Rijbewijskeuringen in Limmen Opkikkers XopX juli HSV'ers golfen met AZ'ers Workshop handletteren REGIO/SPORT 40.000ste bezoeker voor Het Baafje 40000 Aan tafel met... Inez Mühren UITKIJKPOST 14 AUGUSTUS 2019 LIMMEN - Automobilisten kunnen zich via Regelzorg Rijbewijskeuringen op 28 augus tus, 18 september, 9 oktober en 23 oktober in Ons Huis aan de Zuidkerkenlaan 23 in Limmen medisch laten keuren voor de verlenging van hun rijbewijs. Een afspraak maken met de arts kan via Regelzorg Rijbewijskeuringen, 088-23 23 300. Zelf een datum plannen? Ga dan naar www.regelzorg.nl. Automobilisten van 75 jaar en ouder betalen 40,-. Voor houders van rij bewijs C/D/E tot 75 jaar is het tarief 60,-. Houd zelf de einddatum van uw rijbewijs in de gaten en start 5 maanden voor deze datum. Voordat u een afspraak maakt koopt u eerst een Gezondheidsverklaring. Aangeraden wordt dit digitaal te kopen met behulp van uw DigiD met sms-code op mijn.cbr.nl. Een papieren gezondheidsverklaring is verkrijgbaar bij de meeste gemeen ten, het CBR of Regelzorg. Deze verklaring moet u eerst invullen en opsturen naar het CBR. Het kan een paar weken duren alvorens u de papieren die de arts moet invullen thuisgestuurd krijgt. Aangeraden wordt een afspraak te maken bij een arts die uw formulier op de compu ter (digitaal) kan invullen. HEILOO - Op maandag 5 augustus mocht zwembad Het Baafje de 40.000ste bezoeker van dit seizoen ontvangen. Het is Robin van Elswijk (8 jaar) uit Heiloo. Robin krijgt van Het Baafje een gezinsabonnement voor 2020. Aangeleverde foto LIMMEN - Kunstenares Inez Mühren verzorgt op woensdag middag 28 augustus, om 15.00 uur, een workshop handletteren in de bibliotheek in Limmen. Als je het handletteren een beetje onder de knie hebt kan je er aller lei leuke dingen mee doen. Verzin je eigen quotes, maak je eigen doe- het-zelfservies of pak cadeautjes nog mooier in. Hoe leuk is het om creatief bezig te zijn? Wil jij ook leren hoe je jouw favoriete quote omzet naar een prachtige tekst op papier? Hoe je de mooiste sier lijke letters tekent? Inez leert je met handige tips trucs hoe je zelf aan de slag gaat. Inez heeft haar eigen atelier, Couleur Lokaal. Meer informatie over haar en haar werk kun je vinden op www. couleurlokaal.nl/inez-muhren/ De koffie en thee staan klaar en je bent van harte welkom om aan te schuiven aan de leestafel in de bibliotheek. De toegang is gratis en aanmelden is niet nodig. Aan tafel met... Aan tafel met.in de bibliotheek geeft mensen uit het dorp de gele genheid om hun verhaal of kennis te delen met anderen. Dit kan een interessant beroep zijn, een leuke hobby, een onderwerp dat je na aan het hart ligt of iets interessants dat je hebt (mee)gemaakt. De leestafel in de bibliotheek biedt zo een podi um voor interessante workshops, verrassende presentaties en boei ende verhalen. Als je zelf eens een 'Aan tafel met.' wilt verzorgen kun je je aanmelden bij de medewerkers in de bibliotheek. LIMMEN - Kringloopwinkel Keer op Keer geeft elke week een Opkikker van 250 euro aan een vereniging of stichting. De opkikkers van de maand juli zijn gegeven aan Vereniging Dialoog taalhulp in Alkmaar, Koor New Voice in Egmond-Binnen, Odencehuis Heemskerk voor het organiseren van activiteiten, en Festival Willibrordus Draait Door in Heiloo. Ook Toneelgroep Spiegel uit Egmond-Binnen ontving een van de opkikkers. Spiegel bestaat al sinds 1953 en heeft in de afgelo pen 65 jaar heel veel verschillende toneelstukken gespeeld van vaak bekende toneelschrijvers zoals Hugo Claus, Herman Heijermans, Wim T. Schippers, Molière, Gogol, Shakespeare en Van Warmerdam. Het grote toneelstuk wordt ieder jaar in de laatste week van maart minimaal vier avonden gespeeld in de volledig tot theaterzaal omge bouwde sporthal van Dorpshuis De Schulp. Daarnaast speelt Spiegel in het zomerseizoen altijd een kinder stuk (meestal een eigen moderne bewerking van een sprookje) op allerlei festivallocaties: Egmond Op Z'n Kop, Reuring in het groen op tuinpark Amstelglorie in Amsterdam, De Hout op Stelten in Alkmaar en het Woodlands festival in Bergen. Omdat voor deze kin- HEILOO - Op 1 augustus was het zover: een van de laat ste kavels van de succesvolle HSVeiling werd verzilverd door iemand die HSV een zeer warm hart toedraagt, namelijk Frank de Waard. Frank had geboden op een rondje golf met de oud-profvoetballers van AZ, Henk van Rijnsoever en David Loggie. Loggie is na zijn voetbal carrière golfprofessional geworden en geeft al ruim twintig jaar les op diverse golfclubs. Daarnaast speelt hijzelf ook nog HCP 0, wat betekent dat hij een fantastische speler is. Beiden zijn bloedfanatiek en heb ben een hekel aan verliezen, dus het werd niet zomaar een rondje. Er werd gespeeld op Het Regthuys en de baan lag er prachtig bij. Ook de omstandigheden waren aangenaam, niet te warm en een klein beetje regen. Na negen holes gespeeld te hebben was het tijd om in het gezel lige clubhuis wat te gaan drinken. David had nog een aantal tips voor Frank en Henk vertelde verhalen over zijn geliefde AZ. HSV wil Henk en David hartelijk bedanken dat ze dit mogelijk heb ben gemaakt. Het blijft altijd mooi om te zien dat mensen nog altijd begaan zijn met een amateursport vereniging zoals deze prachtige rood-gele club. Zet een tekst in prachtige letters op papier! Aangeleverde foto derstukken op locatie vaak aller lei ingenieuze decoraanpassingen vereist zijn komt de opkikker van X op X dan ook heel goed van pas! Dankzij deze bijdrage kan toneel groep Spiegel volgend jaar weer een nieuw en nog aantrekkelijker kin dervoorstelling maken! Wilt u ook in aanmerking komen voor een donatie? U kunt het for mulier downloaden via www.stich- tingxopx.wordpress.com of opha len in onze kringloopwinkel Keer op Keer, Rijksweg 127, Limmen. Openingstijden: dinsdag, donderdag en zaterdag van 10.00 tot 15.00 uur, tel. 072- 5325962. Toneelgroep Spiegel speelt Assepoester bij De Hout op Stelten, zomer 2019. Aangeleverde foto V.l.n.r.: Lars de Zeeuw, David Loggie en Frank de Waard. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 7