Heiloo contact Taal en Teken in Galerie De Kapberg Zomeravondconcert 9 HEILOO Bezwaar maken Burgerzaken nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Bouwen en wonen Verkeer Heeft u vragen? Bel meteen!! Volg ons op ÏW UITKIJKPOST 14 AUGUSTUS 2019 GEMEENTE GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl whatsapp 06 821 735 46 www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2, Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.30 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 13.00 uur Omgevingsvergunningen Ontvangen aanvragen Lijsterbes 6; bouwen woning en aanleggen uitweg (WABO1901313); 't Loo 22; verbouw van het Öpen Huis" 't Loo tot appartementen (WABO1901345); Melcolaan 23; aanleggen uitrit (WABO1901346). Verleende vergunningen Nic. Beetsweg 3; vergroten woning (aanbouw) (WABO1901170); Breedelaan 111; vergroten woning (dakopbouw) (WABO1901080); Nijverheidsweg 8; plaatsen twee vlaggenmasten (WABO1900943); Ambachtsweg 54; plaatsen erfaf- scheiding (WABO1900951); De Achtkant 21; vergroten woning (WABO1901252); Oosterzijweg 98; veranderen woning (wijzigen gevel, verde ling ramen en louvre scherm) (WABO1901277). Bezwaar U kunt tegen deze besluiten bezwaar maken. Zie daarvoor de tekst 'Bezwaar maken'. Verkeersbesluit Instellen breedte beperking Zevenhuizerlaan Vanwege de verkeersveiligheid en de huidige verkeersituatie, is het gewenst op de Zevenhuizerlaan ter hoogte van nummer 116a in Heiloo een breedte beperking in te stellen. Het verkeersbesluit is vanaf vrijdag 9 augustus in de Staatscourant gepubliceerd. Belanghebbenden kunnen vanaf 9 augustus t/m 12 september bezwaar indienen (zes weken bezwaartermijn). Als een besluit rechtstreeks gevol gen voor u heeft, kunt u hiertegen bezwaar maken. Dit doet u in een brief binnen zes weken nadat het besluit is verzonden. In dit bezwaar schrift zet u uw naam, adres en handtekening, datum, omschrijving van het besluit en reden waarom u het niet eens bent met het besluit. Het bezwaarschrift stuurt u naar degene die het besluit heeft geno men: burgemeester of burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit staat vermeld in de tekst over het besluit. U kunt de besluiten vinden op officielebekendmakingen. nl/gemeenteblad Vragen om schorsing Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Het besluit blijft van kracht. Bij een spoedeisend belang kunt u een voorlopige voorziening (schorsing) aanvragen bij de voor- zieningenrechter van de rechtbank Noord-Holland, sector Bestuursrecht, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem. Hiervoor betaalt u griffierecht. Burgerlijke stand tot en met 7 augustus 2019 Geboren Roos Oudhoff d.v. M. Oudhoff en F.J. de Jong Evi Margreta Tervoort d.v. M.F.A. Tervoort en M.I.M. Zwijnenburg Jill Maria Tervoort d.v. M.F.A. Tervoort en M.I.M. Zwijnenburg Kjeld Simon Nicolaas Broersen z.v. E.C.A. Beijer en A.C. Broersen Duo Calyptura. Aangeleverde foto EGMOND AAN ZEE - Het acht ste van de serie zomeravond concerten in de katholieke St. Agnes-kerk in Egmond aan Zee wordt op maandag 19 augustus verzorgd door de jonge talenten Jos Maters (orgel) en Marlon Valk (saxofoon), die sinds dit jaar samen optreden als Duo Calyptura. Zij brengen een zeer gevarieerd programma met werken uit de barok van Jean Philippe Rameau en Johann Ludwig Krebs, en werken van César Franck en Charles-Marie Widor uit de romantiek. De 20ste eeuw wordt vertegenwoordigd door Serge Rachmaninov en Denis Bédard, beiden met betrekkelijk nieuw werk voor orgel en saxofoon. Een weinig gehoorde maar schitte rende combinatie. De jonge arties ten sluiten hun optreden af met een vocalise van Rachmaninov en een sonate voor altsaxofoon en orgel van Denis Bédard. Het adres van de Grote Kerk is Voorstraat 112. Het concert begint om 20.30 uur, de toegang is vrij. Wél wordt aan het einde van het concert een collecte gehouden t.b.v. het onderhoud en het voortbestaan van de Egmondse concertenserie. EGMOND AAN DEN HOEF - Een groep kunstenaars, afkomstig uit de GSA Galerie Hilversum, heeft zich verenigd rond het thema Taal en Teken, dat aan de basis ligt voor alle communi catie in geluid en beeld. Iedere kunstenaar belicht op eigen wijze wat Taal en Teken voor hem of haar betekent. Dominique Ampe tekent de tijd in lijnen die hun weg zoeken. Wie kijkt naar werk van Dominique wordt de lagen van zijn bestaan gewaar. In het werk van Nora Baetens is de natuur een belangrijk element. Naar aanleiding van een dansvoor stelling maakte ze een serie koperen figuren, in deze expositie toege spitst vanuit het aspect lichaamstaal in geëmailleerd koper, soms gecom bineerd met geborduurde afbake ningen. Met de oorspronkelijke roots in de architectuur bouwt Hanneke Barendregt steeds een vernieuwde werkelijkheid in vorm en beeld. In deze expositie laat zij dan ook graag haar duurzaam gefabriceerde boekenhuisjes zien, gevuld met o.a. haar eigen grafiekwerk. Renée Blom is grafisch kunste naar. Speciaal voor deze expositie heeft zij een hangend boek gemaakt, waarin kleine tekeningen met hand geschreven haiku's te zien zijn. Het zijn twee opzichzelfstaande elemen- ten die een verbinding met elkaar aangaan. Voor Marja Smeets is het plezier in het werken met potlood, krijt, verf, papier en textiel een primaire drijfveer. Het toepassen van meer dere materialen en technieken in één vlak is boeiend en levert vaak onverwachte harmonieuze resulta ten op, die uiteindelijk weer rust punten zijn. Joke Struik kreeg bij toeval belangstelling voor grafische tech nieken. Het werd een grote liefde. In de loop der jaren heeft zij een eigen techniek ontwikkeld in lino en ets. In Egmond laat zij meerdere van deze combinaties zien. Sascha van Tetterode komt uit een 'glasfamilie'. Vaak maakt zij combinaties met andere materia len, zoals lood en metaal en vreem de objecten. In haar kunstwerken komen verschillende thema's en inspiratiebronnen tot uitdrukking. Ton Vroman is een schilder in hart en nieren. Hij werkt zowel met olieverf als acryl op doek en papier. Door verf te verdunnen en door laag over laag te schilderen, ontstaat er een bepaalde transparantie, een gelaagdheid en diepte in zijn werk. De tentoonstelling is te zien van 16 augustus tot en met 22 septem ber op vrijdag-, zaterdag- en zondag middag van 13.00 tot 17.00 uur. Het adres Galerie De Kapberg is Slotweg 17 in Egmond aan den Hoef. De ope ning van de tentoonstelling vindt plaats op zondag 18 augustus om 15.00 uur. Wie meer wil zien van de galerie: www.galeriedekapberg.nl. Een werk van Nora Baetens. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2019 | | pagina 9