bent. Ook in de Koepel kan tijdens dit optreden natuurlijk gedanst worden. Op een unieke manier wordt de Europese Manouche-swing met de traditionele muziek uit Buenos Aires verweven. Django Reinhardt en Carlos Gardel zijn duidelijk de peetvaders van deze muzikanten. Carolina Eva Dubois, de zangeres van La Lunfardita, betovert haar publiek soms hees fluisterend en dan weer temperamentvol. Zij vuurt met haar zang en dans de gipsygitarist Simon 'Gumbo' Cuenca aan en brengt u direct in de sfeer van de tango. Jesus Penarando zorgt Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 18.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen en Egmond aan den Hoef. Op de teksten, de foto's en het ontwerp van Uitkijkpost rust copyright. Niets mag op welke wijze dan ook worden overgenomen, verveelvoudigd en/ of openbaar gemaakt worden zonder toestemming van de uitgever. Het weekblad Uitkijkpost wordt geproduceerd opeen waterloos j offset rotatiepers, de milieu- vriendelijke druktechniek ijrföli-L" ""S Openingstijden ma. 09.00 - 17.00 uur di. 09.00 - 17.00 uur wo. GESLOTEN do. 09.00 - 12.00 vr. 09.00 - 14.30 uur Verkoop De verkoopafdeling is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, tel. 072-5351072 of via verkoop@uitkijkpost.nl. Redactie De redactie is bereikbaar op maandag, dinsdag en vrijdag, op tel. 072-5351071 of via redactie@uitkijkpost.nl. Administratie De administratie is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag, op tel. 072-5330175 of via administratie@uitkijkpost.nl. Adres Bezoekadres: Willibrordus Business Centrum, Kennemerstraatweg 464, Heiloo Uitkijkpost Media is nimmer aansprakelijk voor schade, door wie dan ook geleden, welke veroorzaakt is door niet, niet tijdig of onjuiste plaatsingen van uitkijkertjes. In geval van twijfel beslist de uitgever. Uw privacy: https://www.uitkijkpost.nl/ pagina/privacy op accordeon voor het vuurwerk bij de donkere sfeer van de contrabas van Alejandro 'Pollo' Temprano. Een mooie start van het culturele seizoen vol prachtige optredens in de Koepel, te beginnen op zaterdag 10 augustus met La Lunfardita. Aanvang: 20.15 uur. Reserveren 2,50 via www.cultuurkoepelheiloo. nl. HEILOO - Vakantie is feest! Niets hoeven en lekker doen waar je zin in hebt. Maar ook in de vakantie is het leuk om met leeftijdsgenoten op te kunnen trekken. Tijdens de zomervakantie staan alle activiteiten op de BSO van Kits Oonlie in het teken van kleuren. Iedere week van de vakantie heeft een andere kleur, waar de activiteiten op zijn afgestemd. In de eerste week waren alle activiteiten afgestemd op de kleur rood en zijn de kinderen bijvoorbeeld naar de kassen geweest om aardbeien te plukken, waar ze later overheerlijke jam van hebben gemaakt. De tweede week was oranje. Niet alleen de kleur voor het weer, code oranje, ook alle activiteiten stonden in het teken van deze kleur. Benieuwd welke kleuren en activiteiten nog meer aan bod komen tijdens de vakantie? Neem een kijkje op de website www.kits-oonlie.nl of bel naar de centrale administratie, 072-5323576. 1. Waar ben je geboren en getogen? Ik ben geboren en opgegroeid in Gouda. Ik heb mijn vrouw leren kennen in Zaandam en na een aantal jaren rond te hebben gezworven in Noord-Holland zijn we uiteindelijk neergestreken in het mooie Heiloo. 2. Van welke kleine dingen word je blij? Ik word blij van een heerlijk tochtje op mijn mountainbike met mijn zwager en een vriend. Ook ga ik met veel plezier zaalvoetballen met mijn team van HZV-VE1. Ik word ook blij als ik een mooie (zelfgemaakte) kaart krijg van een van mijn drie dochters waarop ze iets geschreven hebben wat recht uit hun hart komt. 3. Wat zoek je op reis? Rust, andere omgeving, natuur, meer tijd voor elkaar, reflectie. Oftewel de dingen waar je in het dagelijkse leven wat minder tijd voor hebt/ neemt. 4. Wat betekent geld voor jou? We hebben met z'n allen een systeem opgebouwd waarin we niet meer zonder geld kunnen leven. Dus geld is in de eerste plaats iets wat je nodig hebt voor je onderhoud. Daarnaast vind ik het belangrijk niet alles voor mezelf te houden maar ook te geven waar gebrek is. Wat mij dan weer fascineert is dat ik merk dat het lastiger is om een tientje in de collectebus te doen dan het uit te geven voor iets leuks voor mijzelf. 5. Vraag van Marieke Kwast aan André: "Hoe bevalt het ondernemerschap binnen de regio?" Allereerst is het erg fijn om niet elke dag in de file te hoeven staan. Ik ben in enkele minuten bij mijn bedrijf, Fortune Coffee, gevestigd op industrieterrein De Oude Werf. Van hieruit zorg ik ervoor dat ondernemers in de regio voorzien worden van een lekkere bak koffie op het werk. Doordat ik regionaal werk kan ik snel leveren en service en onderhoud bieden waar nodig. Ik merk dat ondernemers in de regio elkaar de handel gunnen en graag zaken doen met mensen in de buurt. Ook ik sta voor het stimuleren van ondernemerschap in mijn regio. Globalisering is uit, lokalisering is in en dat heeft zeker ook te maken met duurzaamheid. Ik geef de vragen door aan Mark Velzeboer. Mijn vraag is: "Wat drijft jou om in oktober mee te doen met de Muskathlon van Open Doors en 42 kilometer te gaan hardlopen in Zuid-Korea?" Volg de Uitkijkpost ook op CU Naar aanleiding van de ingezonden brief van de heer Zwijnenberg over het raadhuis (Uitkijkpost 17 juli) lijkt het ons goed om een misverstand recht te zetten. De heer Zwijnenberg refereert aan een kop boven een artikel in het NHD. Dat artikel betreft een door de gemeenteraad breed aangenomen motie, waarin bepleit wordt om de toekomstvisie over 'een levendig 't Loo' uit te breiden met een visie op de toekomstige huisvesting van de gemeentelijke organisatie. De motie gaat niet over het afbreken van het gemeentehuis: het gemeentehuis blijft gewoon bestaan. Maar we moeten wel nadenken over de vraag hoe we het gemeentehuis gaan benutten als de samenwerking met de andere BUCH-gemeenten (Bergen, Uitgeest en Castricum) verder vorm krijgt. De motie geeft aan dat in dat geval de wens is om te komen tot een laagdrempelig, open gemeentehuis, waarmee maximaal de verbinding met de inwoners wordt gemaakt. De motie gaat vooral over de aangrenzende vleugel met kantoren. Het raadhuis blijft bestaan, en de toegang tot gemeentelijke voorzieningen blijft gewaarborgd! Namens de fracties van D66, Heiloo-2000, VVD en CDA Heiloo, Hessel Hiemstra La Lunfardita. Aangeleverde foto En wat werd er genoten! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 3